Įkraunama...
Įkraunama...

Saldus receptai su nuotraukom 17 tema

QUOTE(Asese @ 2009 05 22, 16:48)
Varškės pyragas



idomus receptukas biggrin.gif

o to pirmo varskes sluoksnio nereik pakept pries dedant sausainiu mase??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 05 22, 16:53)
idomus receptukas  biggrin.gif

o to pirmo varskes sluoksnio nereik pakept pries dedant sausainiu mase???  g.gif

Ne, nereikia, kepam, kai jau viską sudedam 4u.gif
Atsakyti
super atrodo. dar nemaciau su peizazais torto. labai grazu. ir tikriausiai skanu.

QUOTE(Srove @ 2009 05 18, 22:38)
Juokingas tortas lotuliukas.gif , kai nera laiko daug terliotis blush2.gif
Indelis kondensuoto 385gr.
2 arb. sauksteliai sodos su kaupu, nelabai dideliu nugesinti i pusantro sauksto acto 9% ir supilti i kondensuota piena, ismaisyti, truputi palaukti.
200gr. gero sviesto istirpinti ant garu voneles, supilti i kondensuota, ismaisyti, kol bus vienalyte mase.
3 did.kiausinius gerai isplakti su stikline cukraus, supilti i mase, paplakti sluotele.
1 kg. miltu(dejau karaliskus) sudeti i mase ir isminkyti.Daugiau miltu nedeti!Kad ir lips prie ranku.Padeti 15min. i sona, po to pasidalinti i 5 dalis, su miltuotom rankom pasidaryti rutuli, deti i 28cm. skersmens paduka(vos patepta taukais) ir su pirstais tempti ligi krastu, patapsnojant nestipriai spaudziant, ji gaunas tokia koreta, tokia ir turi buti.Nekocioti! Kepti ikaitintoje orkaiteje 190l. temp. apie 10 min.Kai pradeda graziai gelsti traukti lauk.
Kremas- 1200gr. plaktos grietineles su cukraus pudra(apie 250gr), vanilinu, citrinos rugstele, pagal skoni.I pirma pertepima dejau kyvius su grietinele, antra braskes, trecia konservuotus mandarinus.Ketvirto nedariau, nes ir taip didelis gavosi, suvalgiau blyna, nes labai skanus man buvo lotuliukas.gif Atrodo viskas.
Virsu uzpyliau tirpintu sokoladu.Ryt, kai prapjausiu idesiu, kas gavos.

user posted image

Atsakyti
Kepiau šiandien sausainukus iš dėžutės hihihi.gif
user posted image
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(lialytia @ 2009 05 22, 22:03)
Kepiau šiandien sausainukus iš dėžutės hihihi.gif

skaniai atrodo wub.gif taip saldziai smile.gif
Atsakyti
Merginos SOS !!! Vaikai uzsiprase iskepti pagranduka blink.gif Supratimo neturiu is kokios teslos ir kaip ji kepti. Gal patartumet kazka. Noretusi kad ir skanus butu ir forma butent apvalaus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2009 05 23, 14:05)
Merginos SOS !!! Vaikai uzsiprase iskepti pagranduka blink.gif Supratimo neturiu is kokios teslos ir kaip ji kepti. Gal patartumet kazka. Noretusi kad ir skanus butu ir forma butent apvalaus. g.gif


Kas cia dar per pagrandukas g.gif is filmuku turbut prisiziurejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 05 23, 14:32)
Kas cia dar per pagrandukas  g.gif is filmuku turbut prisiziurejo  lotuliukas.gif

Jo kazkas panasaus smile.gif . Knygute nupirkau sesers dvynukams apie pagranduka. Tai jie ir sako, jei teta moka viska kepti tai gal ir pagranduka mums iskeptu biggrin.gif . Tai dabar ir galvoju, kaip cia prasyma ivykdyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 05 22, 16:48)
Varškės pyragas

Labai tinkamas receptas toms, kurios turi kaimą, iš kurio parsiveža varškės, o jos niekas nebenori  doh.gif

800 g. varškės sutrinti su 0,5 stiklinės cukraus, 1 kiaušiniu, 0,5 stiklinės pieno (geriausia, jei turim kaimiško pieno, nupilti nuo viršaus grietinėlę  rolleyes.gif ), įdedam 3 šaukštus krakmolo (aš tryniau kombainu).

Pusę varškės masės dedam į silikoninę formą (aš ją patepiau truputį aliejum).
Vieną pakelį paprastų Selgos sausainių sutrinam į miltus (aš tai padariau kombainu), supilam į sausainių masę 200 g mikrobangėje ištirpinto sviesto ir išmaišom.

Sausainių masę sudedam į formą. Tada uždedam tirštos uogienės kokią stiklinę ant sausainių masės, taip, kad nesiliestų prie formos (aš dėjau obuolienę) ir sudedam likusią varškės masę. Silikonine mentele švariai švariai išvalom dubenį - krizė nebaisi, kai turim ją lotuliukas.gif

Viską kepame 180 C orkaitėje 45 min. Išverčiame iš formos, kai atvėsta  smile.gif  .
Mano gavosi va toks  smile.gif




Kaip noriu bigsmile.gif
Butinai šiandien darysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2009 05 23, 14:40)
Jo kazkas panasaus smile.gif . Knygute nupirkau sesers dvynukams apie pagranduka. Tai jie ir sako, jei teta moka viska kepti tai gal ir pagranduka mums iskeptu biggrin.gif . Tai dabar ir galvoju, kaip cia prasyma ivykdyt  g.gif


Na man is kart kilo mintis iskept du mielinius pyragus ir juos suklijuot kokiu nors kremu, o tada papuost kaip pagarnduka. Arba iskept daug visokiu dydziu medaus tortu blynu, ir sutept, ir velgi papuosti. Arba is biskvito ir sviesto - rududu kremo sumaisyti mase, ir islipdyti. Ir skanu labai smile.gif Tokie mano pasiulymai butu g.gif Arba tingini sulipdyt kaip pagranduka g.gif o, uzsimaniau tinginio bigsmile.gif
Atsakyti
Vaišinu Snikeriniais pyragaičiais thumbup.gif
Prieš kepimą:
user posted image

Supjaustyti:
user posted image

Iš arčiau:
user posted image

Skanaus
4u.gif
Tie apdegę viršuj, tai baltas korėtas šokoladas. Jo nepatarčiau dėt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♠Aušra♠: 23 gegužės 2009 - 14:16
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 05 23, 15:02)
Na man is kart kilo mintis iskept du mielinius pyragus ir juos suklijuot kokiu nors kremu, o tada papuost kaip pagarnduka. Arba iskept daug visokiu dydziu medaus tortu blynu, ir sutept, ir velgi papuosti. Arba is biskvito ir sviesto - rududu kremo sumaisyti mase, ir islipdyti. Ir skanu labai smile.gif Tokie mano pasiulymai butu  g.gif Arba tingini sulipdyt kaip pagranduka  g.gif o, uzsimaniau tinginio  bigsmile.gif

Aciu uz idejas. Reiks kazka bandyti. Gal tikrai graziai turetu gautis is mielines teslos. O kas cia per receptas su rududu kremu g.gif gal ir nezinau schmoll.gif. Jei nesunku parasykit 4u.gif
Atsakyti