Įkraunama...
Įkraunama...

Velyvasis persileidimas

amri , clap.gif user posted image Sveikinimai!!! Dideliausi... Šiuo metu palinkėsiu Tau asmeniškai - pačio didingiausio jausmo laukiant savo stebuklo...Jau tuoj pasibels ir tai bus dideliausia Tavo dovana gimtadieniui! Šypsokis visada ir didžiuokis! 4u.gif
Atsakyti
Ederi, ku ku! smile.gif Kaip tu? Ar atėjo tavo mm? Ar viskas gerai? 4u.gif wub.gif Aptilo visos..Kaip prieš audrą... Et...Į pabaigą mūsų temutė. Viena iš ilgiausiai besitęsiančių... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Labuka Labukaaa 4u.gif Pirmiausiai tai DĖKOJU už sveikinimus wub.gif 4u.gif 4u.gif Ir tuo pačiu Mamytę Linutę sveikinu, kad ir pavėluotai ax.gif Ir siunčiu birthday.gif
Galvojau nieko nedaryti, bet svečiai lankėsi savaitgaly - tai teko palakstyti.O vakar dariau baliuką atsisveikinimo darbe - tai šnd jau vėl po truputį įeisiu į kasdienybę...Pilvukas jau lipa pagaliau į priekį - nu jau normaliai sakau, kaip nėščia pradėsiu atrodyti bigsmile.gif Šnd po piet varau pas ginę - nušaus mane ant svarstyklių bash.gif Šį mėnesį vėl 5kg užsidėjo - atrodo tiek nekemšu, nu bet žinau...Vakariniai saldumai čia koją pakiša...Yra toks Maksimoje ,,kuršėnų vyniotinis,, tai vakare, su arbata... ax.gif O pas mane tai toks organizmas, kad po šešių aš nieko į burną negaliu imti - mygam svoris kaupiasi.Ech...pasiguodžiau ax.gif
O kur visos dingote?Kaip sekasi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

as gyva, tik darbai taaaaip prispaude, kad ner kur detis smile.gif

Jo mano mmm atejo pavelavusios "tik" 2 savaites. Gydytoja sake kad cia stresas, itampa ir nuovargis dave apie save zinot.

Na tai as viska suverciau darbams, juk pasatruoju metu "ariau" po 12 valandu per para, beveik nevalgau, mazai miegojau. Na tai ko gi dar galima buvo tiketis...

Tik jau nesibarkit, visi mane ir taip aplinkui bara, kad as "durna", "susivarysiu sveikata" ir tt.

Zinau zinau, bet as oziaragis - o mes jau tokie, jei dirbt tai iki nugriuvimo. Bet pazadu - pasitaisysiu. Siandien penktadienis, taigi savaitgali ilsesiuos ir nieko neveiksiu. Zodziu relaxas smile.gif

Kaip jus laikotes? Nestukes - saugokites gripo!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ederi: 20 lapkričio 2009 - 10:01
Laikomės laikomės!!! Stipriai, oriai ir energingai! Tik šiąnakt nesimiega, nes laaaabai kvepia 'lenor"u mano naktiniai... lotuliukas.gif Viena kimi žiūriu "Žvaigždžių dulkes" filmą ir sumąsčiau,kad reiki visoms palinkėti geros ateinančios dienos sekmadieniui ir pūkuotų nuotaikų visai savaitei!!!

Amri , na, ko tu pergyveni dėl tų kg... doh.gif lotuliukas.gif Kaip ateis, taip ir praeis. Jei auga, vadinas tavo organizmui reikia. Ir prašau nezirzti, kad po šešių nė į burną.. biggrin.gif Juk mažytis tavo neištvers tiek nevalgęs, tada naktį pažadins ir eisi draugauti su šaldytuvu. thumbup.gif lotuliukas.gif Tai va, jei esi linkusi, tai esi, bet griežtumu savęs nesukaustyk ir viskas bus čiki piki!!! Gyvenimas per trumpas savęs varžymui! Ir taip esam visuomenėje prigasdinti, prispausti stereotipų, o dar čia kilogramai...svarbu, kad gerai jaustumeisi! 4u.gif mirksiukas.gif essen.gif group.gif

