Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukeliai ant veido, Kaip kovojate su jais?

QUOTE(AnX @ 2009 06 02, 23:58)
man patinka salinti veido plaukelius su depil. kremuku ataugineja letai, tampa plonesni, bei neskauda 4u.gif

kur jų yra? kokia kaina? 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _eg0iste_: 03 birželio 2009 - 13:45
tai va, kalbant apie tuos kremus.
jau kokius 6 metus naudojau Vitaskin, ir akivaizdu, kad mano pakuote prie pabaigos, ir kaip jau kazkas keleta kartu minejo, niekur nebera sito kremumo pirkti, o jis tikrai geras ir nedirginantis odos buvo.
vakar kaip tik buvau uzbegus i sarma, nes tik ten dar jo rasdavau, tai pasake, kad jau jo nebebus sad.gif ir pakaitalu ale nera. pasiule veet veidui, bet nepirkau..
tai gal kas dar zino ar mato tu kremu? ir kazi jei pakeisciau is vitaskin i veet dep. krema, tai gal nebertu visvien? juk jau oda prirapratus prie depiliavimo kremu...
Atsakyti
Sveikos mamules. wink.gif
turiu problemele. Mano dukra (paaugle, 15 metu) vis neduoda man ramybes. Pas ja yra virs lupos usiukai, tokie gan sviesus, bet siek tiek matosi. Ji su tuo niekaip susitaikyt negali ir uzsimane su lazeriu pasisalint! Jau nebezinau ir ka daryti,siuliau su vasku salinti ir panasiai, bet ji nenori, nes ''pasisalinus lazeriu, nereikes kankintis ir pasisalins ilgam''. Padekit mamos, patarkit! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(amy. @ 2009 06 14, 22:32)
Sveikos mamules. wink.gif
turiu problemele. Mano dukra (paaugle, 15 metu) vis neduoda man ramybes. Pas ja yra virs lupos usiukai, tokie gan sviesus, bet siek tiek matosi. Ji su tuo niekaip susitaikyt negali ir uzsimane su lazeriu pasisalint! Jau nebezinau ir ka daryti,siuliau su vasku salinti ir panasiai, bet ji nenori, nes ''pasisalinus lazeriu, nereikes kankintis ir pasisalins ilgam''. Padekit mamos, patarkit!  verysad.gif



na jei mano dukra manes paklaustu patarimo, tai rekomenduociau fotoepiliacija, bet ne lazeri, pati lazeriuo nebandziau, bet kazkaip visokiu negeru atsiliepimu ir komplikaciju teko girdeti g.gif
Atsakyti
Siaip gal dar per jauna lazeriams, tegul isbando vaska, depiliacinius kremus...
Atsakyti
Sveikos smile.gif ar tiesa, kad esant padidėjusiam veido plaukuotumui nerekomenduojamas veido masažas? esu išbandžiusi, pojūtis nepakartojamas wub.gif ir norėčiau padovanoti draugei tokį malonumą, tik va bijau, kad nepadaryčiau meškos paslaugos doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasmina @ 2009 06 15, 11:18)
Sveikos smile.gif ar tiesa, kad esant padidėjusiam veido plaukuotumui nerekomenduojamas veido masažas? esu išbandžiusi, pojūtis nepakartojamas wub.gif ir norėčiau padovanoti draugei tokį malonumą, tik va bijau, kad nepadaryčiau meškos paslaugos doh.gif  g.gif


manau reikėtu juos rauti vašku, bent jau pasmane ant kojų po depiliacijos keliu kartu praktiškai plaukų liko vos keli, t.y. ilgainiui jie bebeauga visai.
Atsakyti
QUOTE(ŠiaurėsPašvaistė @ 2009 06 15, 11:21)
manau reikėtu juos rauti vašku, bent jau pasmane ant kojų po depiliacijos keliu kartu praktiškai plaukų liko vos keli, t.y. ilgainiui jie bebeauga visai.

nu manau nebelieka plaukeliu, jei nera padidejes plaukuotumas, o as jau daug metu raunu doh.gif , jei apleisciau atzeltu sekmingai viskas atgal blush2.gif virs lupos ir smakro irgi turiu plaukeliu, biski kompleksuoju, bet liesti bijau, paskui neduok die rimta barzda prades augti blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Veidą vašku? blink.gif čia p.s.
o šiaip visai ne tai turėjau galvoje, gal prastai paaiškinau blush2.gif . kalbėjau apie veido masažą relaksacijai, tik vat draugei su tokia problema, kad nesuaktyvintų plaukelių augimo patryninai visokie, vis gi sujudintų šaknis... g.gif
Atsakyti

jei cia manes klausi, tai kojas vasku raunu, o veidui isviska nors daryt bijau, nebent koki ryskesni su pincetu nupesu... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2009 06 15, 01:52)
na jei mano dukra manes paklaustu patarimo, tai rekomenduociau fotoepiliacija, bet ne lazeri, pati lazeriuo nebandziau, bet kazkaip visokiu negeru atsiliepimu ir komplikaciju teko girdeti  g.gif


hm. na, o ji ne per jauna ir fotoepiliacijai? vistiek juk jos organizmas auga ir pan. bijau, kad nebutu paskiau jokiu komplikaciju baisiu. gal kas jau isbande fotoepiliacija ir gali pasidalinti ispudziais? ir kur tada vilniuje rekomenduotumete eiti darytis fotoepiliacijos? rolleyes.gif aciu is anksto.
Atsakyti
Usiukus galima sekmingai pasalint karstu vasku, viskas visai nebaisu, ir silpnesni atauga ir beveik neskauda salinant smile.gif
Atsakyti