Įkraunama...
Įkraunama...

Saldus receptai su nuotraukom 17 tema

Ateinu su torciuku, keptu tevo dienai. Ideja is kazkurios mamytes - varskes tortas su snikers sokoladukais. Bet mes nevalgom zemes riesutu, tai dejau Manijos sokoladukus su lazdyno riesutais. Recepta modifikavau pagal save, kas tuo metu buvo saldytuve ir reikejo sudaudot smile.gif

Tai pavadinsim: Tortukas "Manija"

Reikes (28 cm formai):

pagrindui:
250 gr kakaviniu sausainiu
200 gr sviesto
3 arb. saukstukai kondensuoto pieno

idarui:

400 gr varskes
400 ml grietineles
100 ml naturalaus jogurto
50 gr. cukraus
5 arb. saukstukai kondensuoto pieno
4-5 arb. sauskteliai zelatinos
kelios saujos lazdyno riesutu
3 Manija sokoladukai

Sausainius sutrupiname, sumaisome su islydytu sviestu, kondensuotu pienu, mase padengiame formos dugna bei sonus, kisame i saldytuva trumpam.
Varske sutriname su cukrumi ir jogurtu ir kondensuotu pienu, atsargiai pilame istirpinta ir atvesinta zelatina. Susmulkiname sokoladukus bei riesutus, supilame i varskes mase. Atskirai isplakame grietinele ir atsargiai imaisome i varske. Visa tai dedame ant paruosto pagrindo ir i saldytuva kokiom min 4 valandom.

Mano komentaras: torciukas butu skanus, bet matyt nelabai tinka cia manijos sokoladukai. Nes jie su tokia sviesia mase viduje, kuri siek tiek praskydo ir pradeto teket is torto doh.gif Gerai, kad savam vartojimui doh.gif Bet is esmes skanu, gal tik dar i pagrinda deciau rugsteles, nes kiek mum per saldu buvo smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 06, 14:50)
Karštą, aš pilu verdančią smile.gif Bet karamelę nukeli nuo ugnies ir reikia palaukti kol ji jau nekunkuliuoja, tada pilti verdančią grietinėlę smile.gif

Dėl riešutų tai man po visų bandymų skaniausi kepinti MIGDOLAI tongue.gif


O man migdolai pasirode patys neskaniausi...
Atsakyti
Mergaites, nezinau kurioj temoj klausti, kad nebutu ne i tema, ta iklausiu cia, niekaip nerandu plikyto kremo recepto, kazkuri kazkada buvote rasiusi, toki paprasta leituviska liaudiska smile.gif 4u.gif biggrin.gif Noriu plikytu napoleona pertaepti.
Atsakyti
[quote=Fregata,2009 06 06, 18:12]

Tai pavadinsim: Tortukas "Manija"

is ingridientu primena torta "Marsas" , musu seima labai megsta ji. Reikes isbandyti ir si varianta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 06 06, 17:12)
Ateinu su torciuku, keptu tevo dienai. Ideja is kazkurios mamytes - varskes tortas su snikers sokoladukais. Bet mes nevalgom zemes riesutu, tai dejau Manijos sokoladukus su lazdyno riesutais. Recepta modifikavau pagal save, kas tuo metu buvo saldytuve ir reikejo sudaudot smile.gif

Tai pavadinsim: Tortukas "Manija"

Reikes (28 cm formai):

pagrindui:
250 gr kakaviniu sausainiu
200 gr sviesto
3 arb. saukstukai kondensuoto pieno

idarui:

400 gr varskes
400 ml grietineles
100 ml naturalaus jogurto
50 gr. cukraus
5 arb. saukstukai kondensuoto pieno
4-5 arb. sauskteliai zelatinos
kelios saujos lazdyno riesutu
3 Manija sokoladukai

Sausainius sutrupiname, sumaisome su islydytu sviestu, kondensuotu pienu, mase padengiame formos dugna bei sonus, kisame i saldytuva trumpam.
Varske sutriname su cukrumi ir jogurtu ir kondensuotu pienu, atsargiai pilame istirpinta ir atvesinta zelatina. Susmulkiname sokoladukus bei riesutus, supilame i varskes mase. Atskirai isplakame grietinele ir atsargiai imaisome i varske. Visa tai dedame ant paruosto pagrindo ir i saldytuva kokiom min 4 valandom.

