Įkraunama...
Įkraunama...

Saldus receptai su nuotraukom 17 tema

QUOTE(Inočka @ 2009 06 05, 18:50)
Mergaites, gal galit papasakot apie snikerso skoni. Aisku, tai labai asmeniska, bet vistiek. Ar labai saldus? Planuoju padaryt, bet kaz kaip nedrasu vis. Snikerso sokoladukas man visai nieko, o vat zemies atsirai riesutai nepatinka.

jis saldokas yra, o tie riešutai ten labai tinka (man tas kremukas su riešutais labai skanus) o šiaip ir tų riešutų nemėgstu, bet va tam tortui jie tinka
Atsakyti
Merginos, snikers tortukui kokio dydzio forma turi buti? aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kvailas klausimas, bet jus aisku kepinat Snikersui zemes riesutus? Nes as tai visada biggrin.gif visai kitoks skonis smile.gif

Snikersui tinka pagal mano nuomone formos visai normai nuo 22-24 cm skersmens.. as dazniausiai tokius darau.
Atsakyti
aš tai kepinau, nes kitaip ir neįsivaizduoju mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 05, 11:56)
Tiesa,is vienos normos mazoka,o va is dvigubos man uzteko apdzibuot visa torta ir dar kremo prisilaizyt. lotuliukas.gif

skaičiau skaičiau apie tai, kad mėgsti šitą kremą mirksiukas.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 05, 12:17)
Aha, cukraus nesudegink, grietinėlės neužvirk ir dar žiūrėk kad dujos nesibaigtų. nu ***** ir trečią kart man  nepasisekė su tuo ganašu, dujos baigės  doh.gif laukiu kol pakeis. bet mano grietinėlė 35 proc, ar išsiplaks? Šiaip plakant aš iškankinu ją su smirdančiu mikseriu, o čia su sirupu  unsure.gif

nu žinok, užjaučiu Tave.. nesveikai juokiaus iš Tavo tokio pasakymo.. bet ir pačiai jau Tau juokinga, tikriausiai.. ilgai prisiminsi šį konditerinį nuotykį rolleyes.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 06 05, 22:45)
Gal kvailas klausimas, bet jus aisku kepinat Snikersui zemes riesutus? Nes as tai visada biggrin.gif visai kitoks skonis smile.gif

kepinau, nors pirmąkart dariau.. taigi man tas pavadinimas todėl ir susiveda į Snikersą, kad jame riešutai kepinti.. tai paskrudinau neblogai.. vos ne visi tokie švelniai rudi.. ir kaip džiaugiausi radusi IKI pardėj blanširuotų žemės riešutų.. bučkis į tą pardę bigsmile.gif

na ryt iš ryto darau tą "gėrinį" karamelinį ganašą ir puošiu tortą.. bet jeigu nesigaus, tai bus pravalas.. nes iš TOS vietos, kurioj imsiuos virti ganašą, kelio į jokią pardę nebus.. unsure.gif
Atsakyti
Mergaites, del karamelinio ganaso atejau klaust. Sakykit, i parudavusi cukru reikia pilti karsta grietinele ar salta. Nes skaiciau, kad jeigu pili salta i gabala tas cukrus susoksta, tai gal reikia pasildyta pilt, kai bus temperaturos vienodos, tai vientisai pasiskirstys
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 06 05, 21:45)
Gal kvailas klausimas, bet jus aisku kepinat Snikersui zemes riesutus? Nes as tai visada biggrin.gif visai kitoks skonis smile.gif

Snikersui tinka pagal mano nuomone formos visai normai nuo 22-24 cm skersmens.. as dazniausiai tokius darau.

aš irgi kepinu orkaitėj, bet būna parduoda ir jau pakepintus riešutus, bet tik vieną kartą maximoj mačiau, kurių buvo likę tiek, jog jau neužteko tortui doh.gif (bet dažniausiai jau pakepinti tai būna su druska)
aš tai kepu 24-26 cm formoj nes mažesnėje biški biskvbitas per storas būna, bent jau man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 06, 10:27)
Mergaites, del karamelinio ganaso atejau klaust. Sakykit, i parudavusi cukru reikia pilti karsta grietinele ar salta. Nes skaiciau, kad jeigu pili salta i gabala tas cukrus susoksta, tai gal reikia pasildyta pilt, kai bus temperaturos vienodos, tai vientisai pasiskirstys


