Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

o siaube....tai jau tikrai tave ten iškankino....sitaip skaudejo....siaubas... nu gal priklauso nuo to kaip tos zarnos isideste ar kas..nzn net...bet as tai tikrai nejaučiau tokio jau baisaus skausmo..nesakau kad ten malonumas bet....iskentet galima g.gif o tai kokiu tikslu dareisi ? kokios problemos tau buvo?
nu man su tuo cololyt gerimu tai taip netiketai gavosi smile.gif jau atsikelus iš ryto labai blogai jaučiausi - silpna pykino..tai kaip pagalvojau kad dar reikes ta skysti gert tai tikrai susivemsiu, bet kaip pradejau gerti tai net sweikata pasitaise lotuliukas.gif nieko neisvemiau ir labai lengvai as ji sugeriau thumbup.gif net keista....bet uzivertus be sustojimo ta stikline suverciau o paskui "orbit" i burna is sykio tai numusa meta ta slykstu skoni.
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 28, 11:10)
  o tai kokiu tikslu dareisi ? kokios problemos tau buvo?
nu man su tuo cololyt gerimu tai taip netiketai gavosi  smile.gif jau atsikelus iš ryto labai blogai jaučiausi - silpna pykino..tai kaip pagalvojau kad dar reikes ta skysti gert tai tikrai susivemsiu, bet kaip pradejau gerti tai net sweikata pasitaise lotuliukas.gif  nieko neisvemiau ir labai lengvai as ji sugeriau  thumbup.gif net keista....bet uzivertus be sustojimo ta stikline suverciau o paskui  "orbit" i burna is sykio tai numusa meta ta slykstu skoni.

Mane kankino nuolatinis burbuliavimas ir gurguliavimas. Gydytojai nusprendė, kad tai streso ir įtampos paskemės. Ir iš tikrųjų - po kiek laiko kai dingo stresai, susitvarkė ir žarnynas. Net keista smile.gif Vienu žodžiu, stresas- mūsų priešas. Dėl jo ir su skrandžiu problemų buvo kilę, tai teko ir žarną ryt. Bet man gastroskopija palyginus su kolonoskopija, tai vos ne malonumas buvo biggrin.gif
Prieš geriant cololyt, gydytoja pasakė,kad jokiu būdu nevalgyčiau čiulpinukų ir tuo labiau nekramtyčiau gumos, nes visa tai labai išpučia žarnas. Netgi saldintos arbatos neleido gerti,tik vištienos sultinį doh.gif Bet turbūt geriau bent šiek tiek pakramtyt gumos,kad tą bjaurų skonį numuštų nei išvemt pusę to ką išgėrei.Man jau nedaug trūko, bet laimė, kad susitvardžiau bijau.gif
Atsakyti
Matai kaip visiem skirtingai, man jau geriau zarnyno tyrimas nei skrandzio... doh.gif bet kokiu atveju nei vienas is ju nera malonus. Palyginus kokius tyrimus as jau "ištveriau" tai net nzn koki pasirinkciau pakartot g.gif lotuliukas.gif gal nenoreciau nei vieno. schmoll.gif
Gdytojas pucia i zarnas oro, tai jei dar isipute nuo gumos buvo,tai maziau pust reikejo thumbup.gif
na o tai kaip tu stresus nuvijai salin? gal kazkokius vaistukus naudojai? nes jau as nebezinau ka daryt ir ka daugiau prisigalvot. g.gif nes jau man visi sako kad nerviskai viskas....nzn ko griebtis... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 28, 15:48)
Matai kaip visiem skirtingai, man jau geriau zarnyno tyrimas nei skrandzio... doh.gif bet kokiu atveju nei vienas is ju nera malonus. Palyginus kokius tyrimus as jau "ištveriau" tai net nzn koki pasirinkciau pakartot  g.gif  lotuliukas.gif  gal nenoreciau nei vieno. schmoll.gif
Gdytojas pucia i zarnas oro, tai jei dar isipute nuo gumos buvo,tai maziau pust reikejo  thumbup.gif
na o tai kaip tu stresus nuvijai salin? gal kazkokius vaistukus naudojai? nes jau as nebezinau ka daryt ir ka daugiau prisigalvot. g.gif nes jau man visi sako kad nerviskai viskas....nzn ko griebtis... blush2.gif