Mano komentaras: torciukas butu skanus, bet matyt nelabai tinka cia manijos sokoladukai. Nes jie su tokia sviesia mase viduje, kuri siek tiek praskydo ir pradeto teket is torto  doh.gif Gerai, kad savam vartojimui  doh.gif Bet is esmes skanu, gal tik dar i pagrinda deciau rugsteles, nes kiek mum per saldu buvo smile.gif

As neseniai dariau panasu torta"Marsas" pagal Sonatina,tai teko viska ismesti.Ten dedasi sokoladukai Marsas,tai jie irgi paskydo ir begti pradejo. Vienu zodziu vaizdelis ir skonis gavosi nekoks.
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 05, 19:50)
Mergaites, gal galit papasakot apie snikerso skoni. Aisku, tai labai asmeniska, bet vistiek. Ar labai saldus? Planuoju padaryt, bet kaz kaip nedrasu vis. Snikerso sokoladukas man visai nieko, o vat zemies atsirai riesutai nepatinka.

Aš jau galiu papasakot.. tik man nesigavo karamelinis ganašas.. Ką ten kaip viriau, perviriau, nedaviriau, nežinau, bet suplakiau sviestą doh.gif ir plakiau ilgiau kaip 7 - 8 minutes, 600 vatų mikseriu.. skysta skysta ir bac - sviestas.. tai aš įmečiau į jį kakavos miltelių ir taip užtepiau visą tortą juo, apibarsčiau šokoladiniais pabarstukais ir visaip atsiprašinėdama pateikiau net dviems prisėdusiems tėčiams..

Tortas skanus.. įvertino visi, kas valgė, kad PUIKUS. Bet.. riebus.. ir saldokas. Sakyčiau, toks poniučių tortas. Labai džiaugiuos, kad supyliau du biskvitus amaretu. Šauniai tiko į skonį.

Žemės riešutai.. na jautėsi riešutai, nors aš į 28 cm diametro sluoksnį tikrai supyliau apie 150 gramų skrudintų žemės riešutų. Bet jų skonis nebuvo įkyrus. Kaip dėl manęs, tai galėjo bųti ir daugiau.

Galvoju, kad darysiu šitą tortą kokiai nors progai. Ir būtinai vėl alkoholiu suliesiu.. tiesiog man labai patiko skonių derinys.
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 06 06, 20:06)
As neseniai dariau panasu torta"Marsas" pagal Sonatina,tai teko viska ismesti.Ten dedasi sokoladukai Marsas,tai jie irgi paskydo ir begti pradejo. Vienu zodziu vaizdelis ir skonis gavosi nekoks.

As du kartus esu dariusi si torta su Snickers šokoladukais ir abu kartus gavosi labai skanus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 06 06, 20:06)
As neseniai dariau panasu torta"Marsas" pagal Sonatina,tai teko viska ismesti.Ten dedasi sokoladukai Marsas,tai jie irgi paskydo ir begti pradejo. Vienu zodziu vaizdelis ir skonis gavosi nekoks.

man tai "Mars" torčiukas - viens skaniausių, paprasčiausių, todėl dažnai daromas. Šokoladukai truputį suminkštėja, tąsesni tampa, bet nei vaizdo, nei skonio negadina. Vienąkart klaidą padariau - sugalvojau braškių įdėt, pagardint, atseit. Tada tai pasileido viskas, ir skonis keistas buvo, žodžiu, tobulint nereik biggrin.gif
Atsakyti
Trapus prancūziškas varškės pyragas

user posted image

Tešlai:
200 g šalto sviesto
0,5 stikinės cukraus
1 šaukštelis vanilinio cukraus
2 stiklinės miltų.

Įdarui:
0,5 kg varškės
3 - 4 kiaušiniai
0,5 stiklinės cukraus
cinamono

Tešla: sviestą sutarkuojame, vis perberdami miltais, sumaišome su cukrumi ir likusiais miltais. Gaunasi tokia biri masė iš miltų ir juose išsivoliojusių sviesto gabaliukų.
Įdarui sumaišome varškę, cukrų ir kiaušinius, cinamoną.

Kepimo indą patepame sviestu, suberiame pusę miltų-sviesto-cukraus mišinio, išlyginame, ant jo užpilame varškę, o ant viršaus vėl miltų-sviesto-cukraus mišinį.

