Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūra 30+

QUOTE(Tresor @ 2017 03 06, 20:42)
amberr. patiko jusu postas mirksiukas.gif
Kokius naudojate paakiu padelius is Iherbo?
O as jau gavau savo Ordinary hialurona su B5, tai sedziu pasitepusi juo pirma karta. toks sakyciau lipnesnis nei kiti mano buve naudojami serumai ir sunkiau kremas tepesi po to. na ziuresiu poveiki ryte smile.gif
O kas del 30meciu odos, tai as kas antra diena dabar dedu Biocell drekinancia veido kauke-laksta, dabar pradejo ji man tikti, anksciau buvau isbrokavusi ja ir beabejo naudoju serumus su hialiuronu beveik kasdien arba ryte arba vakare pakaitomis su aliejiniais serumais, na ir dar papildai odai, vit,e, hialiuronas...ir daug vandens smile.gif

Aciu 4u.gif labai skubedama rasiau, kol leliukas leido.. tai padrikai viskas.. biggrin.gif persiprasau..
Va tokius (bet dabar is iherb neverta siust.. nesamoningas siuntimo mokestis ir lb ant muitu gaudo)
IR kas idomiausia.. pirma kart kai juos gavau buvo permirke to serumo.. faini tokie.. o dabar tik gelis.. sausas.. tai taip ir nesupratau.. bet vis tiek malonu juos naudot.. kaina juokinga, bet reik per 2men sunaudot.
http://www.iherb.com...0-Patches/69148
Del hialiurono, tai mano must have is amazon.. besteller ju.. jau nzn kiek buteliuku sunaudojau.. lengvas, nelipnus.. kaina gera.. pirksiu tikrai dar ir dar.. patiko ir is iherb toks.. laukiu is deciem.. per kiek gavot siuntini?
http://www.iherb.com...l-oz-30-ml/7264
o cia tas is amazon:
https://www.amazon.c...=A2IJCZCJ7EX3N7
Labai noriu nusipirkt La prarie paakiu seruma.. tept po lasiuka pries krema.. metam isskaidzius kaina ne taip ir baisu.. bet vis tiek stabdo biggrin.gif bet jo efektas.. kaip dieva myliu.. bandziau kelis kart.. nu kurmi.. toks jausmas, kad nzn biggrin.gif patempia paaki momentaliai.. o gal taip sutapo..nzn..
Kas liecia lakstines kaukes man smagiau kremines.. p.s kokius aliejinius serumus naudojat?

Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 03 06, 23:27)
Kas liecia lakstines kaukes man smagiau kremines.. p.s kokius aliejinius serumus naudojat?

Dabar naudoju si isgirtaji seruma yuotubeje, jis toks aliejinis, bet nesunkus, tai ji tepu vietoje naktinio kremo smile.gif
https://allogibeauty...oisturizing-oil
tikrai maloni oda labai su juo ryte nubudus buna tokia pamaitinta ir pailsejusi, ziema man tikrai issigelbejimas sis serumas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2017 03 07, 12:24)
Dabar naudoju si isgirtaji seruma yuotubeje, jis toks aliejinis, bet nesunkus, tai ji tepu vietoje naktinio kremo smile.gif
https://allogibeauty...oisturizing-oil
tikrai maloni oda labai su juo ryte nubudus buna tokia pamaitinta ir pailsejusi, ziema man tikrai issigelbejimas sis serumas buvo.

