Įkraunama...
Įkraunama...

Gariūnų turgus

Galvoju kita savaitgali vaziuot ten visko susipirkti smile.gif kas yra gal ten pirke, kaip kainos, pasirinkimas ir visa kita. nznau ar verta, pati is kauno, gal kaune urmo bazej kanos tos pacios? g.gif
Atsakyti
tai ne gi , niekas nebuvot gariunuose? g.gif
Atsakyti
Buvau ir ne karta smile.gif ten daug ko yra...vezimeliu, keduciu, rubeliu, lovyciu, patalines ir t.t. lovytes man patiko, tokios mielos, grazios ax.gif vezimeliai man pvz nepatiko gariunuose, nu kazkaip ne ir viskas verysad.gif labai ilgai rinkomes ji, lakstem po parduotuves, ieskojom ir radom sau patinkanti, parduotuveje ''Vaikutis'' buvo labai sunku issirinkti, tai tas negerai tai anas schmoll.gif doh.gif
O patalines komplektus, ciulptukus, buteliukus, seilinukus,ranksluostuku su gobtuvu pirkome ''Vaiku mieste'' man ten ir kainos padorios. Ir radau beveik viska ko reikejo thumbup.gif tik labai mazai pirkome naujagimiui rubeliu, nes dave sesuo daug ka. Turguje tik paemiau kojinaiciu vilnoniu, pora sliauztinuku geresnes firmos, kad pasipuosti, eidami i svecius ar i poliklinika. O siaip daugiau pirkau rubelius uzsieni. Girdejau, kad jie yra kokibiskesni rolleyes.gif
Atsakyti
girdejau as irgi, kad "vaiku mieste" kainos padorios, ir jei neklystu pirmajam apsipirkimui nuolaida duoda:) tai gryztant is turgaus, ko truks reikes ten nusipirkti:)
Atsakyti
Gariunuose pirkau nestumui dzinsiukus ir labai jais patenkinta . Taipat pirkome lovyte ir ciuzinuka. Pirktumem ir vezimuka nes ja ubuvome ten issirinke , bet nupirkome lenkijoje 300 lt pigiau.
Drabuzeliai tai tokie man kazkokie ten negrazus tokie baltarusiski pasirode...
Atsakyti
QUOTE(pauksteee @ 2009 05 11, 18:02)
girdejau as irgi, kad "vaiku mieste"  kainos padorios, ir jei neklystu pirmajam apsipirkimui nuolaida duoda:) tai gryztant is turgaus, ko truks reikes ten nusipirkti:)

nu kainos ten tikrai nemazos su turgum ner ka lyginti. Kokybe puiki uz atitinkama kaina 4u.gif
Atsakyti
Labukas, nestuke.gif ,
ka veikiat geguzes 15d. - penktadieni?
radau skelbimuka, kad Kaune KMUK ginekologijos ir akušerijos klinikoje nuo 11 val., o Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose nuo 14val. vyks NEMOKAMAS renginys nėštukėms: ten ir joga, ir dailės trapija, muzikos pamokėlė su kūdikiais, fotografas.
Visai fun turėtų būti. Varom mergiotės.
daugiau paskaitalioti:
www.pkg.lt/seimosdiena/
Atsakyti
as jau uzsiregistravau i GKM thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi turim minčių varyti į Gariūnų turgų apsižvalgyti, gal vežimą, lovytę, pataliukų pavyks rasti nebrangiai. Dar norėčiau ir sau rūbelių paieškoti, nes į dabartinius vargiai betelpu assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Huba Buba: 14 gegužės 2009 - 13:42
As tai patariu i Lenkija i Belostok i turgu nuvaziot , nes gariunose vezimeliai lovytes is ten pavz;gariunose vezimas is Lenkijos 650 o lenkijai 250, lovyte 300, o ten 120, rubeliai pigiau jei pilnai reikia apsipirkt tai verta nuvaziuot 350km,Ten vienam turgui gali viska nusipirkt vaziavom likau patenkinta
Atsakyti
Labutes mirksiukas.gif

QUOTE(Boruzele*** @ 2009 05 11, 18:09)
Buvau ir ne karta smile.gif ten daug ko yra...vezimeliu, keduciu, rubeliu, lovyciu, patalines ir t.t. lovytes man patiko, tokios mielos, grazios ax.gif vezimeliai man pvz nepatiko gariunuose, nu kazkaip ne ir viskas verysad.gif  labai ilgai rinkomes ji, lakstem po parduotuves, ieskojom ir radom sau patinkanti, parduotuveje ''Vaikutis'' buvo labai sunku issirinkti, tai tas negerai tai anas schmoll.gif  doh.gif
O patalines komplektus, ciulptukus, buteliukus, seilinukus,ranksluostuku su gobtuvu pirkome ''Vaiku mieste'' man ten ir kainos padorios. Ir radau beveik viska ko reikejo thumbup.gif  tik labai mazai pirkome naujagimiui rubeliu, nes dave sesuo daug ka. Turguje tik paemiau kojinaiciu vilnoniu, pora sliauztinuku geresnes firmos, kad pasipuosti, eidami i svecius ar i poliklinika. O siaip daugiau pirkau rubelius uzsieni. Girdejau, kad jie yra kokibiskesni rolleyes.gif


Gariunuose per didmenines dienas galima labai neblogai apsipirkt, tik as niekaip neprisiverciu tokioj ankstybej atsikelt doh.gif

Sportini vezimuka pirkom gariunuose thumbup.gif , o va vezimu pirktu vaikutyje labai nusivylem, kaina visai neatitiko kokybes ir nepatiko meluojancios pardavejos schmoll.gif

Vaiku mieste man pasirode brangoka unsure.gif

QUOTE(pauksteee @ 2009 05 11, 19:02)
girdejau as irgi, kad "vaiku mieste"  kainos padorios, ir jei neklystu pirmajam apsipirkimui nuolaida duoda:) tai gryztant is turgaus, ko truks reikes ten nusipirkti:)


Jau nebeduoda schmoll.gif

QUOTE(cheburaska7 @ 2009 05 15, 11:13)
As tai patariu i Lenkija i Belostok i turgu nuvaziot , nes gariunose vezimeliai lovytes is ten pavz;gariunose vezimas is Lenkijos 650 o lenkijai 250, lovyte 300, o ten 120, rubeliai pigiau jei pilnai reikia apsipirkt tai verta nuvaziuot 350km,Ten vienam turgui gali viska nusipirkt vaziavom likau patenkinta


Va cia tai ideja, matyt reiks, nes sena vezima pardavem, o naujam labai didelius reikalvimus keliu, taigi ir kainuot gali ax.gif o jei ten pigiau
Atsakyti
mes igi vaziavom i lenkija, Bialystoka. tik deja nezinojom kur tas turgus, tai varem i vaikisku prekiu baze. daug ko pipirkom, manau apsimokejo, vien del vezimelio ~ 300lt sutaupem. o plius dar kitu smulkmenu nusipirkom, kurios tikrai pigiau nei musu parduotuvese. thumbup.gif

palyginus su gaiunais, tai gal net ir panasios kainos man pasirode.
priklauso kiek pirkti, jeigu viska viska tai tikrai geriau i PL smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana_B_K: 16 gegužės 2009 - 11:53