Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūra 30+

Noreciau ir as nieko netepti kartais.. Gal nuo tu visu kremu oda nebemoka pat gamintis reikiamo kiekio dregmes.. Bet jei nuprausiu ir netepu, tada tempia labai smarkiai, skauda, niezti viska.. Nebent esu nesidaziusi ir neprausiu vakare, tada dar galima kenteti smile.gif Siaip nepasakyciau, kad naudoju daug kosmetikos. Prausiklis, serumas, kremas ir viskas, jokiu ten toniku ar losjonu nenaudoju. Diena tepu BB krema.

Zodziu nusipirkau. Ziuresiu ar man tiks smile.gif O per kiek laiko mazdaug ateina siuntintys? Raso, kad jie daug orderiu turi labai ir gali veluoti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 06 balandžio 2017 - 08:18
QUOTE(Shalimar @ 2017 04 06, 09:16)
Zodziu nusipirkau. Ziuresiu ar man tiks smile.gif O per kiek laiko mazdaug ateina siuntintys? Raso, kad jie daug orderiu turi labai ir gali veluoti..

Gal 2sav.. kaip i kuria sali trb smile.gif gal daugaiu.. nepamenu
Atsakyti
Na nedrisciau teigti kad haliurono kapsules neturi jokio poveikio nes pradejusi jas gerti, pradejau tinti nuo skysciu smile.gif tai vadinasi jos sulaiko vandeni organizme. Deja jas vartoti meciau del sukeliamu nepatogumu.
Papildyta:
Na nedrisciau teigti kad haliurono kapsules neturi jokio poveikio nes pradejusi jas gerti, pradejau tinti nuo skysciu smile.gif tai vadinasi jos sulaiko vandeni organizme. Deja jas vartoti meciau del sukeliamu nepatogumu.
Papildyta:
Na nedrisciau teigti kad haliurono kapsules neturi jokio poveikio nes pradejusi jas gerti, pradejau tinti nuo skysciu smile.gif tai vadinasi jos sulaiko vandeni organizme. Deja jas vartoti meciau del sukeliamu nepatogumu.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 04 09, 02:08)
Na nedrisciau teigti kad haliurono kapsules neturi jokio poveikio nes pradejusi jas gerti, pradejau tinti nuo skysciu  smile.gif tai vadinasi jos sulaiko vandeni organizme. Deja jas vartoti meciau del sukeliamu nepatogumu.
Papildyta:
Na nedrisciau teigti kad haliurono kapsules neturi jokio poveikio nes pradejusi jas gerti, pradejau tinti nuo skysciu  smile.gif tai vadinasi jos sulaiko vandeni organizme. Deja jas vartoti meciau del sukeliamu nepatogumu.
Papildyta:
Na nedrisciau teigti kad haliurono kapsules neturi jokio poveikio nes pradejusi jas gerti, pradejau tinti nuo skysciu  smile.gif tai vadinasi jos sulaiko vandeni organizme. Deja jas vartoti meciau del sukeliamu nepatogumu.

Pas jus pasireiske salutinis poveikis organizmui.
Atsakyti

Labai noriu nusipirkt La prarie paakiu seruma..
pirmą puslapį atsidarau ir kaina 370 euru blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Del hialurono kapsuliu. Geriu ne vienus metus, paprastai ziema, kai oda nuo sildymo issauseja. Nu man asmeniskai efektas nerealus, oda islygeja, dregna, elastinga pasidaro. Kai nueinu pas kosmetologe tai ta neatsistebi. Mano sesei taip pat efektas pasireiskia. Bet yra vienas bet. Reikia, kad hialurono rugstis butu mazos molekulines mases, o tos kapsules yra brangesnes, nes jei MM yra didesne, tai jos tikrai efekto nesukels. Patikrinta asmeniskai. As jau daug met esu istikima vienam gamintojui, uzsiperku uzsekus gera akcija, nors gera akcija 1+1 tik karta metuose padaro.
Atsakyti
Amberr patiko jusu ispazintis apie priemones smile.gif as irgi labai megstu visokias priemones, tik jei tinka ir patinka, tai kuriams laikui apsistoju ties joms. Daugumo jusu paminetu nezinau, tai reiks eit panagrinet...Ir as manau, kad irgi tik del prieziuros mano oda taip nesigiriant, visai neblogai atrodo smile.gif Man 33m, o priesraukslines priemones naudoju nuo tada kada alga gaunu smile.gif aisku +vanduo+ hialuruno kapsules. Truputi veliau aprasysiu ka esu naudojus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zometa @ 2017 04 30, 10:21)
Amberr patiko jusu ispazintis apie priemones smile.gif as irgi labai megstu visokias priemones, tik jei tinka ir patinka, tai kuriams laikui apsistoju ties joms. Daugumo jusu paminetu nezinau, tai reiks eit panagrinet...Ir as manau, kad irgi tik del prieziuros mano oda taip nesigiriant, visai neblogai atrodo smile.gif Man 33m, o priesraukslines priemones naudoju nuo tada kada alga gaunu smile.gif aisku +vanduo+ hialuruno kapsules.  Truputi veliau aprasysiu ka esu naudojus smile.gif

