Įkraunama...
Įkraunama...

DŽS - dirgliosios žarnos sindromas

QUOTE(sena pažįstama @ 2011 03 14, 08:51)
Sveikos, jungiuosi prie jusu 4u.gif
Oi, kaip pazistama man viskas doh.gif Kol namuose esu ar darbe-sveikut sveikutele, tik isedu i automobili, pasidarau ligonis didziausias doh.gif

Sveikos 4u.gif
Jungiuosi ir aš į nelaimėlių būrį.. Viskas pas mane prasidėjo prieš kokius 8 metus, kai turėjau didelių pergyvenimų gyvenime. Pradžioj po truputį, dabar jau taip, kad niekur negaliu išeiti negalvodama, ar kartais nebus bėda.
iBet, kaip sako sena pažįstama..Kol namie - viskas ok. Dar ir darbe būna tol, kol sėdžiu ir sau dirbu - tvarka. Tik reikia eiti į kokį susirinkimą ar pan, prasideda...Ir atrodytų - durnystė, juk gali atsiprašyti ir išbėgti jeigu ką, betgi įsikali į galvą, kad tai labai nepatogu ir pan. Žodžiu, jei žinau, kad bus koks susirinkimas, stengiuosi iš vakaro išgerti Lopediumo (betgi ir jis ne visuomet padeda doh.gif ).
O jau į keliones be Lopediumo tai visai nevažiuoju..Tiesiog jau profilaktiškai jį geriu kasdien kelionių metu, kad nereikiamoje situacijoje nebūtų netikėtumų. Nors jau kiek tokių atvejų buvo (ir greitkely kamštyje, ir laively, kai iki kranto keli šimtai metrų doh.gif ) doh.gif Žodžiu, kad to neturi, neįsivaizduoja, koks tai gyvenimas verysad.gif
Pas gydytojus niekad nebuvau, nors gal reiktų pasitikrinti. Gal čia ne DŽS, o dar kas nors g.gif Ir labai sunku psichologiškai, nes niekam to nepasisakau. Tiesiog gėda (kaip ir gėda būna kartais darbe lakstyti po kelis kartus į WC..Atrodo tada, kad visi žiūri ir skaičiuoja, kad tu kelintą kartą lakstai)
Kas liūdniausia, manau, kad to išgydyti neįmanoma....
Atsakyti
ech.. pažįstamas jausmas man tikrai.. nervuojuosi prieš visokius susirinkimus ir t.t. arba vietose, kur turėsiu ilgą laiką būti, keliauti irgi niekur nebenoriu sad.gif
tik viena mano draugė žino šią problemą.. ir dar mano mylimasis. Nors stegiuos per daug nešnekėti ir nesureikšminti to, tačiau jaučiu visada..
Atsakyti
Paklaust norejau-kai imate nervuotis, jums pilva SKAUDA, RAIZO ar tik suka? Vakar buvau pas daktara, imsiuos ligu ieskoti biggrin.gif Sakau, man DZS, o daktare sako-ne, DZS susinervavus-spazmuoja zarnyna ir skauda pilva, bet viduriu NEPALEIDZIA. g.gif
Atsakyti
man susijaudinimas ne visada baigiasi viduriavimu. Kartais kai jaudinuosi, tik pučia pilvą, nemalonus maudimas, lygtai noras tuštintis. Prieš svarbius įvykius, dažniausiai pavalgius valandos eigoje suviduriuoju, bet ne taip dažnai tai nutinka. Internete domėjausi, kad DŽS pasireiškia įvairiais būdais, todėl nemanau, kad daktarė taip gali imti ir konkrečiai apibrėžti, kaip tai pasireiškia. Net priežastys nėra iki galo ištirtos. Kaip bebūtų, tai psichosomatiniai sutrikimai, kurie priklauso nuo psichologinių ir pasąmoninių dalykų.
pasidalink ateityje tyrimų rezultatais, labai įdomu.. aš pati tai nebuvau, nes ir taip aišku, kad čia ne fiziologiniai dalykai, nes pati susieju su savijauta tuos sutrikimus.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 03 15, 09:32)
Paklaust norejau-kai imate nervuotis, jums pilva SKAUDA, RAIZO ar tik suka? Vakar buvau pas daktara, imsiuos ligu ieskoti biggrin.gif Sakau, man DZS, o daktare sako-ne, DZS susinervavus-spazmuoja zarnyna ir skauda pilva, bet viduriu NEPALEIDZIA. g.gif

Na, man skausmų kaipo tokių nebūna (na, gal tik kartais). Bet kartais pagalvoju, gal jau geriau lai skauda, bet kad nebūtų tokių nepatogių situacijų, kai sėdi susirinkime ir tiesiog nežinai kur dėtis doh.gif
Ir paprastai tie viduriavimai būna tik rytais...Na, ir jei vakare kažkur reikia eiti, tada jau irgi prasideda nervas verysad.gif
O pas kokį gyd. Jūs ėjote, pas gastroenterologą? Kokius tyrimus Jums ruošiasi atlikti?
Atsakyti
QUOTE(muminuke7 @ 2011 03 15, 11:08)

Ir paprastai tie viduriavimai būna tik rytais...
Kokius tyrimus Jums ruošiasi atlikti?

