Įkraunama...
Įkraunama...

Saldus receptai su nuotraukom 17 tema

Obuoliu-varskes pyragas

user posted image

Padas:
150g svesto
1trynis
1arb.s. kepimo milteliu
270g miltu
100g cukraus
1v.s.grietines
visus ingrideintus sumaisyti ir suminkyti tesla,ivynioti i plevele ir ideti i saldytuva 1val.

idaras:
300g varskes
1 trynis

500g obuoliu
4v.s. cukraus

3-4 baltymai

varske pertrinti su cukrumi,obuolius supjaustyti kvadrateliais,uspilti cukrumi...

isimti tesla,iskocioti,iskloti istepta sviestu forma,sudeti varske,ant virsaus obuolius,kepti kol padas parus...tada ispalkti iki standumo baltymus ir uztepti ant pyrago,kepti,kol baltymas siek tiek patamses 4u.gif
Atsakyti
išbandžiau Juodąjį mišką bigsmile.gif nu super torčiukas ir svarbiausia labai lengvai pagaminamas thumbup.gif
mano patobulinimas - darydama antrąjį tortą (nes gimtadienį šventėm per dvi dienas) dėjau tik 4 šaukštus cukraus į vieną biskvito porciją. Ir į grietinėlę dėjau perpus mažiau cukraus nei pagal receptą. Nu per saldu man, gi dar sirupu kai sulaistai tuos biskvitus, tai pakanka saldumo. Ir vyšnių antrą kartą dėjau du kartus daugiau, t.y. du maišiukai šaldytų po 400 g (nu šiek tiek gamybos procese nusivalgė blush2.gif ). O tarpiniam sluoksniui dėjau vieną 100g Karūnos šokolado plytelę ir apie 4 šaukštus pieno (tada minkštesnis tas šokolado sluoksnis gavosi). Bet šiaip super torčiukas bigsmile.gif
o puošimas paprastutis - aptepiau grietinėle, pabarsčiau pabarstukais ir dar iš kramtomų saldainių trejetą išdėliojau (tik ne iš tos pusės nufotkinau).
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lialytia @ 2009 05 22, 23:03)
Kepiau šiandien sausainukus iš dėžutės hihihi.gif

Ir kaip tie sausainiai iš dėžutės,ar skanus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2009 05 25, 10:16)
Ir kaip tie sausainiai iš dėžutės,ar skanus? g.gif

Kad ir kaip bebūtų keista - bet skanūs buvo essen.gif sunyko tą patį vakarą hihihi.gif

*************************************************************************

Vakar kepiau Plikytus sausainukus:
user posted image
Receptukas čia
Jau antrą kartą kepiau, nes pirmąjį viskas greitai išnyko essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialytia: 25 gegužės 2009 - 10:21
Kepiau pyraga "opera" wub.gif Labai jis man graziai atrode.Nenusivyliau,labai patiko,gan lengvai pagaminamas,nors atrode daug darbo,sis pyragas megstantiems riebesnius,kremas baltymu-sviestinis.Maniskisneatrodo taip graziai kaip autores(iu),bet skonis superinis.
user posted image

receptas
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 05 25, 12:08)
Kepiau pyraga "opera"

galima gabaliuko?? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 05 25, 12:08)
Kepiau pyraga "opera" wub.gif Labai jis man graziai atrode.Nenusivyliau,labai patiko,gan lengvai pagaminamas,nors atrode daug darbo,sis pyragas megstantiems riebesnius,kremas baltymu-sviestinis.Maniskisneatrodo taip graziai kaip autores(iu),bet skonis superinis.



Kaip as sio pyrago noreciau... unsure.gif daug ir dabar... unsure.gif
Papildyta:
Dar atidziai perskaiciau recepta... nu nors apsisiusiok, kaip noriu verysad.gif ale kaip supratau, jo cia nedaug visai gaunasi is normos g.gif
Atsakyti
QUOTE(lialytia @ 2009 05 25, 11:02)
kepiau Plikytus sausainukus:

rolleyes.gif jau kaip norėtųs, bet abejoju ar man pavyks..
(((Piena su sviestu uzvirinti,suberti miltus ir maisant kaitinti kol tesla sulips i gumula))) <--- kaip suprast sulips į gumulą? ta prasme vientisa masė taps?? ant silpnos ugnies???
Atsakyti
QUOTE(lialytia @ 2009 05 25, 09:02)
Kad ir kaip bebūtų keista -  bet skanūs buvo essen.gif sunyko tą patį vakarą hihihi.gif

*************************************************************************

Vakar kepiau Plikytus sausainukus:
Receptukas čia[/url]
Jau antrą kartą kepiau, nes pirmąjį viskas greitai išnyko  essen.gif

va cia tai jau aukstasis pilotazas bigsmile.gif skaniai atrodo
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 05 25, 13:05)
rolleyes.gif jau kaip norėtųs, bet abejoju ar man pavyks.. 
(((Piena su sviestu uzvirinti,suberti miltus ir maisant kaitinti kol tesla sulips i gumula)))  <--- kaip suprast sulips į gumulą? ta prasme vientisa masė taps?? ant silpnos ugnies???

Tiesiog kai supili miltus maišai maišai ir taip tiesiog kol tokia tešla kietoka pasidaro, atrodo kaip į gumulą sulimpa ir tiek ax.gif Aš ant silpnos ugnies kaitinau... ir poto cukrų sudėjau vis dar kaitindama ax.gif Viskas gerai gavosi bigsmile.gif
Beto reikėjo 7 kiaušinių 4u.gif
QUOTE(emrata @ 2009 05 25, 13:08)
va cia tai jau aukstasis pilotazas  bigsmile.gif skaniai atrodo

Tikrai labai viskas paprasta bigsmile.gif Pati neturėjau jokio maišelio išspausti sausainukams, tai kažkada senai senai buvau nusipirkus švirkštą papuošimams daryti, tai naudojau pirmą kartą jį - viskas gerai gavosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 05 25, 09:25)
galima gabaliuko??  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

DEJA,NEBERA verysad.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 05 25, 09:35)
Kaip as sio pyrago noreciau...  unsure.gif daug ir dabar...  unsure.gif
Papildyta:
Dar atidziai perskaiciau recepta... nu nors apsisiusiok, kaip noriu  verysad.gif ale kaip supratau, jo cia nedaug visai gaunasi is normos  g.gif


gaunasi toks trecdalis dideles skardos,kazkur 8 pyragaiciai,bet labai gerai,jei pvz nepatinka,nors dabar kita karta daryciau dvigubai,tai gautusi normalus tortas.

Atsakyti
Na jau sis skanestas mano ilgajame sarase itrauktas biggrin.gif siaip pagal aprasyma, tai visai nemazai darbo atrodo blush2.gif
Atsakyti