Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

o dievuleliau, tai taip vaikelio dar ir "nepasigaminai"? dėl kolito to ar kaip ten jis? blush2.gif o beje koks tavo amzius? ax.gif
as tai ir skubu kuo greičiau ir del amziaus jau ir del darbo....bet va irgi bijau kad kas nors neislystu ir nesutrukdytu verysad.gif
tai trumpai tariant tavo atsiliepimai negasdinantys, ar ne? smile.gif tikrai labai aciu tau, nes kazkaip daugiau drasos igavau...nu reikia ir niekur nepabegsi nuo to.
o kaip tau ta liga pasireiskia, kiek girdejau ta kolonoskopija tankiai reikia daryt?
galvoju gal pasiskambint tam gydytojui susitarti is anksto del to nejautros ar migdomu tu kaip jie juos vadina, nes kaip nuvaziuosiu i tyrima ir dar pasakys kad neleisim jokiu vaistu tai pabegsiu dievazi biggrin.gif o dar ir progos gali nebut paduoti ...na ...zinai...lituku blush2.gif
Atsakyti
smile.gif sveikos.pries kokius 4metus pajutau ir as ta "malonuma" biggrin.gif
diena pries tai geriau kazkoki tirpala ir sedejau tulike biggrin.gif
kita ryta jau stovejau prie gyd kabineto,visa is baimes drebedama doh.gif doh.gif doh.gif
iejau gyd liepe nusirengt g.gif doh.gif sakau ir kelnaites????????(ot kvaisa is baimes nusisnekejau)jis paziurejo i mane ir sako o kaip per kelnaites man ziuret,vos nemiriau is gedos lotuliukas.gif blush2.gif lotuliukas.gif
atsiguliau ant nugaros ir jis pradejo savo darba..skaudejo....jis tik ramino..pakentek dar truputuka..kentejau pora sykiu sucypiau verysad.gif
apie jokia narkoze ar bent raminancius pries tai man niekas nesake schmoll.gif
bet viskas praejo ir atrodo nebuvo taip skaudziai..baimes buvo daug daugiau...nebijokit merginos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 18, 05:20)
o dievuleliau, tai taip vaikelio dar ir "nepasigaminai"? dėl kolito to ar kaip ten jis?  blush2.gif o beje koks tavo amzius? ax.gif
as tai ir skubu kuo greičiau ir del amziaus jau ir del darbo....bet va irgi bijau  kad kas nors neislystu ir nesutrukdytu  verysad.gif
tai trumpai tariant tavo atsiliepimai negasdinantys, ar ne? smile.gif  tikrai labai aciu tau, nes kazkaip daugiau drasos igavau...nu reikia ir niekur nepabegsi nuo to.
o kaip tau ta liga pasireiskia, kiek girdejau ta kolonoskopija tankiai reikia daryt?
galvoju gal pasiskambint tam gydytojui susitarti is anksto del to nejautros ar migdomu tu kaip jie juos vadina, nes kaip nuvaziuosiu i tyrima ir dar pasakys kad neleisim jokiu vaistu tai pabegsiu dievazi  biggrin.gif o dar ir progos gali nebut paduoti ...na ...zinai...lituku  blush2.gif