Papildyta:
Ederi , sveika sugrįžusi ir šaunuolė, kad nutarei pailsėti savaitgalį! Na, o jei nedirbsi daug ir menkai te ką turėsi... Sako darbas žmogų puošia! 4u.gif biggrin.gif Sveikikinimai susigrąžinus mmm! thumbup.gif Gal kitą ciklą paskraidysit... mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amri32 @ 2009 11 19, 14:38)
Labuka Labukaaa 4u.gif Pirmiausiai tai DĖKOJU už sveikinimus wub.gif  4u.gif  4u.gif Ir tuo pačiu Mamytę Linutę sveikinu, kad ir pavėluotai ax.gif Ir siunčiu birthday.gif
Galvojau nieko nedaryti, bet svečiai lankėsi savaitgaly - tai teko palakstyti.O vakar dariau baliuką atsisveikinimo darbe - tai šnd jau vėl po truputį įeisiu į kasdienybę...Pilvukas jau lipa pagaliau į priekį - nu jau normaliai sakau, kaip nėščia pradėsiu atrodyti bigsmile.gif Šnd po piet varau pas ginę - nušaus mane ant svarstyklių bash.gif Šį mėnesį vėl 5kg užsidėjo - atrodo tiek nekemšu, nu bet žinau...Vakariniai saldumai čia koją pakiša...Yra toks Maksimoje ,,kuršėnų vyniotinis,, tai vakare, su arbata... ax.gif O pas mane tai toks organizmas, kad po šešių aš nieko į burną negaliu imti - mygam svoris kaupiasi.Ech...pasiguodžiau ax.gif
O kur visos dingote?Kaip sekasi 4u.gif



Labutis,aciu uz sveikinimus. 4u.gif man tai irgi teko papluseti per gimtadieni,bet vyras labai padejo pasiruosti,o siaip tai nezadejom svesti,bet draugai sake vistiek atleks,tai reikejo kazkuom pavaisinti,ir gavosi balius su raguciais. lotuliukas.gif
Mano pilvukas irgi sparciai pradejo dideti,bet pati nepapilnejau nei kiek,tik pilvelis isaugo. na as nesu linkusi storeti,tai valgau kada noriu ir kiek noriu. thumbup.gif svoris dabar toks pat kaip ir pries nestuma,nes pirmus nestumo menesius 2,5 kg nukrito,tai tik jie dabar grizo atgal,tai del svorio nesuku galvos. ir kai laukiausi sunaus per visus 8 men (nes gimdziau 8 nestumo men) priaugau tik 8 kg,ir tai 5 kg per pirma savaite nukrito,nes daug streso patyriau.
beje,reikes man to "kursenu vyniotinio" paragauti biggrin.gif ,nes pastoviai uzsimanau tai saldziai tai rugsciai. doh.gif ir mes su vyru isitaisem 11 vakaro eiti pavalgyti... doh.gif gerai,kad abu nesam linke tukti,o tai grazei atrodytumem,tokie du kamuoliukai. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2009 11 22, 15:53)

beje,reikes man to "kursenu vyniotinio" paragauti  biggrin.gif ,nes pastoviai uzsimanau tai saldziai tai rugsciai. doh.gif  ir mes su vyru isitaisem 11 vakaro eiti pavalgyti...  doh.gif  gerai,kad abu nesam linke tukti,o tai grazei atrodytumem,tokie du kamuoliukai. lotuliukas.gif


na, na, apšviesk, kuom ypatingas tas vyniotinis? smile.gif biggrin.gif Kas jį patarė valgyti? Ar jis būtent nėštukėms skirtas? lotuliukas.gif
Atsakyti
Na pagaliau !!!!!