Kepiau 200C karštumo orkaitėje apie valandą, pabaigoje dar įjungiau ventiliatorių. kol gražiai paskrudo.

Kepimui naudojau torto formą, kurios kraštai nusiima, tai labai patogu buvo pjaustyti.

Pyragas gaunasi gan trapus. Pjaustyti atšalusi.

Skanaus 4u.gif
Nors aš varškės nemėgėja, bet kadangi reikėjo sudoroti 3 kg, tai teko vis ką mąstyti biggrin.gif su šiuo pyragu pabaigiau įveikt ją doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 06, 21:29)
Aš jau galiu papasakot.. tik man nesigavo karamelinis ganašas.. Ką ten kaip viriau, perviriau, nedaviriau, nežinau, bet suplakiau sviestą  doh.gif  ir plakiau ilgiau kaip 7 - 8 minutes, 600 vatų mikseriu.. skysta skysta ir bac - sviestas..  tai aš įmečiau į jį kakavos miltelių ir taip užtepiau visą tortą juo, apibarsčiau šokoladiniais pabarstukais ir visaip atsiprašinėdama pateikiau net dviems prisėdusiems tėčiams..

Tortas skanus.. įvertino visi, kas valgė, kad PUIKUS. Bet.. riebus.. ir saldokas. Sakyčiau, toks poniučių tortas. Labai džiaugiuos, kad supyliau du biskvitus amaretu. Šauniai tiko į skonį.

Žemės riešutai.. na jautėsi riešutai, nors aš į 28 cm diametro sluoksnį tikrai supyliau apie 150 gramų skrudintų žemės riešutų. Bet jų skonis nebuvo įkyrus. Kaip dėl manęs, tai galėjo bųti ir daugiau.

Galvoju, kad darysiu šitą tortą kokiai nors progai. Ir būtinai vėl alkoholiu suliesiu.. tiesiog man labai patiko skonių derinys.


O as dedu du sluoksnius riesutinio kremo. Ir visus biskvitus sulieju citrinu-vandenuko-cukraus sirupu, ir kiekvienam biskvitui po pora saukstu sokoladinio likerio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 05 17, 06:48)
VARSKES PYRAGAS

1 3/4 st. miltų
1 1/2 st. cukraus pudros
1/2 st. kakavos
200 g sviesto arba margarino
2 indeliai Mūsų švelniosios varškės
1 indelis saldaus kondensuoto pieno
1 kiaušinis
vanilė
1/2 st. smulkintų riešutų

Kombaine išmaišyti miltus, cukraus pudrą, kakavą, sviestą ir vanilę. Maišyti pulso režimu, kol pasidarys trupiniai.
Iš gautų trupinių kiekio atidėti 2 stiklines.
Likusius suberti į paruoštą ir formą ir paspausti ranką, kad gautųsi vientisas sluoksnis.
Kepti įkaitintoje orkaitėje 15 min.
Tuo metu pasiruošti įdarą: išplakti varškę, kondensuotą pieną ir kiaušinį.
Gautą masę užpilti ant apkepto pagrindo ir kepti 5 – 7 minutes.
Kremas šiek tiek sutirštės ir tuomet bus galima užberti likusius trupinius, sumaišytus su riešutais.
Tada vėl dėti į orkaitę ir kepti dar 25 – 30 minučių.

labai trapus,tad atsargiai su juo elkites  mirksiukas.gif

pyragas gavosi gana didelis,bet rodau likucius,nes buvo akimirksniu supjaustytas ir valgomas  doh.gif tikrai labai skanus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
tik as per klaida riesutus imeciau i varskes mase  blush2.gif bet super,nepakenke tai skoniui  mirksiukas.gif



sakykit, o 1 3/4, tai cia vienos stiklines 3/4 ar kaip? blush2.gif
ir ar imanoma sumaisyt iki trupiniu neturint kombaino? kokiu budu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 06 06, 23:01)
O as dedu du sluoksnius riesutinio kremo. Ir visus biskvitus sulieju citrinu-vandenuko-cukraus sirupu, ir kiekvienam biskvitui po pora saukstu sokoladinio likerio smile.gif

ahaaaaa bigsmile.gif gerai, ačiū, užvyniojau ant ūso tuos du sluoksnius.
Nu kur jau ten po porą šaukštų irnesakyk.gif po dvi geras taureles reikia hihihi.gif
Atsakyti