Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijai

daivulka78 gal galetum parasyti tikslu sios programos pavadinima? 4u.gif nes mano kompe nera net paciu paprasciausiu programu noreciau parsisiusti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Altejosmamyte @ 2010 03 25, 23:13)
daivulka78 gal galetum parasyti tikslu sios programos pavadinima? 4u.gif  nes mano kompe nera net paciu paprasciausiu programu noreciau parsisiusti blush2.gif

Nu jau Wordas tai tikrai turėtų būti. Microsoft offise Word Tai rašymui skirta programa, su ją ten visokius rašymo darbus atlieka, galima įdėti paveiksliukus, nuotraukas, rėmelius. Labai jau paprastutė ji, bet kai u niekuo kitu nemoku tai tinka ir ši.
Atsakyti
Ziuriu ilga laika tema apmirus ax.gif
gal prajudinsiu smile.gif
as taip pat uzsiemiau skaitymu ir paieskom savo scenarijui smile.gif gal kas galetu konkreciau atsakyti, kas rengia vaika? krikstamote, krikstatevis ar abu?
Kas ir kam tixliai ji perduoda per langa?
Ka turi dovanot krikstamote ir krikstatevis vaikui? ten tos kruopos, muilai - aisku, bet va del pinigelio likau iki galo nesusipratus, del medalijono ar kryzelio taip pat.
Kas laiko vaika baznycioje?
tiesiog liko neatsakytu i klausimu i pacia tvarka, kas kam priklauso smile.gif
4u.gif
Atsakyti
Nemazai scenariju yra gmaile sudeta.

Bet taip noretusi vieno kokio nei per didelio, nei per mazo ax.gif

Atsakyti
QUOTE(escada123 @ 2009 08 31, 23:50)
Sveikos dar karta  biggrin.gif  ziuriu kolkas as cia tik viena karaliauju  yahoo.gif  bet jei rimtai, reikia pagalvos jusu! help.gif  rasau scenariju ir seip is forumu pastebejau kad dauguma dovanoja dovanas mociutems ir seneliams. ka dovanosiu mociutems as zinau, taciau va niekaip nesugalvoju ka padovanoti savo teciui  g.gif  kadangi mano vyro tevai yra issiskyre, ir vyro tetis su mumis retokai bendrauja jam nusprendziau padovanoti taupykle  biggrin.gif , bent jau tures kur kaupti pinigelius busimoms anukeles studijoms ir seip kitoms islaidoms  biggrin.gif  o va savo teciui nzn...  g.gif  galvoju gal ka padovanoti kas asocijuotusi su jo bendravimu su anukele? nes pvz jis su ja begalo daug laiko praleidzia kai sveciuojuosi pas savo tevus ir aktyviai zaidzia su ja, zodziu jis ja begalo nekrasto myli ir ja lepina smile.gif  thumbup.gif  pasiseke bent su vienu seneliu  smile.gif  tai va, gal kas turite kokiu ideju? mastau, gal; padovanoti koki daikta, kurio veliau prireiktu anukeles auklejime ar ugdyme?


Sveikos! O kas turi dovanoti dovaną močiutėms/seneliams? Tėvai ar krikštatėviai?

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 15, 22:32)
Nemazai scenariju yra gmaile sudeta.