Liuks jei tinka ir patinka smile.gif as pvz nesenai suzinojau, kad alieju tept rrik pati pask, jei naudojat su kremu ar serumu kitu.. nes js sunkiausias pagal konsistencija ir kiti produktai per ji gali nepraeit..
Atsakyti
Man 30 ant nosies taciau del pasikeitusio gyvenimo budo teko pradeti odai skirti labai dideli demesi. Jei anksciau turejau misria oda ir pagrindines bedos buvo berimai ir odos blizgejimas tai siuo metu mano pagrindines bedos tapo odos sausumas, vietomis dar ir paberia. Ypac turiu problemu ziema/vasara nes uzsiimu tokiai veikla kad veidas gauna ziema duag saules/salcio o vasara vel daug saules/karscio/vandens ir t.t. Prisikaiciau cia tai uzsisakiau is iherbo haliurono kapsuliu, pabandysiu pagerti ju. Tada atradus esu Paulos chioce kosmetika, naudoju dienini krema, seruma ir BHA exfolianta. Ji vengiu tepi jei oda gavusi daug isoriniu dirgikliu nes siek tiek ja jautrina. Paulos naudoja ta zydra RESIST anti-aging linija bet kartais siek tiek truksta drekinimo, siuo metu bandau Ahavos kaukes tai kolka slabai patenkinta tiek valancia, tiek drekinancia. Paakiu kremus kolkas naudoju lengvus drekinancius nes raukslyciu dar neturiu o ana vasara turejau problemu ir su jais nuo vandens/saules, buvo ismete sausom demem. Irgi is iherbo bandysiu dbr Acure kremuka.
Atsakyti
Sveikos! Kaip idomu skaityt kaip jus priziurit oda!
Man irgi ka tik 30 metis praejo, sakau reik pradet labiau oda rupintis. Manau darysiu taip, dazniau kauke drekinancia bei apsauga nuo spf kasdien reik det, taip pat serumS, ka anksciau nudodavau tik periodais..
Taigi oda priziuriu taip ( esu jautrios odos, misri- ziema sauseja, esti poru ir spuogeliu kai kada)
Rytais naudoju bioderma vamdeni valymui, paskui tepu seruma, siuo metu tai Filorga, skin strukture. Po to kremas , dermalogica intensive moisture balance (brangus gyvate, bet vis grystu prie jo, super drekina, ramina, nekemsa) arba noreva sebodiane ds (ji man israse/patare dermatologe, tomis dienomis kai riebumas lenda, super kremas, su niacinamidu jas domisi,kuris gerina atsinaujinima ir lygtais mazina riebalu gaminima) arba avene tolerance jei oda paraudus, jautri. Turiu dar clinique moisture surge, man jo struktura superine, lengvas drekinimas, bet negalu pakest pakuotes atsukamo indelio, stengiuos miniukus pirkt nes tada tubeleje buna). Esu tokia kad negaliu istisai tik vieno kremo turet ir naudot ji, megstu kaitaliot pagal odos bukle), man taip patogiausia.
Tada pudra, dazniausiai tai bare minerals mineraline.
Vakare valau veida su avene Tolerance pieneliu, po to erbraukiu su bioderma vandeniu vel. kas trecia vakara kazkur naudoju po to paulos 2%bha tonika- eksfoliatoriu, arba alpha- h aha liquld gold eksfolianta, tada nakciai kremo nebetepu, man taip geresnis efektas kita ryta.
Jei daug makiazo buvo diena ar siaip pasikemsa veidas isijungiu Foreo luna aparaciuka, su madaros prausimosi putomis. Superiniai abudu, svelnus, gerai valo. Patenkinta, rekomenduoju jautrios odos savininkems, pas mane ruzavaus luna.
Nakciai naudoju super defense is clinique, arba anksciau mineta dermalogica.
Man nepakeiciamu kol kas tik dermalogicos kremas, paulos eksfoliantas, daugiau megstu keist. Paaku krema naudoju clinique all about eyes seruma, bet daznai pritingiu tai sueina serumas ant paakiu su kremu smile.gif
Kaukes irgi kaip Amberr, nemegstu lakstiniu, naudoju kremines, abi kurias naudoju is cliniique, viena molio valomoji o kita drekinamoji is even better serijos, balta pakuote,tinka ir patinka, abi kartojamos.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 03 12, 09:16)
Man 30 ant nosies taciau del pasikeitusio gyvenimo budo teko pradeti odai skirti labai dideli demesi. Jei anksciau turejau misria oda ir pagrindines bedos buvo berimai ir odos blizgejimas tai siuo metu mano pagrindines bedos tapo odos sausumas, vietomis dar ir paberia. Ypac turiu problemu ziema/vasara nes uzsiimu tokiai veikla kad veidas gauna ziema duag saules/salcio o vasara vel daug saules/karscio/vandens ir t.t. Prisikaiciau cia tai uzsisakiau is iherbo haliurono kapsuliu, pabandysiu pagerti ju. Tada atradus esu Paulos chioce kosmetika, naudoju dienini krema, seruma ir BHA exfolianta. Ji vengiu tepi jei oda gavusi daug isoriniu dirgikliu nes siek tiek ja jautrina. Paulos naudoja ta zydra RESIST anti-aging linija bet kartais siek tiek truksta drekinimo, siuo metu bandau Ahavos kaukes tai kolka slabai patenkinta tiek valancia, tiek drekinancia. Paakiu kremus kolkas naudoju lengvus drekinancius nes raukslyciu dar neturiu o ana vasara turejau problemu ir su jais nuo vandens/saules, buvo ismete sausom demem. Irgi is iherbo bandysiu dbr Acure kremuka.