Pagaliau sioje temoje pradejom sneketi apie laaabai sveikus dalykus - Kursenu vyniotini biggrin.gif

Zinau sita delikatesa, mes su draugem kai susitinkam be jo ne is vietos. Tiesiog sventa taisykle - kursenu vyniotinis, kava ir sampanas - ojjjjjjjj, kai pagalvoju...

Na as is tu kurios nesveikai riboja maista ir saldumynus. Visiskai nevalgau kiaulienos, jokio kepto maisto. Tik labai retai leidziu sau "atsipalaiduoti". Na, bet per nestuma, tai patikekit manim, sveiciau tuos visus skanumynus kilogramais, tai ir buvau su pirmuoju priaugus 18 kg biggrin.gif Paskui nelengva, oi kaip nelengva susigrazint pradine forma, na bet ka padarysi, kaip sakoma - grozis reikalauja auku smile.gif

Savaitgali praleidau puikiai, buvom su vyru koncerte, paskui su draugais uzejom i kavine, pasedejom, paplepejom, zodziu pasirelaxavom nuo sirdies. Sekmadieni miegojom iki pietu (to niekada nera buve!!!). O kadangi gine patvirtino, jog esu visiskai sveika, tyrimai visi puikus pradejom ir vel kviesti savo angeleli thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Taigi jauciuosi pakyletai, mano gyvenimas ir vel grizo i savo vezias - pradedu nebelaukti mmm. Taigi mielosios, prasom laikyti kumscius uz savo drauge lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif clap.gif Valio!!! Šaunumėlis!!! Nelaukiam nagi visos mm!!! biggrin.gif lotuliukas.gif Paskui tos pačios iš šio skyriaus pereinam į kitą temelę ir tęsiam savo dinastiją... cool.gif cool.gif cool.gif assa.gif assa.gif assa.gif triniti.gif triniti.gif triniti.gif mirksiukas.gif

Šaunumėlis! Džiugu girdėt tavo planus, Ederi! Kad eini ten, kur nori. thumbup.gif drinks_cheers.gif Puiku! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GARBANYLA: 23 lapkričio 2009 - 15:54
sveikinu,Ederi! 4u.gif laikau kumstukus,kad tik jums pasisektu susilaukti mazo neklauzados. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mergaiciukes,

siandien visa diena negaliu dirbt, sedziu ir mastau apie maza kudikeli. Ech... o dar musu vyresnelis savaitgali uzklause, sako, tai kada gi jus pagaliau vaikelio lauksites, zadat zadat ir vis nesilaukiat.

Na mes su vyru susizvalgem, nusisypsojom ir supratom kad musu sunus teisus, nebera ko cia belaukt, reikia veikt smile.gif

Zodziu, laukiu gruodzio pradzios, kuomet galesiu NT pasidaryt smile.gif

Tai stai taip, zodziu, visiskai negaliu susikaupt, svajoju kaip jauna mergaiciuke blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2009 11 23, 17:32)
Tai stai taip, zodziu, visiskai negaliu susikaupt, svajoju kaip jauna mergaiciuke  blush2.gif



Ech, Ederi, Tave labai visos supranta! drinks_cheers.gif Visos čia apie tai slabnėja pagalvojusios, kurios dar neturi... ax.gif biggrin.gif Aš irgi tokia! Laukiu rytojaus... Kažkodėl. biggrin.gif Ketvirtadienį kaip ir 28CD. O mes niekad nesisaugojam, tai planuoju išvysti kažką... Nes hormonai šėlsta ir juos galima nurašyti tiek pms, tiek nestuke.gif biggrin.gif . KASDIEN galvoju apie savo kūdikį... Kad esu mama, o mano nuostabusis vyras - TĖTIS. Kaip jis kad sako: "kaip noriu leliuko!!! Aš Tau jo beveik neduočiau, nes pats būčiau ir po lauką vežiočiau..." .Nepasidalinsim!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Taigi, atsargiau su norais ir juokais, nes viskas išsipildo!!! wub.gif mirksiukas.gif Laukiu gruodžio drauge su Tavimi, Ederi!!! friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GARBANYLA: 23 lapkričio 2009 - 21:39