Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

Kazin kaip tiria plonaji zarnyna, noreciau ir ta issitirt...
Atsakyti
man rodos daro tomografija
Atsakyti
As dariausi kompiuterine tomografija, bet nieko neminejo del plonosios zarnos, gal todel kad dariausi pilvo organu, matyt reikejo ir auksciau
Atsakyti
Ačiū, mamytės, kad dalinatės patirtimi 4u.gif
Atsakyti
oho tomografija buna pilvo organu , ta prasme per ja pilnai mato ir zarnyna tai gali net nereikt sitos kolonoskopijos jo ?
Atsakyti
sweikos visos mamytes, as tik siandien uzsiregistravau pas jus, nes daznai paskaitinedavau si puslapi, ir matau kad cia puikiai bendraujat smile.gif tad manau priimsite ir mane blush2.gif
mane tai domina ta sukakota kolonoskopija....spalio menesi turiui vaziuoti darytis i klinikas..sakes kaip bijau,,,prisiskaiciau cia visokiu nuomoniu kad labai skauda...parasykit atsiliepkit papasakokit ko man ten tiketis...siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 16, 11:33)
sweikos visos mamytes, as tik siandien uzsiregistravau pas jus, nes daznai paskaitinedavau si puslapi, ir matau kad cia puikiai bendraujat  smile.gif tad manau priimsite ir mane  blush2.gif
mane tai domina ta sukakota kolonoskopija....spalio menesi turiui vaziuoti darytis i klinikas..sakes kaip bijau,,,prisiskaiciau cia visokiu nuomoniu kad labai skauda...parasykit atsiliepkit papasakokit ko man ten tiketis...siaubas doh.gif


Mano dukrytei ja dare.. verysad.gif Ir vel greitu laiku darys.. verysad.gif Nezinau, kaip suaugusiems, bet vaikams daro su narkoze - jie nieko nejaucia, tai sunkiausia dalis vaikui diena pries tai nevalgyt ir sugert toki poslyksti tirpala (druskas, kad zarnyna isvalytu)... Manau, kad prasant bentjau vietine nejautra ir suaugusiam padarytu.. Na, kartais gali reikt labai graziai paprasyt.. blush2.gif Jei supranti, apie ka as... smile.gif
Atsakyti
Muniuk 27,

procedura visiškai neskausminga darant su intravenine nejautra( bet jau man buvo). Oi kaip tave suprantu, pati apie pusę metų ją vis atidėliojau iš tos baimės. Patarčiau daug neskaitinėti, nes iš to skaitymo tik baimės daugėja, o kiekvienam kitaip atrodo, kiti iš baimės pagražina smile.gif . Žinoma negaliu sakyti kaip būtų darant be nejautros, bet manau dabar ne akmens amžius ir dėl nejautros galima susitarti. 4u.gif ( mano patirtis tokia, gal kitiems ir kitaip g.gif )
Man viso reikalo nepatogumas - gėrimukas žarnynui išvalyti diena prieš procedūra. Atsibosta pas nykštukus bėgioti biggrin.gif .

Nesibaimink viskas bus thumbup.gif. Jei kils kokių klausimėlių klausk. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemuogiu pieva: 16 rugsėjo 2009 - 16:03
nu malonu isgirsti ka nors ne tokio baisaus smile.gif
nu jau tas tirpaliuko gerimas tikrai ne koks, kazkada esu isgerusi del profilaktikos viena pakeli..tai kazkaip negaliu sakyt kad mane labai nykstukai mylejo lotuliukas.gif bet gal kaip isgersiu 3 suweiks bigsmile.gif
bet as vis dar ir apie gedos jausma pagalvoju...blyn pries vyra dar nuoga dupse 4u.gif bet ka daryt....atsibodo tas pastovus pilvo putimas, jauciuosi kaip nestuke.gif .
o visa ta procedūra kaip? ta prasme reikia guleti ar klupoti...jezus pagalvojus jau bloga schmoll.gif
o dodel tu dareisi kolonoskopija? ar bent rado kazka? nes as bijau kad atkentesiu ir dar pasakys kad jums nieko nera...tada isvis butu "smagumelis"
dar apsiskaiciavau kad gali but "mano dienos" tyrimo diena g.gif ko gero reiks persikelti savaite veliau.....dar ilgiau drebesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 17, 10:03)
nu malonu isgirsti ka nors ne tokio baisaus  smile.gif
nu jau tas tirpaliuko gerimas tikrai ne koks, kazkada esu isgerusi del profilaktikos viena  pakeli..tai kazkaip negaliu sakyt kad mane labai nykstukai mylejo  lotuliukas.gif  bet gal kaip isgersiu 3 suweiks  bigsmile.gif
bet as vis dar ir apie gedos jausma pagalvoju...blyn pries vyra dar nuoga dupse  4u.gif  bet ka daryt....atsibodo tas pastovus pilvo putimas, jauciuosi kaip  nestuke.gif .
o visa ta procedūra kaip? ta prasme reikia guleti ar klupoti...jezus pagalvojus jau bloga  schmoll.gif 
o dodel tu dareisi kolonoskopija? ar bent rado kazka? nes as bijau kad atkentesiu ir dar pasakys kad jums nieko nera...tada isvis butu "smagumelis"
dar apsiskaiciavau kad gali but "mano dienos" tyrimo diena  g.gif  ko gero reiks persikelti savaite veliau.....dar ilgiau drebesiu  ax.gif

