Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonos "Fyfos"

Taip, vienas iš jų.
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 13, 10:05)
Taip, vienas iš jų.

Auskarus turi?
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 13, 10:05)
Taip, vienas iš jų.

o jus apskritai zinot sio zodzio reiksme? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 05 13, 10:09)
o jus apskritai zinot sio zodzio reiksme?  g.gif

<ooo>, aš juos visus pederastais vadinu. Taigi viskas tvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 13, 11:09)
Auskarus turi?

Turi.
Dabar padarysite "protingą" išvadą. thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 05 12, 17:27)
Nu, ir išsiplėtėt čia iki madų ir apyrankių. Jau tos plačkelnės tuoj ir iš mados išeis, pilnas miestas jų vaikšto, mada, kaip mada irnesakyk.gif
Ale fyfos kažkaip jų nee schmoll.gif  ...neseksualios kelnės. Šiap daugiau stilingas jaunimas jas nešioja, o ir vyresnių moterų mačiau ne vieną.
Dėl tų protingų fyfų- kaip pažiūrėjus- na, pavyzdžiui, ta pati , mano galva, neskoningos išvaizdos , viršūnė- Svetlana Pronina- na, nedurna ji turėtų būti pagal viską, išsilavinusi, ir pan. ,nu bet pasižiūri, kaip atrodo - fyfa  doh.gif
Tai jau net nebežinau, kas ta fyfa- mentalitetas, gyvenimo būdas, kvailumo pavyzdys, ar tiesiog sureikšminta išvaizda ir skonio trūkumas? g.gif
Na ir atkapstėte "proto bokštą" - Pronina ... Nuo kada protas matuojamas išsilavinimu ?
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 13, 10:13)
Turi.
Dabar padarysite "protingą" išvadą.  thumbup.gif  bigsmile.gif

Nea. Man tik reikėjo patvirtinimo. Išvadas aš seniai pasidaręs.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 05 13, 11:09)
o jus apskritai zinot sio zodzio reiksme?  g.gif

Žinau, bet jeigu čia visi paprastus gėjus taip vadina... Tiesa, ****** nėra tas pats, kas pedofilas, jei tai turėjote omeny, kai klausėt ar nuo vaikystės pažįstu. Pederastai tik berniukus myli. Tiesa, tarp mano pažįstamų nei vieno tokio. Gėjai tiesiog.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-krall: 13 gegužės 2009 - 09:18
QUOTE(JaunasTetis @ 2009 05 12, 14:42)
Apie dabartinę madą gal nekalbėkim, aš jos išvis nesuprantu. Anadien pagavau save nužiūrinėjant gal 15 metų mergaitę. Ji ant užpakalio buvo užsitempus medžiagos gabalą, nesupratau ten šortai, sijonas ar kelnės...batų liežuviai einant priešais grindinį šlavė, o ant peties sportinio krepšio dydžio rankinė...
Visai šaunus rūbelis . Ypač , jei kalba eina apie paauglę mergaitę ...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 13, 11:15)
Nea. Man tik reikėjo patvirtinimo. Išvadas aš seniai pasidaręs.

Kad tik pederastai auskarus nešioja? Oj, gautumėte nuo neformalų į kaktą taip, kad mažai nepasirodytų. Ir ne tik nuo jų. Auksinis jaunimas irgi auskarus nešioja. Dabar tokia mada.
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 13, 10:17)
Dabar tokia mada.

Pederastų mada. Jie daro didelę įtaką jaunimui. Ir esu įsitikinęs jog daro sąmoningai.
Atsakyti
Pakoreguokime tema:
"Pederastai - fyfos"
thumbup.gif
Atsakyti