Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukeliai ant veido, Kaip kovojate su jais?

QUOTE(tursi @ 2014 09 27, 01:53)
neisradineju dviracio ir karta per men.salinu usiukus vasku pas kosmetologe. Paraudimas trumpalaikis, pasaliniu reiskiniu aciu D jokiu. Stengiuosi vengti deginimosi ar kt.proceduru kartais net ir savaite po usiuku salinimo, nes bijau pigmentacijos sutrikimu. Na gal pusmetis kaip depiliuoju ir tikrai esu patenkinta. Nors patirciu girdejau visokiu, bet kol kas nei kasos atauga, nei oda tamseja, nei spuoguojuosi.

Gal rekomenduotumėt tą kosmetologę?
Atsakyti
Na ir vėluoju su ats. blush2.gif
QUOTE(SOLI-SOL @ 2014 09 28, 14:04)
Tursi, o tikrai užtenka viena karta per mėnesį? Niekaip nesiryžtu pradet doh.gif
Man užtenka mirksiukas.gif juk turi spėti kiek ir ataugti, kad būtų ką "nuimti". Jau ketvirtą savaitę pasiderinu 4-d. ar 5-dieniui, kad savaitgalį būčiau graži. Man labai ok viskas. Aišku, akys pripranta prie ūsiukų nebuvimo, tai paskutiniąją sav. gali atrodyti, kad jie YRA, bet realiai, prieš imant depiliuoti matydavosi labiau smile.gif p.s. aš šviesi

QUOTE(vaio @ 2014 09 28, 15:50)
Uztenka. Nebijokit pradeti, juk geriau nei vaikscioti usuotai  doh.gif
būtent smile.gif

QUOTE(Valpurgija @ 2014 09 29, 08:00)
Gal rekomenduotumėt tą kosmetologę?
Aš Panevėžyje 4u.gif
Atsakyti
Nupešu su depiliacinėmis juostelėmis, kur skirtos veidui smile.gif juodi neatauga, o ir kūdesni atrodo ataugę smile.gif
Atsakyti
išsipešioju pincetu..,bijau naudotis depiliacinėm juostelėm, su jom nedraugauju smile.gif

kartais, labai nereguliariai išauga vienas kitas ilgas plaukas ant smakro..taip ir nesuprantu iš kur ir kodėl tie mano hormonai prieš mane kovoja..na tfu tfu, svarbu,kad tik po vieną dar teišlenda
Atsakyti
o as kai kojas epiliuoju, tai su ta mašynka ir per ūsus praeinu biggrin.gif vaizdas tą procedųra darant ne koks biggrin.gif jaučiuos kaip končita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(minicolada @ 2014 08 19, 20:55)
Merginos ar kasnors salina plaukelius nuo zandu?ir su kuom tai darote?


Taip,as salinu plaukus veido srityje,beje ir nuo skruostu.Depiliuojuosi pas tokia kosmetologe Jurgita pilaiteje,ji dirba su cukraus pasta,esu labai patenkinta jos darbu;) anksciau plaukelius salindavau vasku,po to perejau prie cukraus pastos,nepalyginamai geriau cukraus pasta... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmitux @ 2014 12 01, 00:01)
Taip,as salinu plaukus veido srityje,beje ir nuo skruostu.Depiliuojuosi pas tokia kosmetologe Jurgita pilaiteje,ji dirba su cukraus pasta,esu labai patenkinta jos darbu;) anksciau plaukelius salindavau vasku,po to perejau prie cukraus pastos,nepalyginamai geriau cukraus pasta... smile.gif

O po kiek laiko reikia pakartoti procedura ir ar neatauga tamsesni plaukeliai? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2014 12 01, 13:19)
O po kiek laiko reikia pakartoti procedura ir ar neatauga tamsesni plaukeliai? ax.gif  ax.gif


as einu depiliuotis i menesi karta,depiliuojant cukraus pasta plaukai ataugineja leciau,nei darant vasku,as tai pastebejau.Tikrai neatauga tamsesni plaukeliai;)
Atsakyti
Pas mane irgi ant žandukų tamsesni plaukeliai, bet labai baisu juos liesti kaip ir bakenbardus, tai kol kas šviesinu, bet pradėjo ilgesni augti tai dar baisiau....

Cukraus pasta tikrai gėris, kaip tik šiandien virsiuos, man tikrai super.
Atsakyti
Aišku... O gal kas esate išbandžiusios lazerinę epiliaciją? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri naudojat veido epiliatorių? Pvz., kaip Braun SE 810. Ir galetų pasidalinti patirtimi pliusais, minusais?
Atsakyti
QUOTE(Natali69 @ 2015 12 30, 11:54)
Sveikos, gal kuri naudojat veido epiliatorių? Pvz., kaip Braun SE 810. Ir galetų pasidalinti patirtimi pliusais, minusais?

Aš naudoju ir mano pirminiai įspūdžiai yra čia http://www.venividi....epetelis-se820/

Na, o po pusės metų galiu pasakyti tiek, kad jei jums veikia vaško juostelės ir pan priemonės, tai toks epiliatorius bus tobulas. Mano plaukai deja labai stori, labai daug ir labai greitai auga, tai sunku viską išravėti. Naudoju kas dieną (nes seniau kas dieną naudojau pincetą - visą gyvenimą, nuo 15 metų, o dabar man jau virš 30). Gyvenimą palengvina, nes ten visgi daugiau pincetų nei vienas, bet precizikos nėra.
Na ir kadangi man jo reikia daug ir ilgai, tai baterijas keičiu kas 3 dienas.
Visumoje dar nieko geriau neradau, tad rekomenduoju.
Atsakyti