Įkraunama...
Įkraunama...

AVENT firmos gaminiai

Kai klausiausi pasakojimo apie maitinimą, tai sakė, kad naudoti mikrobengės negalima, bet kaip pagrindinę netinkamumo priežastis buvo įvardinta tai, kad maistelis sušyla netolygiai. Tai tikrai naudojau mikrobangę, tik gerai viską maišydavau. Su pirma dukrele neturėjau Avent-o pientraukio, paprastu teko naudotis, kančia nereali, tai dabar tikrai pirksiu, tada pinigėlių pagailo. O dėl jo būtinumo - jei maitini pati, tai daug priežasčių yra. Man pavyzdžiui pradžioje pienas fontanu duodavo, tai mažoji springdavo ir rėkdavo nenormaliai, tai manau, kad tokį daiktą tikrai patartina turėti.
Man taip pat patiko Avent buteliukai, o vat čiulptukai, tai netiko visai, nes mautei net nosytę užspausdavo, tai pirkau tokius, kad po nosytę daugiau laisvos vietos būtų.
Atsakyti
QUOTE(Huba Buba @ 2009 05 08, 12:47)
Esu skaičiusi, kad ir AVENT pientraukiai neblogi (rankiniai). Planuoju tokį pirkti ir aš.
Sesuo savo mažiui visad pirkdavo žindukus ir buteliukus tik AVENT, nes, sakydavo, jai ir jos vaikui jie geriausi...
Kaip Jums?  blink.gif


dėl strijų nieko negaliu pasakyt, nes nenaudojau būtent AVENT kremo, nes netikiu efektyvumu, naudojau paprastą losjoną mirksiukas.gif

Pientraukis labai labai geras thumbup.gif pardaviau, nes galvojau neprireiks, dabar vėl nusipirkau...visi žindukai ir buteliukai buvo tik AVENT, dabar žadu irgi pirkti...viskuom patenkinta thumbup.gif

QUOTE(Huba Buba @ 2009 05 12, 11:13)
O tai gerai, pientraukį tikrai tada pirksiu AVENT.  ax.gif
Manau, kad iš anksto pientraukį reiktų nusipirkti, nes mano sesuo jo neturėjo, labai vargo maitindama ir sako, kad pientraukis tikrai praverčia, jei ruošiesi ilgai maitinti vaiką. Įsivaizduok, tau reikia išlėkti kažkur, vaiką maitini savo pienu, nusitrauki pieną į buteliuką, palieki vyrui, o jis pamaitina, kol tavęs nebūna smile.gif


labai teisingai parašei drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif o jei ir kokia bėdelė, kaip krūties uždegimas, padės pientraukis, rankom taip nenusitrauksi unsure.gif

QUOTE(pupy @ 2009 05 12, 17:19)
Kas turejot Avent buteliuku ir maistelio sildytuva?Nezinau ka daryt ar pirkt is anksto,ar ne.Norejom ir mikrobanges sterilizatoriu pirkt,bet dabar kazkaip sustojom.Seip buvau sios firmos pristatyme,tai gana viskas labai patiko.dovaneliu gavom ciulptuka,pienukui surinkt indeli. smile.gif


sterilizatorių turėjau, patiko thumbup.gif šldutuvo neprireikė ir enturėjau ir nežadu pirkti...kai maitinau mišinuku visada darydavau šviežią ir reikiamos temperatūros, o kai pradėjo ragauti košyes ir tyreles, įpildavau į puodą vandens, užstatydavau ant dujinės, į puodą dėdavau stiklainiuką ir greit sušildavo...

dar turėjau antspenius, maistelio/pieno šaldymo indelius...viskuom patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Gal zinote kas parduoda Avent firmos daiktus pigiau negu vaistinese ar parduotuvese? Gal galima pirkti tiesiogai is importuojancio imones?
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2009 06 28, 20:51)
Gal zinote kas parduoda Avent firmos daiktus pigiau negu vaistinese ar parduotuvese? Gal galima pirkti tiesiogai is importuojancio imones?