Negadinkit skrandziu su tom kapsulem.. geriau gryna hialiurona tepkit.. tikrai per skrandi jis nepatiks ant odos ir neprekins jos is vidaus 4u.gif per mokymus patyrus kosmetologe juokes is to mito.. sako ko tik neprigalvoja farmacija..
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2017 04 02, 13:58)
Negadinkit skrandziu su tom kapsulem.. geriau gryna hialiurona tepkit.. tikrai per skrandi jis nepatiks ant odos ir neprekins jos is vidaus  4u.gif per mokymus patyrus kosmetologe juokes is to mito.. sako ko tik neprigalvoja farmacija..

anksčiau gėriau hialur. kapsules, paskui susimąsčiau, kaip ten jis sugeba nušuoliuot iki veido ir odą padrėkint.
Atsakyti
Man irgi dermatologe yra sakius, kad is hialurono kapsuliu jokios naudos. Nors esu skaicius cia, kad gere merginos ir padejo.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2017 04 02, 19:23)
anksčiau gėriau hialur. kapsules, paskui susimąsčiau, kaip ten jis sugeba nušuoliuot iki veido ir odą padrėkint.



QUOTE(-Chloe- @ 2017 04 03, 10:53)
Man irgi dermatologe yra sakius, kad is hialurono kapsuliu jokios naudos. Nors esu skaicius cia, kad gere merginos ir padejo.

Tai va.. Gerai, kad pasidomejot biggrin.gif 4u.gif nes realiai apart skrandzio gadinimo jokios naudos..
HELP, as visada visom patariu, dabar patarkit man.. man reik ypac efektyvaus kremo kaklui.. nu jooooooopapa.. negaliu ziuret.. suvyto.. kaip zalias agurkas, paliktas ant saules blink.gif aisku, as pati kalta.. nes kiek rupinuos veidui niekada netepiau nieko ant kaklo.. savu laiku soliariumas irgi padare savo.. baisu ziuret db.. veidas grazus, lygus, o kaklas.. nu grynai suvytes, kaip tam tkri kampu pasuku.. o metu man.. tikrai nedaug dar... tepu dabar viska, ka tepu ant veido ir ten, bet jau matau per velu.. KA DARYYYYYYYYYYYYT??? Reik Radzi paklaust biggrin.gif
Atsakyti
Kaip idomiai del hialurono jums. man tai jos issigelbejimas, tikrai oda sudrekinta. aisku veida ir taip daug kuo tepu, bet va kuna palepinu tik 1 ar 2 kartus aliejumi per savaite, bet jauciasi man ant viso kuno odos, reciau tepu rankas kremu, na ir oda tokia skaitesne ir grazesne patampa.
Atsakyti
O gal ka galite pasiulyti super sausai odai.. nebezinau net kuo tepti, tiek isbandyta. Po gimdymo labai pradejo sauseti, nuolat sausom demem ismeto, anksciau budavo ziema, bet dabar jau silta, o vistiek prie smakro, ant skruostu sausa sausa, net lupasi.. Anksciau patiko Bioderma hydrabio serumas, dabar net jis nebepadeda unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 03 balandžio 2017 - 12:41
QUOTE(Tresor @ 2017 04 03, 12:45)
Kaip idomiai del hialurono jums. man tai jos issigelbejimas, tikrai oda sudrekinta. aisku veida ir taip daug kuo tepu, bet va kuna palepinu tik 1 ar 2 kartus aliejumi per savaite, bet jauciasi man ant viso kuno odos, reciau tepu rankas kremu, na ir oda tokia skaitesne ir grazesne patampa.

Nuo tu geriamu? Svarbu matot efekta.. maza kas cia ka kalba biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2017 04 03, 13:41)
O gal ka galite pasiulyti super sausai odai.. nebezinau net kuo tepti, tiek isbandyta. Po gimdymo labai pradejo sauseti, nuolat sausom demem ismeto, anksciau budavo ziema, bet dabar jau silta, o vistiek prie smakro, ant skruostu sausa sausa, net lupasi.. Anksciau patiko Bioderma hydrabio serumas, dabar net jis nebepadeda unsure.gif

Visu pirma aisku gert vandens ir drekint is vidaus.. kita dalykas enzymines kaukes naudot, kad nuimt ta negyva oda, kuri lupas.. tada drekinancias kaukes.. tada hialiurona tepti (as perku amazon bestselling hyaluron ju) ir tada kremuka... bandykit gal Embroyellyse.. nebrangus, bet lb fainai padrekina.. pati siand isbandziau. Tik tiek, kad jis nei spf neturi nei kazkokiu priesrauksliniu savybiu.. oda prauskit aliejum (as naudoju shu uemura.. BB turi faina.. Ema hardie.. Eva lom..).. visos rutinos reik... vien krema snepades 4u.gif
Atsakyti