Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonos "Fyfos"

QUOTE(zhilius @ 2009 05 11, 15:28)
is fyfu neimu  lotuliukas.gif man pussesere ivare paranojiska bjaurejimasi jomis  doh.gif beje fyfa vadinu ne del isvaizdos, bet del charakterio... drinks_cheers.gif



Fyfa - būdu ir išvaizda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 11, 22:08)
''blondine, tai ne plauku spalva, tai diagnoze''


Nu bet kaip šis pastebėjimas tinka jums pačiam...Tiesiai į dešimtuką...

Gal spjaukit jūs ant tų vyrų nelaimelių, kurie fyfom domisi? Nu taip jiems ir reikia. Va, girdėjau, kad Afrikoj vaikai badauja..ir savanorių galinčių jiems padėti ten labai trūksta...Nefyfinas gi matai, esate. Kilnių siekių kupinas berods ...Pasaulį gelbėti norite...Jumoristas...
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 05 11, 22:40)
atsakiau i tavo klausima tik is kitos puses. Tik kaip pastebejau tamsta esate patriarchaliskos atgyvenos atstovas, kuris moteri nebent zmogaus draugu laiko, o dazniau gal ir tarnaite, kuria viespats dievas sukere jo didenybei vyrui gyvenima praskaidrinti.

Taip tikrai, fyfa negali buti tarnaite, tai jei ji ne fyfa reiskia ji tarnaite, o jei man fyfos nepatinka, reiskia megstu tarnaites - logiska doh.gif taigi, jei pasauly yra dvi rusys moteru kuriai jus priklausote, jei ne paslaptis?

QUOTE(astor @ 2009 05 11, 22:51)
tai kaip čia išeina pagal jus g.gif jai ne fyfa tai tarnaitė,jai ne tarnaitė tai fyfa žmogaus draugas ar kaip čia? blink.gif ar aš kažko nesupratau blush2.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 11, 22:08)
''blondine, tai ne plauku spalva, tai diagnoze''


Kiekvieną kart išgirdus tokias replikas apie blondines,visokius sukurtus anegdotus,prisimenu šį pasakymą:

Kodėl visi anegdotai apie blondines tokie trumpi? - Ogi tam,kad ir vyrai suprastų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivara... @ 2009 05 11, 22:10)
Oj, kaip gerai,kad atsiranda dar tokių kaip teksto autorius, nes šiandieną apie 50 procentų vyrukų pasiduoda fyfų vilionėms.Nežinau, gal jie patys nenorėdami durni pasirodyt ima dar durnesnę žmoną, o gal bando susirasti tokią kokią matė žurnale? ?Nors tikrai galiu pripažinti, kad žmogus turintis bent kiek smegenų po pirmos pokalbio minutės su fyfa supras, kad ji išmano tik apie kosmetiką, skudurus ir visus debiliškus familiarumus, kaip myliukas , ikiukas, bučiukas, labukas (aišku, kai naudoji laiku ir vietoj tai gal ne taip baisu),ir "aš tokia gležna lėlytė mylėkit mane ir išlaikykit"...Vienu žodžiu jos man kelia šiurpą... bijau.gif

Man labai patiko senas senas posakis - "kas kuria anekdotus apie blondines? Visos kitos. Ilgais, vienišais vakarais".
Jūs (ne fifos) gavote tik tokius vyrus, kurie nesugebėjo užsidirbti pakankamai pinigų, kad išlaikyti gražią žmoną/draugę. Jūs gavote lūzerius. Ir pačios tai suprantate. Todėl ir pykstate.
Atsakyti
QUOTE(salve123 @ 2009 05 12, 09:05)
Nu bet kaip šis pastebėjimas tinka jums pačiam...Tiesiai į dešimtuką...

Gal spjaukit jūs ant tų vyrų nelaimelių, kurie fyfom domisi? Nu taip jiems ir reikia. Va, girdėjau, kad Afrikoj vaikai badauja..ir savanorių galinčių jiems padėti ten labai trūksta...Nefyfinas gi matai, esate. Kilnių siekių kupinas berods ...Pasaulį gelbėti norite...Jumoristas...