As irgi noriu to paties pasiteirauti kaip ir Asterija, nes vaistinese labai jau brangu doh.gif
Atsakyti
Kai aš laukiausi irgi buvau šios firmos produktų pristatyme, viskas sužavėjo ir aišku maniau visko labai, labai reikės. dabar kai vaikas praaugęs galiu blaivia galva pasakyti, kad kol laukiatės tikrai nereikia pirkti pientraukio,na nebent esat nusprendus nemaitinti kūdikio krūtimi, manau VIA indeliai pienui užšaldyti irgi nereikalingi, nemanau, kad verta terliotis, (visą išpyliau lauk),nes šaldytas pienas neskanus ir vaikai jo nelabai geria,buteliukais aš patenkinta, sterilizatorius man patiko, nes buteliukai ir čiulptukai išliko kaip nauji, kremas nuo strijų geras,nors manau,kad strijos bus ar ne priklauso nuo odos elastingumo, antspenius siūlau pirkt tik ęsant reikalui, patiko šampūnas, losjoną tepėm gal porą kartų, neblogas kremas speneliams, man kai buvo sutrūkinėję tai greit užgydė, bet nepatiko konsistencija, toks lipnus,kaip medus, balzamas užpakaliukui nereikalingas, surinkikliai motinos pienui nereikalingi kažkokia nesamonė.
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 07 01, 23:56)
As irgi noriu to paties pasiteirauti kaip ir Asterija, nes vaistinese labai jau brangu doh.gif


paciurekit cia
www.chemistdirect.co.uk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yarinelle @ 2009 07 24, 13:24)
paciurekit cia
www.chemistdirect.co.uk mirksiukas.gif

sveikute o kiek tau kainuoja siuntimas i LT dar papildomai ax.gif va apziurejau t.49 svaro, tai neapsimoka net brangiau iseina nei pikrti Lt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 25 liepos 2009 - 07:37
as taip pat nestumo metu naudojausi avent kremuku nuo striju, is visu 4-5 skirtingu firmu mano bandytu, man labiausiai patiko PHARMACERIS firmos pirma vieta 2007 laimejes kremukas nuo striju (nera net ko lyginti su avent kremu, kuris man taip ir nepaliko gero ispudzio-tik pavadinimas)
avento kiekis didesnis,bet susitepa 3 kartus daugiau,kol pajunti odos dregnuma,bet jis labai greit dingsta, o pharmaceris uztepi viena karta ir jauti,kad elastingesne tapo, o ir kaina labai panasi i avento,tik kiekis 75ml
http://www.pharmacer...lt/produkty.php
http://skincarerx.co...ucing-Balm.html
ant mano tuteles uzrasyta m raidele morkiniam fone ir uzrasas "tocoreduct forte"
o kas liecia pientraukius,tai viena mamyte sake,kad neapsimoka pirkti,as manau kitaip,jei mazylis gime vasara,tai didesne tikimybe,kad tik pradejusi gaminti piena krutine gali buti linkusi i pieno sastovas-taigi pientraukis labai gelbeja,pas mane jis stovi nenaudojamas iki "bedos"- pieno sastovu,o tada dziaugiuosi,kad jis yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 25 liepos 2009 - 13:28
QUOTE(georgiana @ 2009 07 25, 09:35)
sveikute o kiek tau kainuoja siuntimas i LT dar papildomai ax.gif va apziurejau t.49 svaro, tai neapsimoka net brangiau iseina nei pikrti Lt g.gif


na as siunciuos tai man tikrai pigiau iseina,jei susirenku su mergickom virs 40 svaru tada deliveris nemokamas placiau cia
Atsakyti
naudojau paprasta pientrauki, bet pradejo kieteti krutys, nusitraukti neimanoma ir laiko daug uzima, nusipirkau AVENT likau labai patenkinta, pientraukis tirai geras. Naudoju ir buteliukus, man kaip ir visai patinka. Naudojau ir sildytuva, jis man buvo reikalingas sildyti mano nutrauktam pienui, nes vaikas is kruties nevalge, tad teko nusitaukti. Bet jei sildai didesni kieki, gana ilgai syla. Dabar arbata geria, tai sildai mikrobangei.
Atsakyti
daug naudojome Avent gaminiu:Pientraukis thumbup.gif ,buteliukai,ciulptukas,sampunas...Niekas nenuvyle,likome patenkinti smile.gif
Atsakyti
o kam tas pienttraukis reikalingas?
Atsakyti