Įkraunama...
Įkraunama...

Saldus receptai su nuotraukom 17 tema

QUOTE(Nuska @ 2009 06 15, 10:14)
aš dar tokį kvailą klausimą dėl šito torto biskvitų  turiu blush2.gif
Čia kur surašyti produktų kiekiai biskvitui - tai čia dviems ar vienam?  g.gif


dviems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 06 14, 20:34)
Oi Daividija, koki cia skanesta atitempei    bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
sedziu ir seiles tisti pradejo.    mirksiukas.gif

Pasakyk, prasau, ar nereiktu truputuka i krema zelatinos imest?

aš ne daividija, be pasisakysiu, man tai visai nereikia želatinos schmoll.gif mascarpone su grietinėlė gan standžiai laikos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2009 06 15, 11:14)
aš dar tokį kvailą klausimą dėl šito torto biskvitų  turiu blush2.gif
Čia kur surašyti produktų kiekiai biskvitui - tai čia dviems ar vienam?  g.gif

čia kiekis dviem biskvitams, t.y. vieną biskvitą iškepi ir atvėsusį perpjauni į du biskvitus.
Bet man taip nesigavo. Plonokas toks atrodė perpjovimui. Nemoku aš taip pjauti.
Tai antrą kartą kai snikersą dariau, kepiau keturis biskvitus atskirai, t.y. šią normą dalinau per pusę. Ilgokai tai užtruko, bet gavosi normalūs biskvitai.
Dar jie gavosi su plutele. Kai pirmą tortą dariau, tą plutelę nupjausčiau, arba vožiau biskvitą padu į viršų, todėl kai liejau amaretu, šis gerai susigėrė.
Antro torto biskvitų plutelės nenupjoviau ir lyg tyčia, nedėjau padu į viršų. Ir dėl to per šventę labai gailėjaus, nes ta plutelė nepraleido amareto į biskvito vidų. Tortas gavosi sausokas.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 15, 12:28)
čia kiekis dviem biskvitams, t.y. vieną biskvitą iškepi ir atvėsusį perpjauni į du biskvitus.
Bet man taip nesigavo. Plonokas toks atrodė perpjovimui. Nemoku aš taip pjauti.
Tai antrą kartą kai snikersą dariau, kepiau keturis biskvitus atskirai, t.y. šią normą dalinau per pusę. Ilgokai tai užtruko, bet gavosi normalūs biskvitai.
Dar jie gavosi su plutele. Kai pirmą tortą dariau, tą plutelę nupjausčiau, arba vožiau biskvitą padu į viršų, todėl kai liejau amaretu, šis gerai susigėrė.
Antro torto biskvitų plutelės nenupjoviau ir lyg tyčia, nedėjau padu į viršų. Ir dėl to per šventę labai gailėjaus, nes ta plutelė nepraleido amareto į biskvito vidų. Tortas gavosi sausokas.

visai pasimečiau ir nebesusigaudau doh.gif bet nėščioms atleistina tongue.gif
tai paklausiu kitaip - iš recepte nurodytos normos biskvitui man išeis iškepti vieną biskvitą, kurį padalinus gausiu du (t.y. keturiems blynams reikia dviejų normų) ar užmaišius tešlą ją padalinti į dvi dalis, iškepti atskirai du biskvitus ir juos perpjovus turėsiu 4?
Tiek nesismulkinčiau, jei to kondesuoto nereiktų iš anksto išsivirti, tai maišyčiau tešlą ir žiūrėčiau kiek čia gaunasi. Bet dabar iš anksto reikia susiruošti ir niekaip nesuskaičiuoju kiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2009 06 15, 13:43)
visai pasimečiau ir nebesusigaudau  doh.gif bet nėščioms atleistina  tongue.gif
tai paklausiu kitaip - iš recepte nurodytos normos biskvitui man išeis iškepti vieną biskvitą, kurį padalinus gausiu du (t.y. keturiems blynams reikia dviejų normų) ar užmaišius tešlą ją padalinti į dvi dalis, iškepti atskirai du biskvitus ir juos perpjovus turėsiu 4?
Tiek nesismulkinčiau, jei to kondesuoto nereiktų iš anksto išsivirti, tai maišyčiau tešlą ir žiūrėčiau kiek čia gaunasi. Bet dabar iš anksto reikia susiruošti ir niekaip nesuskaičiuoju kiek  ax.gif