Dėl procedūros, tai suleido pačią mažiausią dozę nejautros ir aš iškarto kaip koks viščiukas nulužau.( sakė todėl taip greitai smigau, nes niekada nesu turejusi narkozės)Fone girdėjau balsus, tarsi apsiblausus, bet nieko nejauti ir laiko savoka visai pranyko, atrodė, kad viskas truko kokias 2min. ( o viso apie 40 min) O kai daktaras jau baiginėja procedūrą jie suleido vaistukus, kad atsigaučiau.Dėl gėdos buvo mintys, bet kabinete iš baimės viską pamiršau. blush2.gif , norskabinete buvo 4 gydytojai. Procedūra man atliko gulint ant kairio šono.
Dariausi dėl panašių prižaščių: putimo ir pasirodžiusių kelių lašelių kraujo. linkiu ,kad tau nieko nerastų, liks tik prisiminimai. Man dėja rado kolitą, išplitusi labai nedaug, bet pasirodo ši liga visam gyvenimui, neprognozuojama, tad geriau jau tau nieko nerastų. 4u.gif
Dėl tų dienų pati daktaro klausiausi neturi reikšmės, tik reikia ob įsidėti, nebent pačiai nemalonu. O šiaip greičiau pasidaryk ir viską pamiršk. biggrin.gif
Sėkmės. Brukštelk po visko, tik nebijok. thumbup.gif Beje o tu vilniuj darysi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemuogiu pieva: 17 rugsėjo 2009 - 13:51
nea, as kauno klinikose darysiu. Tau lengva kalbeti nebijok, kaip jau viska patyrei blush2.gif blyn tai gal tau kokiu rentgenu dare ar tikra ta kolonoskopija kaip pucia i zarnas oro? norejau vaziuoti i grybo klinika tyrima padaryt bet 600lt..blyn jau gaila litu schmoll.gif bet ten duoda pilna narkoze. teko daryti ir bronchoskopija tai ir svarsciau del vilniaus bet teko darytis klinikose ir visai nesigailiu - lituku pataupiau ir nebuvo ten taip baisu kaip prisiklausius buvau.
o pries kiek tau laiko dare kolonoskopija? klinikose ar vilniuj? tau pustavo pilvuka ar ne? pas mane kraujo jokio dar nematyti blink.gif pfu pfu per peti, bet jau tas gurguliavimas pastovus ir pilvo putimas tai i nevilti varo...jau aplamai 2 metus iesko ligos ir neranda nes prie viso to dar "skrepliuoju" kaip rukale, nors nerukau...tai va teko tyrtis plaucius bet pasirodo ten viskas ok. tai dabar zarnyna siuncia...gal pagaliau isaiskins kas cia kur slypi. Jau noriu vaikuciu ir bijau kol neisiaiskinsiu kas yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 17, 13:00)
nea, as kauno klinikose darysiu. Tau lengva kalbeti nebijok, kaip jau viska patyrei  blush2.gif  blyn tai gal tau kokiu rentgenu dare ar tikra ta kolonoskopija kaip pucia i zarnas oro? norejau vaziuoti i grybo klinika  tyrima padaryt bet 600lt..blyn jau gaila litu  schmoll.gif bet ten duoda pilna narkoze. teko daryti ir bronchoskopija tai ir svarsciau del vilniaus bet teko darytis klinikose ir visai nesigailiu - lituku pataupiau ir nebuvo ten taip baisu kaip prisiklausius buvau.
o pries kiek tau laiko dare kolonoskopija? klinikose ar vilniuj? tau pustavo pilvuka ar ne? pas mane kraujo jokio dar nematyti  blink.gif  pfu pfu per peti, bet jau tas gurguliavimas pastovus ir pilvo putimas tai i nevilti varo...jau aplamai 2 metus iesko ligos ir neranda nes prie viso to dar "skrepliuoju" kaip rukale, nors nerukau...tai va teko tyrtis plaucius bet pasirodo ten viskas ok. tai dabar zarnyna siuncia...gal pagaliau isaiskins kas cia kur slypi. Jau noriu vaikuciu ir bijau kol neisiaiskinsiu kas yra ax.gif

Man darė būtent tikrąją kolonoskopiją ir orą ir žarnas leido, bet su nejautra tikrai nieko nesijautė, na bent man. mirksiukas.gif Aš santariškėse dariausi, nes pati esu vilnietė. O jei sugalvosi privačiai tai kiek info surinkus buvau ir iš pažystamų gydytojų, kad geriau ne grybe (pati esu asmeniškai patyrus jų aplaidumą doh.gif ), o santaruose vip kabinete, jei už pinigėlius galvotum darytis, bet manau ir kaune tikrai ne ką blogiau. biggrin.gif Kolonoskopiją dariau šiemet rugpjūtį. Putimas pas mane buvo kaip ir pas tave. Bet putimas ne būtinai kotitas, o yra dar begalė kitų žarnyno ligų kurioms būdingas putimas, nepergyvenk ankščiau laiko. 4u.gif Aš kolonoskopiją ir del planavimo dariausi, bet geriau diagnozės būčiau nežinojus, nes kolitas apsunkina visus planus.
Laikykis, mažiau galvok apie tą procedūrą ir tik neatideliok, nes tas delsimas tiek nervų ištampo. thumbup.gif
Atsakyti