Karštą, aš pilu verdančią smile.gif Bet karamelę nukeli nuo ugnies ir reikia palaukti kol ji jau nekunkuliuoja, tada pilti verdančią grietinėlę smile.gif

Dėl riešutų tai man po visų bandymų skaniausi kepinti MIGDOLAI tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 06, 00:27)
Mergaites, del karamelinio ganaso atejau klaust. Sakykit, i parudavusi cukru reikia pilti karsta grietinele ar salta. Nes skaiciau, kad jeigu pili salta i gabala tas cukrus susoksta, tai gal reikia pasildyta pilt, kai bus temperaturos vienodos, tai vientisai pasiskirstys

as jau kelis kartus dariau ganasa tongue.gif ,bet grietineles nekaitinau.paprasciausiai nereikia visos is karto supilti.as pilu nedideliais kiekiais ir maisau.gaunasi kuo puikiausiai. thumbup.gif
Atsakyti
Tikiuosi nesupyksit, kad per dvi temas pasiskelbsiu savo klausimą 4u.gif
Labai labai reikia atsakymo....

QUOTE(Tarela @ 2009 06 06, 16:05)
Sveikos,
Labai reikia, kad kas nors paaiškintų:
Šitą receptą nusikopinau į wordą ir nebežinau kur jį buvau radusi. Gal kuri nors, kad ir ne autorė receptuko galėtų atsakyt.
Receptas toks:
Tesla:
125 gr. margarino "eve"
125 gr. cukraus
1 kiausinis
250 gr. miltu
1 saukst. kepimo milteliu

Idaras:
400 gr. varskes
2 saukst. cukraus
1 kiausinis
1 saukst. grietines
1 pok. pudingo

Minksta margarina sukti kol jis pabals, veliau dedam cukru. Sukame. Musame kiausini. Sukame. Dedame miltus ir dabar jau minkome.
I riebalais istepta forma, dedame tesla ir formuojame pagrinda ir krastus. Kol darysime idara , tesla idedame i saldytuva ! Paliekame truputeli teslos papuosimui!

Varske sutriname su blenderiu , sudedame cukru , kiausinio tryni. Pudingo miltelius sumaisome su grietine ir sudedame i varske. Isplakame kiausinio baltyma, ir ji sudedame i varske.
Iseme tesla is saldytuvo i ja sudedame varskes idara.
Virsu puosiame su likusia tesla. As visada darau juosteles !
Kepame 180 temp.apie 50min.

Man neaišku kokį pudingą čia rekomenduoja naudoti, ta prasme kiek gramų pakiuke turėtų būt ir ar svarbu kokio jis gamintojo? Aš nusipirkau kokį tais lenkišką, ant pakiuko "Budyn o smaku waniliowym ECO +" parašyta. Instrukcijoj parašyta, kad jį reikia virti...nebežinau kaip elgtis...

Atsakyti
QUOTE(Tarela @ 2009 06 06, 16:08)
Tikiuosi nesupyksit, kad per dvi temas pasiskelbsiu savo klausimą  4u.gif
Labai labai reikia atsakymo....

Kaip tik toksai pudingas ir naudojamas, nes varskes mase bus kepama 4u.gif
Tik as asmeniskai viso pakiuko pudingo nedeciau, nes mase nebus labai skysta, tai tiek daug pudingo (jis naudojamas sutvirtinmui, kad iskepusi varske neliuliuotu lotuliukas.gif )jam tikrai nereikia. Deciau tik 1-2 saukstelius.
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 06 06, 16:36)
Kaip tik toksai pudingas ir naudojamas, nes varskes mase bus kepama 4u.gif
Tik as asmeniskai viso pakiuko pudingo nedeciau, nes mase nebus labai skysta, tai tiek daug pudingo (jis naudojamas sutvirtinmui, kad iskepusi varske neliuliuotu lotuliukas.gif )jam tikrai nereikia. Deciau tik 1-2 saukstelius.

Ačiū, labai ačiū 4u.gif
Atsakyti