Nuo tada kada alga gaunu... cia buvo geras biggrin.gif biggrin.gif saunuole!! Nes man gaila tu moteru odu, kurios galvoja, kad stipresnius kremus reik pradet tik tada, kai jau rauksles pasimato ir poto skalbyja ant viso svieto, kad niekas nepadeda.. verysad.gif lauksiu jusu aprasymo ka naudojat.. idomu 4u.gif
Atsakyti

Zometa, kurias konkrečiai hialurono kapsules naudojate?  :)​ 

Atsakyti
As naudoju Biocell platinum , esu gerus ir classic, bet dabar imu platinum. Nu nzn, jau ne vienus metus sugeriu po kelias dezutes, o pirma karta pries jas geriant oda tokia baisi nuo darbo kondiskes buvo patapus, kad gyd jau vos ne kazkokia liga pripaisyt norejo, ir taip sutapo, kad jas nusipirkau, nu ir pasveikau smile.gif Esu gerus ir Supra dermal, bet jokio poveikio. Aisku cia maisto papildai, nu bet man super. Ir butent del to, kad ne visur nurodyta kokia molekuline mase, tai ir neieskau kitu pigesniu variantu, o geriau uzsiperku per akcija.
Atsakyti
O dabar apie priemones. Na kaip bebutu gaila, bet finansai riboti smile.gif As kazkaip megstu kosmetikos DNR paskaityt, ir jei priemone turi maziau nei 3 zvaigstutes tai net nemeginu jos. Daugiausia mano perkamu priemoniu is vaistines, niekad nesu siuntusis, nors dabar vis gundausi Olay produkcija, nes ir tam kosmetikos DNR gerai aprasyta, o ir siaip apie ja labai seniai girdejus, tik kol susiruosiau pirkt Lt nebeprekiauja smile.gif Is LT firmu tai bandzius Rasa seruma nuo rauksliu, nu jis man buvo tobulas iki kol nepakeite formules. Po to viena karta dar pabandziau ir nebeperku. Veida plaunu Uriage lavante creme, drekinimui ypac vasara naudoju Bioderma drekinanti seruma, ziemai patinka Eucerin serija su hialuronu, bet vasara man jie bus per sunkus. Dabar naudoju Estee lauder Night advancet seruma, neseniai sudaudojau Estee Lauder kapsiles aleijines nakciai- abu patinka, isskyrus kainas (gerai kad gavau dovanu smile.gif ). Bandzius ir Uriage Isofill, ir Noreva. Naudoju Biocell kaukes drekinancias, dabar turiu ta nuo rauksliu, bet dar nebandziau, o ta auksiniam pakelyje-nepatiko. Dar patiko Guinot biological pyling. Siaip nzn, vis dar esu ieskojimuose tarp kainos ir efekto smile.gif kaip minejau, dabar turbut siusiuosi Olay seruma ir kremus. Noreciau paakiu seruma koki pabandyt....
Atsakyti
QUOTE(Zometa @ 2017 04 30, 13:30)
Siaip nzn, vis dar esu ieskojimuose tarp kainos ir efekto smile.gif kaip minejau, dabar turbut siusiuosi Olay seruma ir kremus. Noreciau paakiu seruma koki pabandyt....

EL night advanced repair naktini seruma ir as naudou.. jau koki trecia gal.. o seruma paakiam pabandytkit jei nenorit permoket is deciem.com The ordinary su kofeonu.. nerealus!!! smile.gif turi ir EL paakiam seruma.. bet kaina.. o tas tik 6e gal.. bet tikrai lb geras 4u.gif kaip ir visi the ordinary produktai.. kurie lb ant bangos db
Atsakyti