Dėl leliukų, tai buvo studijos, darbai, o kai susimąščiau rado kolitą, kuris truputi viską apsunkina. doh.gif Man 27 m. Kolonoskopijos negalima dažnai daryti, bent man sakė, kad gal tik po kokių 5m. reiks kartoti, nebent labai pablogėtų. Tikrai dėl procedūros nesibaimink, o daktarui būtinai pasiskambink ir susitark, pačiai bus ramiau. mirksiukas.gif
Linkiu greitai išsitirti ir sėkmingai nestuke.gif . Sėkmės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemuogiu pieva: 21 rugsėjo 2009 - 07:45
sweikute, na jooo tikekimes bus viskas gerai ir man ir tau - nuosirdziai smile.gif
kaip tycia susimastai apie ka nors, kam jau laikas atrodytu ir pakisa kas nors koja verysad.gif o tai ka butent trukdo ta liga vaikuciui? ir ko turi dabar laukti? jug sakei kad ta liga visam gyvenimui....siaubas kazkoks....nors man kaip ligos cia niekas neranda tai visi sako daryk leliuka ir praeis visos ligos...o va matai ne visada yra taip kaip tikiesi verysad.gif bet laikau kumscius uz tave ir uz save....busim mamos vistiek P.S. man bureja isbure du lelius blush2.gif
Papildyta:
beje, blakstiena, nenuraminai g.gif tik tiek kad zinosiu jog reikia ir kelnaites nusiauti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
muniukas 27
nebijok labai nes visai neverta,as laaaabai bijojau,na ir kas??vistiek padare ir nemiriau biggrin.gif esu didziule baile,siaubingai bijau gydytoju....o jau kaip bijojau gimdyti...zn manaiu kad tikrai nepagimdysiu-mirsiu... verysad.gif bet ejosi viskas kuo puikiausiai,taipogi skaudejo labaiiiii,bet na ir kas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
siandiena vel nerealiai bijau sedziu kaip ant adatu 16 h pas stomotologa...atrodo vel mirsiu is baimes,bet zn gryzusi sakysiu O KO AS SITAIP BIJOJAU......... mirksiukas.gif
SEKMES VISOMS mirksiukas.gif
Atsakyti
tai tu tokia pati kaip as - baileeee doh.gif o stomotologu tai ir bijau ziauriai ziauriai..nors visada leidziuosi vaistukus ir nieko nejauciu, bet kol ateina ta akimirka kol atsisedu i kede tai isprakaituoju kokius 2kg clap.gif
bet atsisedi ir pagalvoji , kad va jau niekur nedingsi schmoll.gif
sekmes tau. isivaizduoju tavo baime, bet neverta, sita ir as galiu pasakyti biggrin.gif
parašyk ar labai jau skaudejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 21, 14:07)
tai tu tokia pati kaip as - baileeee doh.gif  o stomotologu tai ir bijau ziauriai ziauriai..nors visada  leidziuosi vaistukus ir nieko nejauciu, bet kol ateina ta akimirka kol atsisedu i kede tai isprakaituoju kokius 2kg  clap.gif
bet atsisedi ir pagalvoji , kad va jau niekur nedingsi  schmoll.gif
sekmes tau. isivaizduoju tavo baime, bet neverta, sita ir as galiu pasakyti  biggrin.gif
parašyk ar labai jau skaudejo  4u.gif



ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 09 21, 06:05)
sweikute, na jooo tikekimes bus viskas gerai ir man ir tau - nuosirdziai   smile.gif
kaip tycia susimastai apie ka nors, kam jau laikas atrodytu ir pakisa kas nors koja  verysad.gif  o tai ka butent trukdo ta liga vaikuciui? ir ko turi dabar laukti? jug sakei kad ta liga visam gyvenimui....siaubas kazkoks....nors man kaip ligos cia niekas neranda tai visi sako daryk leliuka ir praeis visos ligos...o va matai ne visada yra taip kaip tikiesi  verysad.gif  bet laikau kumscius uz tave ir uz save....busim mamos vistiek P.S. man bureja isbure du lelius  blush2.gif
Papildyta:
beje, blakstiena, nenuraminai  g.gif  tik tiek kad zinosiu jog reikia ir kelnaites nusiauti  biggrin.gif  biggrin.gif


