Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonos "Fyfos"

QUOTE(Bekasė @ 2009 05 11, 23:40)
atsakiau i tavo klausima tik is kitos puses. Tik kaip pastebejau tamsta esate patriarchaliskos atgyvenos atstovas, kuris moteri nebent zmogaus draugu laiko, o dazniau gal ir tarnaite, kuria viespats dievas sukere jo didenybei vyrui gyvenima praskaidrinti.

F
Čia tik tamstos išvedžiojimai. Šito autoriais postuose aš VISIŠKAI nepastebėjau.
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 12, 10:14)
Jus jo neturite? tai ka veikiate pletku forumuose? Diskusijose dalyvauja tik "diplomuoti" pletkininkai.



Diskusija ir paskalos yra skirtingos sąvokos...

Nu, tai pasirūpinsit Afrikos badajaunčiais vaikais? Ar vi tik jūsų nefyfinis protas, pirminio aktualumo problema įvardina vyrus, kuriems patinka gražios moterys?. O, beje paklausti norėjau...Kiek per dieną gaunate nusiskundimų iš tų vyrų? Ir kaip ketinate nubaidyti fyfas nuo jų? Jei ką tai pas mano močiūtę yra tokia senovinė musiamušė. Reikalui esant pabandysiu jums gauti tokią...
Atsakyti
QUOTE(blogas vyras @ 2009 05 12, 10:31)
visiskai pritariu.... retas vyras noretu su tokia but ilgiau negu tarkim siaip pasiglamzyt smile.gif

Kodėl?
Atsakyti
O siaip tai dar geras bajeri buna kai sedi dvi ar daugiau tikros fyfos ir svarsto apie fyfas (tipo jos tai ne fyfos), kokios jos baisios tokios anokios...... cia siaip ne i tema.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 10:13)
Man labai patiko senas senas posakis - "kas kuria anekdotus apie blondines? Visos kitos. Ilgais, vienišais vakarais".
Jūs (ne fifos) gavote tik tokius vyrus, kurie nesugebėjo užsidirbti pakankamai pinigų, kad išlaikyti gražią žmoną/draugę. Jūs gavote lūzerius. Ir pačios tai suprantate. Todėl ir pykstate.

Aš graži(ir net blondinė) ir išlaikoma tongue.gif Tiesa, dėl bedarbystės. Mano vyras - tikras šaunuolis, o ne lūzeris. Ant fyfų nepykstu, iš jų ima juokas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-krall: 12 gegužės 2009 - 09:39
QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 10:32)



O ka su ja veikt.... eit apsipirkinet.... pirkt sukneles batukus, rankinukus, geras masinas.... klausytis jos tusciu priurpalu apie kosmetika, draugess..... dar ka nors....
Kam reikalinga moteris kuri kur nors einant dar tris valandas savo veida is naujo bandytu persipiest....


dulkinimui jos skirtos...maksimum...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blogas vyras: 12 gegužės 2009 - 09:37
QUOTE(blogas vyras @ 2009 05 12, 10:33)
O siaip tai dar geras bajeri buna kai sedi dvi ar daugiau tikros fyfos ir svarsto apie fyfas (tipo jos tai ne fyfos), kokios jos baisios tokios anokios...... cia siaip ne i tema.... smile.gif


Į temą į temą...Nu paskaitykit atidžiau autoriaus ir jam pritarainčiųjų postus...Prieš akis turėsite akivaizdų jūsų išsakytos minties patvirtinimą... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blogas vyras @ 2009 05 12, 10:36)
dulkinimui jos skirtos...maksimum...

O kam skirta žmona, jei jūs turite daug pinigų? Jei tuos pinigus jūs uždirbate sunkiu darbu. Grįšit namo ir kalbėsitės apie Kanto filosofiją?
Atsakyti
QUOTE(salve123 @ 2009 05 12, 11:32)
Diskusija ir paskalos yra skirtingos sąvokos...

Nu, tai pasirūpinsit Afrikos badajaunčiais vaikais? Ar vi tik jūsų nefyfinis protas, pirminio aktualumo problema įvardina vyrus, kuriems patinka gražios moterys?. O, beje paklausti norėjau...Kiek per dieną gaunate nusiskundimų iš tų vyrų? Ir kaip ketinate nubaidyti fyfas nuo jų? Jei ką tai pas mano močiūtę yra tokia senovinė musiamušė. Reikalui esant pabandysiu jums gauti tokią...

doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(salve123 @ 2009 05 12, 10:37)
Į temą į temą...Nu paskaitykit atidžiau autoriaus ir jam pritarainčiųjų postus...Prieš akis turėsite akivaizdų jūsų išsakytos minties patvirtinimą... biggrin.gif

As apie tai ir kalbu.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 12, 11:37)
O kam skirta žmona, jei jūs turite daug pinigų? Jei tuos pinigus jūs uždirbate sunkiu darbu. Grįšit namo ir kalbėsitės apie Kanto filosofiją?

Kodėl ne?
Atsakyti
QUOTE(d-krall @ 2009 05 12, 10:40)
Kodėl ne?

Nenoriu... Ir nenoriu, kad žmona norėtų apie tai kalbėti.
Atsakyti