Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukeliai ant veido, Kaip kovojate su jais?

QUOTE(Salomeja @ 2016 01 03, 20:01)
Aš naudoju ir mano pirminiai įspūdžiai yra čia http://www.venividi....epetelis-se820/

Na, o po pusės metų galiu pasakyti tiek, kad jei jums veikia vaško juostelės ir pan priemonės, tai toks epiliatorius bus tobulas. Mano plaukai deja labai stori, labai daug ir labai greitai auga, tai sunku viską išravėti. Naudoju kas dieną (nes seniau kas dieną naudojau pincetą - visą gyvenimą, nuo 15 metų, o dabar man jau virš 30). Gyvenimą palengvina, nes ten visgi daugiau pincetų nei vienas, bet precizikos nėra.
Na ir kadangi man jo reikia daug ir ilgai, tai baterijas keičiu kas 3 dienas.
Visumoje dar nieko geriau neradau, tad rekomenduoju.


Aciū labai už informaciją 4u.gif teks uzsisakyti ir man. Nes kiekviena ryta turiu keltis pusvalandžiu anksčiau nei norėčiau, nes kasryt prasideda diena su pincetu rankoje verysad.gif vaško juostelės kažkaip nelabai - viršs lūpos kaip ir gerai, nuim, bet ant smakro, tai lb jau tvirti - nieko. Arba neatradau gerų vaško juostelių. Naudoju paprastą kūno epiliatorių, bet galvoju gal specialiai skirrtas veidui bus patogesnis.
Reikės bandyt, nes jau nebežinau ko griebtis. Nusipirkau ir fotoepiliatorių - jokio rezultato.
Atsakyti
QUOTE(Natali69 @ 2016 01 04, 21:20)
Aciū labai už informaciją  4u.gif teks uzsisakyti ir man. Nes kiekviena ryta turiu keltis pusvalandžiu anksčiau nei norėčiau, nes kasryt prasideda diena su pincetu rankoje  verysad.gif vaško juostelės kažkaip nelabai - viršs lūpos kaip ir gerai, nuim, bet ant smakro, tai lb jau tvirti - nieko. Arba neatradau gerų vaško juostelių. Naudoju paprastą kūno epiliatorių, bet galvoju gal specialiai skirrtas veidui bus patogesnis.
Reikės bandyt, nes jau nebežinau ko griebtis. Nusipirkau ir fotoepiliatorių - jokio rezultato.


Oho, tokie stiprūs plaukeliai ar jūs labai reikli sau ir kiekvieną pūkelį išpešate?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 01 06, 16:37)
Oho, tokie stiprūs plaukeliai ar jūs labai reikli sau ir kiekvieną pūkelį išpešate?


Būtų gerai, jei tik pūkeliai būtų verysad.gif tokių net nepastebių. Kasrytą su juodais šeriais atsikeliu. Su hormonais viskas gerai, buvau pas KMUK endokrinologus, dariaus visus reikalingus tyrimus dėl hormonų, viskas normose.
Atsakyti
Pas mane tas pats. Vaškai ir juostelės tai be šansų. Rytas prasideda ravėjimu. Jokių iliuzijų apie kas antrą dieną ar pan.
Na jei naudojat paprastą epiliatorių tada šį verta vien dėl formos patogumo. Nes ir sukasi dvejomis kryptimis, nereikia rankų užraityti smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau ax.gif tikrai palengvina kiekvieną rytą bigsmile.gif aišku ne stebuklai, bet vis geriau nei su pincetu po 1 rauti doh.gif nors ir po epiliatoriaus da su pincetu praeinu.
Ech... už ką mums tas "džiaugsmas" verysad.gif
Atsakyti
Pabandykit elekroepiliaciją. Panaikina plaukus visam laikui. nes tikrai žiauru yra, kai reik kasdien rytą vakarą su pincetu raut sad.gif
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2016 01 15, 15:12)
Pabandykit elekroepiliaciją. Panaikina plaukus visam laikui. nes tikrai žiauru yra, kai reik kasdien rytą vakarą su pincetu raut sad.gif



O čia ne fotoepiliacija? Jei taip tai išbandyta - nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Natali69 @ 2016 01 15, 19:10)
O čia ne fotoepiliacija? Jei taip  tai išbandyta - nieko  schmoll.gif

Elektro ir foto epiliacijos yra visiškai skirtingi dalykai
Atsakyti
QUOTE(I do @ 2016 01 16, 19:05)
Elektro ir foto epiliacijos yra visiškai skirtingi dalykai

Bet vien pabandymai kainuoja nemažą kapitalą, o jei nieko, koks nusivylimas!
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2016 01 17, 15:41)
Bet vien pabandymai kainuoja nemažą kapitalą, o jei nieko, koks nusivylimas!


Na kaip gali būti nieko? Jūsų stori plaukeliai kaip tik labai "tinkami" kandidatai.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2016 01 17, 15:41)
Bet vien pabandymai kainuoja nemažą kapitalą, o jei nieko, koks nusivylimas!

Elektros impulsas suardo plauko svogūnėlį, neįmanoma kad nebūtų poveikio. Paskaityk forumus, tikrai geri atsiliepimai apie elektroepiliaciją
Atsakyti
Man netgi Aleksandrito lazeris padėjo, tai elektroepiliacija tikrai turėtų padėti.
Atsakyti