Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonos "Fyfos"

Dar vienas atsirado šiame forume, kalbantis kaip mano diedukas. Baikeriai irgi auskaruoti. Seniai. Dabar galite pradėti skiesti, kad baikeriams įtaką irgi pederastai padarė ir + dar odiniai rūbai iš mazochistų atėjo. Koks skirtumas. Viskas iš kažkur atsirado. Man auskaruoti, tatuiruoti(pasakykite dar, kad iš zonos išėję tokie tik būna) ir nešiojantys ilgas barzdas - gražu. Ir visai nefyfiška.
Atsakyti
Esmė juk ne tame - fyfiška, perastiška ar baikeriška. Esmė tame, kad žmonės save priskiria kažkokiai grupei. Kad jie neturi savo minčių, savo nuomonės. Jie derinasi prie gaujos, neišsiskiria iš kitų, nors atrodo toks jų tikslas.

Čia kaip Velykų saloje - buvo dvi gentys, viena su mažom ausim, kita su didelėm. Ir statė kiekviena gentis kuo didesnes akmenines skulptūras, kad parodytų, jog "ausytieji" galingesni už "beausius". Išnaikino statyboms visus miškus ir išmirė nafik.
Atsakyti
Nenukreipinėkite temos. Sakėte, kad auskaruoti - gėjai. Taip žmones skirstote?
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 13, 10:49)
Sakėte, kad auskaruoti - gėjai.

Aš taip nesakiau. Rašiau, jog man auskaruoti vyrai asocijuojasi su pederastais. Tai, kad ne visi tokie yra - žinau.
Na vat jei eitų žmogus nuogas gatve ir šūkautų nesuprantamus žodžius. Su kuo jis jums asocijuotusi? O gal jis taip bernvakarį švenčia...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 13, 10:51)
Aš taip nesakiau. Rašiau, jog man auskaruoti vyrai asocijuojasi su pederastais. Tai, kad ne visi tokie yra - žinau.
Na vat jei eitų žmogus nuogas gatve ir šūkautų nesuprantamus žodžius. Su kuo jis jums asocijuotusi? O gal jis taip bernvakarį švenčia...
Tiesa , to žmogaus su kuriuo asocijuotųsi Jūsų aprašyta situacija , nuogo dar neteko pamatyti ... Bet , jei eitų gatve žmogus ir šūkautų nesuprantamus žodžius (bet jo įžiūrėti nebūtų įmanoma ) ir jei tai vyktų Vilniaus senamiestyje , tai asocijuotųsi su kunigaikščiu Vilgaudu ...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 13, 11:51)
Aš taip nesakiau. Rašiau, jog man auskaruoti vyrai asocijuojasi su pederastais. Tai, kad ne visi tokie yra - žinau.
Na vat jei eitų žmogus nuogas gatve ir šūkautų nesuprantamus žodžius. Su kuo jis jums asocijuotusi? O gal jis taip bernvakarį švenčia...

Čia kraštutinumas
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 13, 12:34)
Čia kraštutinumas

Su kuo jums asocijuojasi vyras, kuris rūko "plonas" cigaretes?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 13, 12:35)
Su kuo jums asocijuojasi vyras, kuris rūko "plonas" cigaretes?
Sunku gyventi vien asociacijomis ...simboliai , ženklai ...
Atsakyti
QUOTE(indrealex @ 2009 05 13, 12:59)
Sunku gyventi vien asociacijomis ...simboliai , ženklai ...

Kodėl sunku? Kaip tik labai paprasta. Pamatot žmogų, kuris konteineryje knisasi - bomžas. Dzin, kad gal jis ten kilogramo aukso, per klaidą išmesto, ieško...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 13, 13:35)
Su kuo jums asocijuojasi vyras, kuris rūko "plonas" cigaretes?

Su niekuom. Kas ką nori, tas tą rūko. O su kuo Jums asocijuojasi vyras ,rūkantis pypkę?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 13, 13:08)
Kodėl sunku? Kaip tik labai paprasta. Pamatot žmogų, kuris konteineryje knisasi - bomžas. Dzin, kad gal jis ten kilogramo aukso, per klaidą išmesto, ieško...
Svetimam žmogui uždėti "štampą" , sutinku , paprasta , lengva ir patogu . Kai asociacijos atsiranda artimoje aplinkoje , nėra taip lengva : sūnus , slapta nuo tėvų įsivėrė auskarą ...Gėjus?Pamačiau tėvą rūkant plonas cigaretes ...??? Nelabai žinau su kuo tai turėtų asocijuotis , bet jau turėčiau pradėti nerimauti , kad tai kažką tai reiškia ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrealex: 13 gegužės 2009 - 12:21
Medinis:
- O man auskaruoti piderastais atrodo...
.................................
indrealex:
-Sunku gyventi vien asociacijomis ...simboliai , ženklai ...
Medinis:
-Kodėl sunku? Kaip tik labai paprasta. Pamatot žmogų, kuris konteineryje knisasi - bomžas. Dzin, kad gal jis ten kilogramo aukso, per klaidą išmesto, ieško...

Koks prieštaravimas sau.
Atsakyti