Tai jau tikrai, geriau tokių "malonumų" nebeturėt smile.gif
Man viskas savaime susitvarkė, kai baigėsi įtampa darbe. Tau gal čia kaip man panašiai g.gif Gal irgi daug stresų turi?
Atsakyti
Nu jooo zinok, as labai "jautri" biggrin.gif viskas mane nervina pastovei....greitai "isiplieskiui" g.gif tai man gydytojai irgi sako kad nerviskai, bet kazkaip tokiom pasakom netikiu... schmoll.gif nu bet blyn kiek praejau gydytoju ir tyrimuir niekas nieko neranda....tai kas cia kur yra unsure.gif doh.gif jau atsibodo....reiks kokiu hemeopatiniu pagerti nuo nervu....
bet as tai dar turiu labai bloga "mada" mixuoti maista blush2.gif vakare kaip pripuolu tai ir mesa ir saldaines ir traskuciai...įtariu, kad nuo to irgi gali pusti pilva g.gif
bet dziaugiuosi uz tave, kad isiprende tau visos problemeles clap.gif
Atsakyti
Net nežinau kas geriau ar kad nieko neranda, ar kad randa ir gali pradėti gydytis. Aišku, geriausia,kad gydytojai tiksliai pasakytų, kad tai nuo nervų. Žinok čia tikrai ne pasakos,kad pastovūs stresai visas ligas sukelia(aš anksčiau irgi buvau tokios nuomonės kaip tu) bet kai ant savo kailio patyriau, tai dabar stengiuosi kiek įmanoma mažiau nervuotis smile.gif O maisto "miksavimas" irgi ne į naudą. Pabandyk bent keletą dienų valgyt pagal visas taisykles - kokius 4 kartus per dieną, be jokių saldaus/sūraus/aštraus maišymų, troškintą, bet ne keptą maistą. Šiek tiek pastebėk save ir žiūrėk ar kas nors keičiasi. Jei pamatysi teigiamą efektą, tai žinosi kame buvo tavo bėda. Be jei vis tiek bus neramu, tai gal pasidaryk plonojo žarnyno tyrimą g.gif Kiek žinau ten daro ir su rentgenu, ne tik su ta brangia kapsule.
Atsakyti
vajeeee...vel cololyt - ą gert doh.gif doh.gif bet reikes ta plonaji dar pasiziuret....jau ten tai tikrai neskauda thumbup.gif
vistiek turi yla is maiso islysti kazkada gyvenime unsure.gif
bet kad man stresu neina isvengti: darbas toks kad kiekviena diena pasitaiko nesamoniu...siaip esu dirgli labai.
pabandysiu vaistuku pagerti kokiu nuo nervu..gal pades...ar cia pas psichologa nueiti reikia , kad prasviesintų gyvenimą blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Cololyt ir Fortrans sudetis identiska - skiriasi tik gamintojas smile.gif
kolonoskopija vienareiksmiskai vienas skausmingiausiu ir bjauriausiu medicinos tyrimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2010 01 14, 16:50)
Cololyt ir Fortrans sudetis identiska - skiriasi tik gamintojas smile.gif
kolonoskopija vienareiksmiskai vienas skausmingiausiu ir bjauriausiu medicinos tyrimu smile.gif


na negasdink zmonių lotuliukas.gif tikrai neskausmingiausia....galbūt neturejai tokių, kur tikrai skausmingos...na nzn man tada gal ne tokią kolonoskopiją dare nes skausmą toki tik baika iskesti... thumbup.gif reikėtų dar kartą tai nestresuočiau kaip tada...kvalele prisiskaičius buvau visokių nesamonių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2010 01 15, 10:37)
na negasdink zmonių  lotuliukas.gif  tikrai neskausmingiausia....galbūt neturejai tokių, kur tikrai skausmingos...na nzn man tada gal ne tokią kolonoskopiją dare nes skausmą toki tik baika iskesti... thumbup.gif reikėtų dar kartą tai nestresuočiau kaip tada...kvalele prisiskaičius buvau visokių nesamonių doh.gif
o kokias turejote tikrai skausmingas proceduras?

As sios proceduros metu is skausmo zviegiau kaip skerdziama ir jei nebutu laike ant stalo per jega schmoll.gif sake kitakart raminamuju duos, bet nemanau, kad si tyrima dar kada nors kas nors privers darytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2010 01 15, 20:33)
o kokias turejote tikrai skausmingas proceduras?

As sios proceduros metu is skausmo zviegiau kaip skerdziama ir jei nebutu laike ant stalo per jega schmoll.gif sake kitakart raminamuju duos, bet nemanau, kad si tyrima dar kada nors kas nors privers darytis smile.gif


O kodėl nesuleido ko nors nuo skausmo? Nes aš paprašau visada ir suleidžia, tik vieną kartą dėl sveikatos būklės negalėjo suleisti, visais kitais atvejais paprašius suleidžia. Nors gal čia nuo gydytojo priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2010 01 15, 21:40)
O kodėl nesuleido ko nors nuo skausmo? Nes aš paprašau visada ir suleidžia, tik vieną kartą dėl sveikatos būklės negalėjo suleisti, visais kitais atvejais paprašius suleidžia. Nors gal čia nuo gydytojo priklauso  g.gif
prasiau, bet Kauno kliniku gydytojas i sita prasyma atsake, kad niekas dar be nuskausminamuju nemire, nemirsiu ir as doh.gif
Atsakyti