Oi kokia gera tema, iskart islenda temos herojes ir puola vargsa temos autoriu, ar ir jums diagnozavo "fyfos sindroma"
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 12, 09:16)
ar ir jums diagnozavo "fyfos sindroma"


Nu ką jus? Argi aš galėčiau įsilieti į tamstos gretas? Per menka mano kvalifikacija tokiam statusui...Nepraeičiau net pirminio atrankos etapo. Žinote gi, kad norint patekti į kitą privalu, visų pirma turėti pletkininko diplomą....
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 12, 09:16)
Oi kokia gera tema, iskart islenda temos herojes ir puola vargsa temos autoriu, ar ir jums diagnozavo "fyfos sindroma"

Gerb. temos autoriau, reiskias,
jusu nedomina fyfos nes esate vargsas? Kaip suprantu esate priverstas jomis nesidometi, nes neisgalite? nail.gif
Atsakyti
QUOTE(salve123 @ 2009 05 12, 09:27)
Nu ką jus? Argi aš galėčiau įsilieti į tamstos gretas? Per menka mano kvalifikacija tokiam statusui...Nepraeičiau net pirminio atrankos etapo. Žinote gi, kad norint patekti į kitą  privalu, visų pirma turėti pletkininko diplomą....

Jus jo neturite? tai ka veikiate pletku forumuose? Diskusijose dalyvauja tik "diplomuoti" pletkininkai.

QUOTE(Nuelė @ 2009 05 12, 09:32)
Gerb. temos autoriau, reiskias,
jusu nedomina fyfos nes esate vargsas? Kaip suprantu esate priverstas jomis nesidometi, nes neisgalite? nail.gif

Vargasas ne ta prasme, kad nera pinigu fyfoms, o ta, kad puola cia visokios ne diplomuotos pletkininkes, kurios i forumus lenda pabuti rimtomis, pareguliuot eisma kitiems ir padraskyt akis.
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 12, 10:14)
Jus jo neturite? tai ka veikiate pletku forumuose? Diskusijose dalyvauja tik "diplomuoti" pletkininkai.
Vargasas ne ta prasme, kad nera pinigu fyfoms, o ta, kad puola cia visokios ne diplomuotos pletkininkes, kurios i forumus lenda pabuti rimtomis, pareguliuot eisma kitiems ir padraskyt akis.

O kuria prasme vargsas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 05 11, 23:03)
nebūtų madinga, jeigu nepatiktų vyrams būtent toks moters tipažas  mirksiukas.gif kalbu apie statistinį Lietuvos vyrą

Statistinį vyrą??? Žiauriai čia užlenkei apie lietuvius. Esu apie juso geresnės nuomonės. Kažkaip labai jau mažai pažįstj tokių, kurie su tokiomis prasideda. Įskaitant ir visokius turtingus verslininkus. Daugiau kaip tik visokie marozai ir banditukai su tokiomis draugauja. Dažnai būnu vyriškoj kompanijoj, tai jie pajuokauja, papošlauja apie tokias(tiesa, dauguma tokias ne fyfom, o tiesiog kekšėmis jas vadina), bet veda kažkodėl noramalias.
Papildyta:
QUOTE(Aivara... @ 2009 05 11, 23:10)
Oj, kaip gerai,kad atsiranda dar tokių kaip teksto autorius, nes šiandieną apie 50 procentų vyrukų pasiduoda fyfų vilionėms.

Dar kartą pasikartosiu - koks dar 50 proc.? Nebent vienai nakčiai. Arba mano aplinkoje - vien protingi vyrai g.gif Net mano artimas giminaitis, tikras mafukas, turi normalią, protingą žmoną. Tiesa, ji niekur nedirba, jai jis viską perka(ir BMW), be ji tikria ne kokia fyfa. Tiesiog augina vaikus ir sėdi namie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-krall: 12 gegužės 2009 - 09:37
QUOTE(d-krall @ 2009 05 12, 10:29)
Statistinį vyrą??? Žiauriai čia užlenkei apie lietuvius. Esu apie juso geresnės nuomonės. Kažkaip labai jau mažai pažįstj tokių, kurie su tokiomis prasideda. Įskaitant ir visokius turtingus verslininkus. Daugiau kaip tik visokie marozai ir banditukai su tokiomis draugauja. Dažnai būnu vyriškoj kompanijoj, tai jie pajuokauja, papošlauja apie tokias, bet veda kažkodėl noramalias.
Papildyta:

Dar kartą pasikartosiu - koks dar 50 proc.? Nebent vienai nakčiai. Arba mano aplinkoje - vien protingi vyrai  g.gif Net mano artimas giminaitis, tikras mafukas, turi normalią, protingą žmoną. Tiesa, ji niekur nedirba, jai jis viską perka(ir BMW), be ji tikria ne kokia fyfa. Tiesiog augina vaikus ir sėdi namie.

visiskai pritariu.... retas vyras noretu su tokia but ilgiau negu tarkim siaip pasiglamzyt smile.gif
Atsakyti