QUOTE(deadmau5 @ 2016 11 09, 09:54)

Mano klausimas būtų toks: Ar jau turint civilinę santuoką, kažkaip galima apeiti tuos krikšto reikalavimus, bermavones, šeimos kursus, ir asmeniškai pas kunigą pasiimti tą šliūbą? Gal man sakyti, kad esu kitatikis? Ten yra kažkokių išlygų, kai tuokiasi skirtingų tikėjimų žmonės biggrin.gif juokas ima kai galvoju..
pasidėsim tą popierių į stalčių ir bus ramu visiems
Ačiū

Apsisprendėt-ir laikykitės savo 4u.gif Nuo visų giminių atsiginant sakykit, kad esat kitatikis ar bedievis, kad kol nesurasit tikro kelio prie Dievo, kol nebūsit tikras dėl savo apsisprendimo tapti krikščioniu, tol jokių Santuokos sakramentų nebus. Taip jūs pasielgsite teisingai ir prieš nuotaką, ir prieš visą giminę 4u.gif Šliūbo pas jokį kunigą tylomis tikrai nepriimsit, nes net krikšto neturite. Suprantat, šiuo metu jūs esate religiškai niekam nepriklausantis. Lygiai taip pat galite užsispirti ir priimti musulmonų tikėjimą. biggrin.gif Bet ir jie be pirminio įšventinimo, be Korano išsinagrinėjimo nelaimins santuokos.
Vadinasi, lauktų jūsų iiiiiiilgaaaaas procesas. Ir vardan ko? Dėl kelių foto prie bažnyčios? Žmonės Santuokos sankramentą sudaro dėl SAVĘS, dėl noro priartėti prie Dievo. Tikrai ne dėl baliaus, ne dėl to "ką giminės pasakys". Ir kursus įvedė tam, kad jaunieji susimąstytų, ar tikrai jiems svarbus tas Santuokos sakramentas, ar tai nėra tik gražios vietos iškilmėm pasirinkimas?
O giminių ir svečių tikrai neprarasite, pabambės-ir apsipras mirksiukas.gif Ir vestuvėse dalyvaus, garantuoju, nes labai norės pasižiūrėti į šiuolaikines tuoktuves biggrin.gif
O Bažnytinė santuoka-tai nėra laimingos santuokos sinonimas, santykius kuriame patys 4u.gif