Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukeliai ant veido, Kaip kovojate su jais?

QUOTE(Eveliina @ 2009 06 15, 11:24)
nu manau nebelieka plaukeliu, jei nera padidejes plaukuotumas, o as jau daug metu raunu doh.gif , jei apleisciau atzeltu sekmingai viskas atgal  blush2.gif  virs lupos ir smakro irgi turiu plaukeliu, biski kompleksuoju, bet liesti bijau, paskui neduok die rimta barzda prades augti  blush2.gif  doh.gif


o yra toks ultragarsinis depiliavimas, vieną kartą ir visiem laikam...
ten plauko folikulą išsprogdina ultragarso pagalba ir jis daugiau neauga,
Atsakyti
QUOTE(ŠiaurėsPašvaistė @ 2009 06 17, 00:02)
o yra toks ultragarsinis depiliavimas, vieną kartą ir visiem laikam...
ten plauko folikulą išsprogdina ultragarso pagalba ir jis daugiau neauga,


galima netgi ne6alinti, o baltinti peroksidu, tada neskaud4s, bet jie bus beveik nematomi...
Atsakyti
QUOTE(Venice @ 2009 06 06, 11:17)
tai va, kalbant apie tuos kremus.
jau kokius 6 metus naudojau Vitaskin, ir akivaizdu, kad mano pakuote prie pabaigos, ir kaip jau kazkas keleta kartu minejo, niekur nebera sito kremumo pirkti, o jis tikrai geras ir nedirginantis odos buvo.
vakar kaip tik buvau uzbegus i sarma, nes tik ten dar jo rasdavau, tai pasake, kad jau jo nebebus sad.gif ir pakaitalu ale nera. pasiule veet veidui, bet nepirkau..
tai gal kas dar zino ar mato tu kremu? ir kazi jei pakeisciau is vitaskin i veet dep. krema, tai gal nebertu visvien? juk jau oda prirapratus prie depiliavimo kremu...


Vitaskin, kai jo nebeliko, pakeičiau i " SNA( virš A du taškeliai)Epil ENTHAARUNGS-CRAME".Jį perku Eurokose, kainuoja apie dešimt litų.Dėžutė rausva su raudonu( gerai čia pasakiau biggrin.gif ) Skirtas veido depiliacijai. Tik reikia kremą tepti ant sausos odos ( vitaskin , jei pamenu, reikėdavo ant sudrėkintos odos). Nežinau, bet nesiskundžiu. Jis vienintelis ir tiko ( po Vitaskin).Po depiliacijos pasitepu su tokiu rusišku kremu " Boromed", jo yra mačiau LITFARMA vaistinėje (čia Šiauliuose, kaip kituose miestuose, nežinau).Ir viskas, jokio sudirgimo. Tik laikausi griežtai instrukcijos- laikau ne daugiau dešimt minučių. Aišku, stebuklų nebūna, plaukeliai neišnyskta. Bet nors nedirgina man odos, kaip kiti kremai.
Atsakyti
Nusidepiliavau su specialiom vaško juostelėm veidui ir thumbup.gif
3sav, o plaukelių su padidinimo stiklu nepamatyčiau cool.gif
Atsakyti
tfu tfu tfu,turiu tik viena nereikalinga plauka ant kaktos,kuri israunu,o antakius taip pat pesioju pincetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_eg0iste_ @ 2009 06 19, 20:19)
Nusidepiliavau su specialiom vaško juostelėm veidui ir  thumbup.gif
3sav, o plaukelių su padidinimo stiklu nepamatyčiau  cool.gif





Kokias naudoji? Nes man tai greit pasimato vel.. unsure.gif
Atsakyti

Šiaip nuo plaukuotumo gal priklauso, nors didokas šiaip jis pas mane g.gif
naudoju "Sna epil" virš a 2 taškučiai, rožinis įpakavimas toks rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _eg0iste_: 20 birželio 2009 - 14:11
usiukus pradejau depiliuoti jau pries 10 metu. turejau toki gera krema, bet jo neberadau, nusipirkau veet ir galiu pasakyti nieko gero. tuos plaukelius tik ''nuvalgo'' ir tiek, atrodo lyg skusciau, na lieka tokie trumpuciai. as del to labai kompleksuoju, net pries savo vyra. man tas depeliavimas ne i gera, plaukeliai ataugineja juodesni, ilgesni ir storesni. dabar nors imk kiekviena diena ir depiliuok, buvo laikas kad su pincetu israudavau, bet ju tiek daug dabar, tai man per daug skausminga, ant smakro pavieniai buna, tai juos israunu. cia musu giminej genai tokie, mano mama taip pat vargsta ir mociute ir visos likusios tetos ir pusseseres. mama rauna juos pincetu, bet nuo to jie nesusilpneja, ataga daug storesni ,tik spalva ju blyskeja, pastebejau kad pas mama jie tokie stori balti ir ilgi. tai va kiekvienai vis kita situacija. bet manau teks isbandyti lazeri, tik va reikia susizinoti kas per kainos, kur tai daro ir taupyti litus smile.gif
gal kas nors pasidalins patirtimi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠiaurėsPašvaistė @ 2009 06 17, 10:37)
galima netgi ne6alinti, o baltinti peroksidu, tada neskaud4s, bet jie bus beveik nematomi...

Nu, aš pati šviesi tai ir mano plaukeliai šviesūs. Tikrai nepasakyčiau kad jie dėl to nesimato, kaip tik blondiniškai blizga biggrin.gif
Atsakyti
As tai naudoju vasko juosteles skirtas veidui, dabar kaip tik turiu sokolado kvapo smile.gif ir dziugu, kad sia ne itin malonia procedura tenka atlikti vis reciau... plaukeliai uzauga zymiai plonesni ir ju labai sumazejo smile.gif hmm... jauciu kaip tik dabar ir einu sita procedura atlikt, nes jau kaip ir reiketu... doh.gif smile.gif
Atsakyti
pas mane "usiukai" nera nei ryskus,nei pastebimi,taciau karts nuo karto uzsimanau juos pasalinti smile.gif tai naudoju depiliacijos krema jautriai odai ir dazniausiai rusiska,nes ne kart nenuvyle.Bandziau papesioti blink.gif:nea pernelyg skaudu..
Atsakyti
Panelės, jūs atrodote nuostabiai jeigu ir būna plaukelių virš lūpos! Manau taip dar natūraliau, o kas natūraliau - yra gražiau. Merginos ir vaikinai nėra kaškokios svetimos būtybės, skiriamės vos per keleta mišinių kraujyje - tiek vaikinai tiek merginos turi ir vyriško ir moteriško hormonų. Merginos bandančios užgožti savo Naturalų grožį su visokiais lūpdažiais, tušais, pudrom, plaukų dažymais ir t.t taip tik tolsta nuo pačių saves, nuo jūsų "tikrojo" moteriškumo, o taspats atsispindi ir pas vyrus, atsiranda toks šaltas tarpas tarp merginų ir vaikinų, ir dar skundžiatės kad Mes jūsų nesuprantame, netaip su Jumis elgiamės ir t.t, o to kaltė tas nutolimas.
Prašau, nebetolkite, ir tų ūsiukų nešalinkit, tai yra gražu. Pats gražiausias dalykas yra, kai vaikinai gali matyti ir dalį Savęs jumyse - o merginos, dalį jų, mumyse, ir vienas kitą taip užpildyti ir nesijausti kad esame su kaškokia svetima būtybe.
Nepasiduokit tai įtakai, kovokit už savo įgimtą grožį! mirksiukas.gif

Tai tiek. 4u.gif
Atsakyti