Man analogiskai drinks_cheers.gif
Tyrimai uz 180lt swoon.gif Slapimo tyrimas, kaprologinis bendras bei kaprologinis, siunciamas i Santariskes, kazkoks mikrobiologinis(?), 5 net blink.gif kraujo tyrimai(bendras, gliukoze, hormonai, fermentai ir del jersiniozes).
Kai tures atsakymus, ziures tada.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 03 15, 14:18)
Man analogiskai drinks_cheers.gif
Tyrimai uz 180lt swoon.gif  Slapimo tyrimas, kaprologinis bendras bei kaprologinis, siunciamas i Santariskes, kazkoks mikrobiologinis(?), 5 net blink.gif kraujo tyrimai(bendras, gliukoze, hormonai, fermentai ir del jersiniozes).
Kai tures atsakymus, ziures tada.


Man irgi tyre fermentus, krauja, dar dare pilvo echoskopija. Bet nieko nerado..... o ka cia parodo ta jersinioze? g.gif
Atsakyti
O aš iš vis neviduriuoju man tik skauda daugiau dešinę pusę. Man darė kraujo, šlapimo echoskopija ir kompiuterinę tomografija, parašė diagnozę ileitis terminale ir pasakė tau džs, bet niekas man nesitvarko nedingsiu niekur teks darytis kolonoskopija.... verysad.gif
Atsakyti
Atejo atsakymai: kraujas idealus, hemoglobinas normoj, nusedimas normoj, jokio uzdegimo nerodo, gliukoze normoj.
Slapimo tyrimas-idealus.
Kaprologinis-kraujo nerasta, gleiviu nerasta, parazitu nerasta, bakteriju nerasta, fluora normali.
Palauksiu atsakymo del jersiniozes(bakterija, kadangi mano mama ja turejo pries metus ir analogiskai vargo, kol surado priezasti, tai nusprendziau issitirti ir del jos, o gal esu nesiotoja).

Siaip gydytoja linkusi itarti kasa: nevirskina man riebesnio/astresnio/rugstesnio maisto, todel ir viduriuoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 03 18, 18:15)
Atejo atsakymai: kraujas idealus, hemoglobinas normoj, nusedimas normoj, jokio uzdegimo nerodo, gliukoze normoj.
Slapimo tyrimas-idealus.
Kaprologinis-kraujo nerasta, gleiviu nerasta, parazitu nerasta, bakteriju nerasta, fluora normali.
Palauksiu atsakymo del jersiniozes(bakterija, kadangi mano mama ja turejo pries metus ir analogiskai vargo, kol surado priezasti, tai nusprendziau issitirti ir del jos, o gal esu nesiotoja).

Siaip gydytoja linkusi itarti kasa: nevirskina man riebesnio/astresnio/rugstesnio maisto, todel ir viduriuoju doh.gif

Sveikos, merginos 4u.gif
sena pažįstama....O kur ėjote daryti tyrimus? Ar patiko gydytoja? Tikriausiai su tokiomis problemomis reiktų pas gastroenterologą eiti g.gif Bijau, kad į valdišką polikliniką stovėti eilėse neturiu galimybių doh.gif Darbas toks, kad tiesiog neprivaikščiosiu...O gal kas rekomenduotų kokį gydytoją (geriau moterį..kažkaip jaukiau.. blush2.gif ) mokamoje klinikoje?
Kažkaip išvargino mane šios problemos, noriu sužinoti, ar nėra ko dar rimtesnio, ar čia tikrai DŽS....
Atsakyti
QUOTE(muminuke7 @ 2011 03 28, 16:05)
Sveikos, merginos 4u.gif
sena pažįstama....O kur ėjote daryti tyrimus? Ar patiko gydytoja? Tikriausiai su tokiomis problemomis reiktų pas gastroenterologą eiti g.gif  Bijau, kad į valdišką polikliniką stovėti eilėse neturiu galimybių doh.gif Darbas toks, kad tiesiog neprivaikščiosiu...O gal kas rekomenduotų kokį gydytoją (geriau moterį..kažkaip jaukiau.. blush2.gif ) mokamoje klinikoje?
Kažkaip išvargino mane šios problemos, noriu sužinoti, ar nėra ko dar rimtesnio, ar čia tikrai DŽS....


o kuriam mieste tau reikėtų?smile.gif buvau Kaune privačioje klinikoje pas profesoriu Kęstutį Adamonį tai tikrai geras specialistas vertas aukščiausio įvertinimo, nes pati jau nebežinojau kur eit smile.gif beje jis dar ir klinikų gastroenterologijos skyriaus vedėjas, tai irgi neblogi atsiliepimai žmonių.
Atsakyti
labas
žiūriu čia visoms laisvi viduriai
o yra kam užkietėję? kaip su tuo tvarkotės? man DŽS nustatyta prieš kokius 15 metų
Atsakyti