Bet taip noretusi vieno kokio nei per didelio, nei per mazo  ax.gif

o kur ta gmaila jusu rasti? kur kreiptis, kad prisijungt?
Atsakyti
Aš ir kurpiu senarijų mintyse, paskui viską sudėliosiu ir derinsiu su kita krikšto mama. Laikraštuką tai išgyrė blush2.gif , bet reiks keisti: darysim dviem vaikiukams vieną. Tik iš kur tos fantazijos parauti, ką g.gif Laukiu nuotraukučių ir užsiimsim darbais rolleyes.gif Idėjos su dovanom pastrigo, nes ir norim pasiderinti: gal imsim šaukštus degintus ir puodelius darysim spec. Čia močiutėm ir diedukui. O va ką tėvams ir vaikui atsiminimui ir nežinau. Ana krikšto mama giežtai prieš sidabrinį šaukštelį schmoll.gif Jai mergaitė teko- lengviau. O berniukui ką: gal kokį medalioną rasiu kur, kad atsiminimui būtų g.gif Tėvams neišmastau: gal arbatinę dėžutę išdeginti krikštynų tematika g.gif Blin, kaip sunku kai vyrs nieko nepadeda galvoti: sakė: nesuprantu, nesusigaudau, nežinau.. O tai ką man daryti doh.gif Jis tik įvertina: gražu- negražu blink.gif Ale bigsmile.gif Vis pyksta: ką tu ten SM radai, ko ten prie kompo naktim, grįžta iš darbo vidurnaktį ir sėdi iki antros trečios... Bamba ir bamba. Nusiunčiau laikraštuką parodyti jo sesei, kuri bus ir krikštamotė, o ta: fainas, gražus, kaip tu taip sugebėjai, o kiek idėjų prisirinkus, tu taip pažengus į priekį, o aš va stoviu dar vietoj, šaunuolė... Nu vienu žodžiu. O maniškis ramiai: jooo, maniškis labai rūpinasi, stengiasi, naktim dirba... Jau toooooks mandras didis.gif Daugiau nebamba ką veikiu ir ką kuriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletė @ 2009 07 07, 20:27)
tik neisizeisk jei ka ax.gif  as pagal save parasiau blush2.gif pas mane bus tokiu, kuriems as vaiko foto tikrai neduosiu schmoll.gif Lygiai taip pat ir saldainiu popieriuku su atvaizdu nedarysiu- negalesiu ziuret kaip suglamzo ir ismeta. O siaip nezinau kas bus. Musu Pode organizuota. Ji turi musu foto, ir kazka intensyviai daro,ir man nesako cool.gif  biggrin.gif nesu kompiuteraste, ir ilgai sedet kazko ieskot ir galvot kantrybes neturiu. blush2.gif  O ka KT dovanosiu rasyt nenoriu, nes gal ji paskaito cool.gif

o tai kam tada tokius zmones kviesti i krikstynas? juk tai pati graziausia seimos svente,i kuria turi buti susirinke patys mylimiausi,patys paciausi sveteliai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri imestumet klausimyna apie vaikuti, kur uz teisinga atsakyma sveciai gauna mini priza. Acius is anksto. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 04 16, 14:17)
Sveikos, gal kuri imestumet klausimyna apie vaikuti, kur uz teisinga atsakyma sveciai gauna mini priza. Acius is anksto. mirksiukas.gif

1.Kokio ūgio gimė?
2.Kokio svorio gimė?
3.Kelintą valandą gimė?
4.Kelinta savaitės diena?
5.Zodiakas?
6.Kokie metai?
7.Su keliais dantukais sutiko pirmąjį gimtadienį?
8. Kiek dabar turi danuku?
8.Kada savistoviai žengė pirmuosius žingsnius?
9.Iš kur ir į kur buvo pirmoji kelionė? (iš gimdymo namų į tikrus namus)
10.Ką Karolis vadina „pak“? (lempa)
11.Ką Karoliukas vadina „dek“? (jungikli)
12.Mėgstamiausias filmukas?
16.Mėgstamiausias žaislas?
17. Kiek turi pusbrolių? (nei vieno)
18. Kiek turi pusseserių?
19. Koks Karolio mėgstamiausias valgis?
Čia tik pvz. gal pravers ax.gif
Atsakyti
as jau viska sugalvojus sudejus i savas vietas. tik db bus didysis darbas kaip viska graziai pradet... na ta prasme nesakysi gi - nu db perskaitysiu isakymus seneliams. perskaitai atsisedi. veliau vel atstoji ir sakai-nu db pazaiskim viktorina, ir t.t supratot apie ka as turbut lotuliukas.gif
kokius zodzius pries viska sugalvot, kaip pradet graziai... doh.gif
gal kas turit iideju smile.gif? nes kiek temu perskaiciau tai visu scenarijus buvo tik aprasymas kas ka veike... o ka kalbejo niekur neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2010 04 16, 16:06)
as jau viska sugalvojus sudejus i savas vietas. tik db bus didysis darbas kaip viska graziai pradet... na ta prasme nesakysi gi - nu db perskaitysiu isakymus seneliams. perskaitai atsisedi. veliau vel atstoji ir sakai-nu db pazaiskim viktorina, ir t.t supratot apie ka as turbut  lotuliukas.gif
kokius zodzius pries viska sugalvot, kaip pradet graziai... doh.gif
gal kas turit iideju smile.gif? nes kiek temu perskaiciau tai visu scenarijus buvo tik aprasymas kas ka veike... o ka kalbejo niekur neradau  g.gif

Na ir kas, kas butu - na dabar tas ir anas.. mirksiukas.gif
Man eiluotos krikstynos - na, ne artimuju svente, o labiau spektaklis.. bent jau as tokia esu.. Man visos kalbos turi buti ne pagal ismokta scenariju ar is spargalkes, o is sirdies ta minute..
Bet kaip kam patogiau.. O su papke vaikscioti ir skaityti - ne man.. blush2.gif
Atsakyti