Leliukui nera gerai pastoviai vartojami vaistukai ( kaip ir visa chemija)ir geriau, lelius atsirastu kai ligele truputi aprimusi, tada vaistuku nereiketu, bet kada ji aprims niekas nezino. Nors daktarai leido bandyti, nes pas mane labai nedaug liga isibujojus. Bet kolitas silpnina imunine sistema taip visi persalimai ir limpa - zodiu uzburtas ratelis. doh.gif Del to, kad leliukas visas ligas isvarys is ne vienos daktares taipogi girdejau, taciau nestumas nera visu ligu vaistukas.
O siaip visos ligos nuo nervu, tad nesijaudink del nieko, viskas bus thumbup.gif
Aciu uz gerus palinkejimus. Iveiksim visas ligas drinks_cheers.gif
Sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemuogiu pieva: 22 rugsėjo 2009 - 08:15

sveikos,na ir as apturejau sita malonuma,tik man pries 4 metus buvo atliktas kaskoks kitoks,ir pris tai reikejo issivalyt zarnyna,o ten kaip klizma suleido kaskoki balta skysti ir ziurejo per telika.Tai ir si syki kai siunte maniau kad tap pat,tai buvau rami.O kai pasake ka su narkoze,tai net bloga pasidare ir dar iena atvariau,o sako turejo atlydet kasnors,Bet ta narkoze netikra,tiesiog apdujus ir be jegu,ir geda dingo.Pet po to tualete......tai kolidoriuj girdejos,bet nejo sulaikyt.baisu.
Atsakyti
Ta malonuma praejau pries du metus KMU neprisimenu gydytojo pavardes bet is Z.. raides.. thumbup.gif buvau prisiklausius, prigasdinta, nuejau drebanciom kojom unsure.gif Iskart pasakiau gydytojui, kad nezmoniskai bijau, nusijuoke (zinoma i kisenele pasigerinau) perspejo skaudes iskart sakykit.. nebijokit bezdet, butinai taip reikia.. atliko procedura beveik nieko nejauciau, nes pastovei atsiurbinedavo dujas thumbup.gif O apie narkozes net nebuvau nieko girdejus ir dabar reiktu daryt tai eiciau tik pas tapati gydytoja ir be jokiu narkoziu mirksiukas.gif
Atsakyti
Teko ir man apturėt šį "malonumą". Tai kiek šnekėjau su gydytoju, tai sakė,kad skausmas priklauso ir nuo žmogaus sudėjimo-kad kuo kūdesnis, tuo labiau skauda. Ir dar vienas dalykas-tai žarnos apžiūrėjimo ilgis. Jei eina iki pat galo storosios,tai ir narkozė spėja išsigaruot,o kol "pralenda" per visas kilpas, tai ui.
Bet pakentėti tikrai verta. Tai -vienintelis tyrimas, kurio metu matomas žarnos vidus toks koks jis yra. Jei reikia -imama biopsija. Pilnai užmigdo tik privačiose(kiek girdėjau iš pasakojimų).
Man asmeniškai pats bjauriausias momentas, tai žarnyno paruošimas, kai reikia per tris valandas išgerti tris litrus šlykštaus skysčio doh.gif Gal ne visiem taip bjauru, bet mane tai žiauriai pykino,nesusilaikiau ir išvėmiau dalį, todėl nelabai gerai išsivalė žarnynas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 28 rugsėjo 2009 - 16:58
o dieve, merginos, bijau kaip kiskis..ir skaiciuoju dieneles , kurios labai greitai arteja:(( nors kartais pagalvoju greičiau viskas baigtūsi, nes jau atsibodo tas pilvo putimas ir spazmai verysad.gif iš jūsų kalbų tai nera taip baisu kaip as isivaizduoju bet vistiek,,,,geriau jau per burna zarnuke negu... blush2.gif gal kas netycia daretes pas gyd. Vladimirą Kristalny...įdomu but suzinot nuomone apie ji. o kaip į ta kisenuka įdeti kazin 4u.gif as kazkaip niekada to nedarius ir jei jis bus ne vienas...ka tada....nu rupesciu rupesteliu man cia iki kol viskas pasibaigs ax.gif
Atsakyti