Įkraunama...
Įkraunama...

Saldus receptai su nuotraukom 17 tema

QUOTE(axioma @ 2009 06 17, 11:08)
daividija smile.gif  gražuolis tavo pyragas. jau noriu. tai konsultuojuosi ar man kas išeis:  mano elektrine orkaitė paprasta, galima įjungti kad kaistų tik apačia, galima- kad tik viršus na ir galima kad ir apačia ir viršus, dar vintiliatorius yra. tai jei įjungčiau kad kaistų tik viršus+ vintiliatorius tai kaži man gautūsi?.

tada ijunk virsu ir tikrai gausis.As vienakart kepiau kazkokioj senienoj,kur veike net nezinau kas g.gif ir iskepe,tiesa reikia tada ilgiau tuos sluoksnelius pakept,kad paruduotu,kitaip nesimatys ju.
Ir dar gerai,po to kai visi sluoksniai jau bus sukepti ijungti orkaite paaprasta ir pakepti kokias 5min(del viso pikto).
Atsakyti
daividija, o tai aš kaip suprantu kepant paskutis sluoksnelis pakeps, tik 7 min, o apatinis net 56min... Tai kaip čia gaunasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 17, 14:24)
daividija, o tai aš kaip suprantu kepant paskutis sluoksnelis pakeps, tik 7 min, o apatinis net 56min... Tai kaip čia gaunasi? blush2.gif

lotuliukas.gif gali ir virsutini 56min kepti.
Ne as ta recepta sugalvojau,ir tikrai apatinis sluoksnis neperkepa,todel ir reikia sita pyraga kepti grilyje,is virsaus juk grilis kepa. doh.gif
Atsakyti
jei kuriai idomu... šiandien MB "Malsenos" parduotuvėje nupirko 25 kg aukčiausios rūšies miltų, mokėjo 44 Lt, tai 1 kg kaina gaunasi 1,76 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 06 17, 20:22)
jei kuriai idomu... šiandien MB "Malsenos" parduotuvėje nupirko 25 kg aukčiausios rūšies miltų, mokėjo 44 Lt, tai 1 kg kaina gaunasi 1,76 Lt  4u.gif

o kur ta parduotuve yra?? g.gif
Atsakyti
ar tiktu snikersa puosti sokoladu skonio atzvilgiu,ar nelabai ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(heidyy @ 2009 06 18, 10:27)
ar tiktu snikersa puosti sokoladu skonio atzvilgiu,ar nelabai ?  g.gif

man patiktu bigsmile.gif visai dera prie riesutinio kremo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 06 17, 21:51)
o kur ta parduotuve yra??  g.gif

MB pirko Panevėžyje ax.gif bet gal yra tų firminių parduotuvių ir kituose miestuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(heidyy @ 2009 06 18, 07:27)
ar tiktu snikersa puosti sokoladu skonio atzvilgiu,ar nelabai ?  g.gif

Tiktu,juk ten irgi ant biskvitu pilasi sokoladas mirksiukas.gif
Atsakyti
galit pasakyti ,kodel man snikersui lakstai nesigavo g.gif kad juo su siulu pjauti tai buvo neimanoma.. jie tokie purus,na zodziu sutepiau kazkaip sudejusi subyrejusi biskvita lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(heidyy @ 2009 06 18, 18:08)
galit pasakyti ,kodel man snikersui lakstai nesigavo  g.gif  kad juo su siulu pjauti tai buvo neimanoma.. jie tokie purus,na zodziu sutepiau kazkaip sudejusi subyrejusi biskvita  lotuliukas.gif

suteptas sulips ir nesimays kad iš lopų biggrin.gif
Atsakyti
reikia tiketis,rytoj parasysiu kaip gavosi
Atsakyti