dėk Rududu ir bus spakaina galva, jei kepsi 24 cm skardoje, tai vieną biskvitą tikrai perpjausi į dvi dalis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vusia @ 2009 06 10, 23:21)
Štai mano saldainiai smile.gif
Gamyba:
Paviriau kondesuotą pieną su sviestu, įdėjau truputėlį šokolado. Tada sumiksavau sausainius iki trupinių ir sumaišiau su mase. Lipdžiau rutuliukus su vynuogėm ir be nieko, voliojau riešutų-sausainių trupiniuose. Na ką galiu pasakyt, kad fantastiško skonio saldainiai, nesitikėjau, kad bus taip skanu! thumbup.gif


man iskilo klausimukas, kaip suprantu reikia 1 indelio kondensuoto, o kiek gramu sviesto reikia ir kiek sausainiu??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2009 06 15, 10:43)
visai pasimečiau ir nebesusigaudau  doh.gif bet nėščioms atleistina  tongue.gif
tai paklausiu kitaip - iš recepte nurodytos normos biskvitui man išeis iškepti vieną biskvitą, kurį padalinus gausiu du (t.y. keturiems blynams reikia dviejų normų) ar užmaišius tešlą ją padalinti į dvi dalis, iškepti atskirai du biskvitus ir juos perpjovus turėsiu 4?
Tiek nesismulkinčiau, jei to kondesuoto nereiktų iš anksto išsivirti, tai maišyčiau tešlą ir žiūrėčiau kiek čia gaunasi. Bet dabar iš anksto reikia susiruošti ir niekaip nesuskaičiuoju kiek  ax.gif

taip,tesla padalini pusiau,iskepi 2 biskvitus,juos po to perpjauni ir gaunasi 4.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 15, 15:31)
taip,tesla padalini pusiau,iskepi 2 biskvitus,juos po to perpjauni ir gaunasi 4.

ačiū aciuks.gif dabar belieka rasti laiko gaminimui ax.gif
O toks dar kvailas klausimas - kuom būtų galima pakeisti riešutus pertepimuose g.gif aš suprantu kad snikersas be žemės riešutų, tai jau kaip ir nelabai snikersas. Bet kad tiek vyro, tiek mano dantys šiuo metu nelabai pritaikyti riešutams. O ir mažoji juos garantuotai išspjaudys g.gif gal kokias mirkytas razinas tiktų dėti?
Atsakyti
brangiosios,atsakykit jeigu galit man y viena klausimuka ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ar kiausininis likeris pasensta ar ne g.gif stovi butelis jau koki 2metai(praimtas)niekas jo neisgeria mirksiukas.gif kazkur buvau radus kekso recepta su sitokiu likeriu sakau jei jis dar nepasenes galeciau sunaudot mirksiukas.gif aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 06 15, 16:08)
brangiosios,atsakykit jeigu galit man y viena klausimuka ax.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif ar kiausininis likeris pasensta ar ne g.gif stovi butelis jau koki 2metai(praimtas)niekas jo neisgeria mirksiukas.gif  kazkur buvau radus kekso recepta su sitokiu likeriu sakau jei jis dar nepasenes galeciau sunaudot mirksiukas.gif aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Gali drasiai naudoti, alkocholis negenda schmoll.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2009 06 15, 12:58)
ačiū aciuks.gif dabar belieka rasti laiko gaminimui ax.gif
O toks dar kvailas klausimas - kuom būtų galima pakeisti riešutus pertepimuose  g.gif aš suprantu kad snikersas be žemės riešutų, tai jau kaip ir nelabai snikersas. Bet kad tiek vyro, tiek mano dantys šiuo metu nelabai pritaikyti riešutams. O ir mažoji juos garantuotai išspjaudys  g.gif gal kokias mirkytas razinas tiktų dėti?


gali deti ismirkintas razinas,arba nieko nedeti(riesutukai labai skanu)
QUOTE(gwidita @ 2009 06 15, 13:08)
brangiosios,atsakykit jeigu galit man y viena klausimuka ax.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif ar kiausininis likeris pasensta ar ne g.gif stovi butelis jau koki 2metai(praimtas)niekas jo neisgeria mirksiukas.gif  kazkur buvau radus kekso recepta su sitokiu likeriu sakau jei jis dar nepasenes galeciau sunaudot mirksiukas.gif aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Gali drasiai naudoti,o jei dar kepimui,tai kaip tik,tarp kitko,tas kiausiniu likerio keksas labai skanus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 06 15, 16:56)
Gali drasiai naudoti, alkocholis negenda schmoll.gif  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(daividija @ 2009 06 15, 17:04)


Gali drasiai naudoti,o jei dar kepimui,tai kaip tik,tarp kitko,tas kiausiniu likerio keksas labai skanus wub.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Papildyta:
tame receptuke raso kad 200ml.to likeriuko pilti g.gif ar vaikai gales jy valgyt blush2.gif g.gif
Atsakyti