Įkraunama...
Įkraunama...

stop reketui!

QUOTE(deitoma @ 2009 06 05, 13:16)
Be komentaru..........Sekmes Jums 4u.gif

ACIU 4u.gif ...Jums taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 06 05, 15:09)
O cia jus labai KLYSTATE 4u.gif  nebutinai moteris neturinti normalaus darbo darbineje aplinkoje ir nieko nepasiekusi karjeroje eina dirbti aukle 4u.gif
As pati dirbu su vaikuciais...turiu darzeliuka...pries tai dirbau geroje darbineje aplinkoje,turejau geras pareigas,dirbau vadovaujanti darba. 4u.gif pagimdziusi antra vaikuti wub.gif nusprendziau i ankstesni darba nebegristi...ten jau buvau visko pasiekusi ko siekiau,viska padariusi ka buvau uzsibrezusi.Nusprendziau dirbti su vaikais,jauciau,kad pasiseks..pasiseke,sekmingai dirbu,atradau save visiskai kitoje sferoje ir kol kas nesiruosiu jos keisti 4u.gif o atvirksciai kuo toliau tuo labiau trokstu ir toliau dirbti su vaikais,kuo toliau,tuo labiau tobulinuosi.Taip,kad ne visos moterys,kurios nesuranda darbo ar neturincios profesijos negalincios gauti geru pareigu eina dirbti aukle 4u.gif


Sutinku su jumis drinks_cheers.gif As irgi baigusi mokslus,bet vistiek palieka vaikai, ypaligai leliukai silpna vieta.Man labai grazu kai moterys stumdo vezimelius, ir taip nuziuriu, kad pagatava atimti.Labai retai praeinu kokio lelio nepasnekinus [ta prasme kai lauki kur konors] Vis delto jei butu laika galima atsukti, tai specialybe rinkciaus pedegoge, nes vaikai tai... ai apie juos tema neissemiama. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deitoma @ 2009 06 05, 14:58)
Laba diena. OOOO, kiek daug aukliu atsirado ginti savo poziciju  biggrin.gif


nezinau kaip kitos,bet pvz as nesu aukle rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2009 05 16, 14:50)
o tai jei jau krize, tai aukle turi dirbti jai nepriklausanti darba? g.gif
kazkaip man jauciasi stiprus nusiteikimas pries aukles, mat nepadorios, nesukalbamos ir tik uz vaiku prieziura norincios uzsidirbt...su tokiu poziuriu sunku turetu buti rasti gera aukle 4u.gif

as pilnai su jumis sutinku ax.gif auklem pagarba isgaravo irgi gal del grizes g.gif teko susutikt su keleta teveliu del mazyliu prieziuros.tai kokie reikalavimai dideli verysad.gif viena seima norejo,kad priziureciau du leliukus ir sveisciau visa ju dvieju aukstu nama ,veranda. plius raveciau gelyna ir dar uzsimine,kad reiktu ir garaza isvalyt.ar tai aukles darbas,tikrai jau ne schmoll.gif suprantu maista galima pagamint,nuvalyt dulkes,isplaut indus.tai ira auklei gal net butina,aisku kai vaikutis miega.kai atejau i pokalbi,net nepasiule atsisest .kai pavargau stovet,atsisedau.jokios pagarbos verysad.gif nesinori daugiau tokiu seimu sutikt schmoll.gif
Atsakyti
[quote=pupsyte33,2009 06 05, 17:25]
as pilnai su jumis sutinku ax.gif auklem pagarba isgaravo irgi gal del grizes g.gif teko susutikt su keleta teveliu del mazyliu prieziuros.tai kokie reikalavimai dideli verysad.gif viena seima norejo,kad priziureciau du leliukus ir sveisciau visa ju dvieju aukstu nama ,veranda. plius raveciau gelyna ir dar uzsimine,kad reiktu ir garaza isvalyt.ar tai aukles darbas,tikrai jau ne schmoll.gif suprantu maista galima pagamint,nuvalyt dulkes,isplaut indus.tai ira auklei gal net butina,aisku kai vaikutis miega.kai atejau i pokalbi,net nepasiule atsisest .kai pavargau stovet,atsisedau.jokios pagarbos verysad.gif nesinori daugiau tokiu seimu sutikt schmoll.gif
[/quo O kokį atlyginima pasiulė už visa tai g.gif
Atsakyti
[quote=Naminė,2009 06 05, 17:02]
[quote=pupsyte33,2009 06 05, 17:25]
as pilnai su jumis sutinku ax.gif auklem pagarba isgaravo irgi gal del grizes g.gif teko susutikt su keleta teveliu del mazyliu prieziuros.tai kokie reikalavimai dideli verysad.gif viena seima norejo,kad priziureciau du leliukus ir sveisciau visa ju dvieju aukstu nama ,veranda. plius raveciau gelyna ir dar uzsimine,kad reiktu ir garaza isvalyt.ar tai aukles darbas,tikrai jau ne schmoll.gif suprantu maista galima pagamint,nuvalyt dulkes,isplaut indus.tai ira auklei gal net butina,aisku kai vaikutis miega.kai atejau i pokalbi,net nepasiule atsisest .kai pavargau stovet,atsisedau.jokios pagarbos verysad.gif nesinori daugiau tokiu seimu sutikt schmoll.gif
[/quo O kokį atlyginima pasiulė už visa tai g.gif
[/quote]
pasiule 1600lt.darbas nuo 9 iki 18h..beja cia leliukai nuo pirmu dienu.bet pinigai manes nesuviliojo.ne del to aukles darba dirbu.man patinka vaikuciai ir norisi kiekviena ryta keliauti i seima su sypsena.o ne galvoti kaip istempti diena verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas_žaliom_akim @ 2009 06 05, 16:13)
nezinau kaip kitos,bet pvz as nesu aukle  rolleyes.gif

as irgi nedirbu aukles darbo 4u.gif

QUOTE(pupsyte33 @ 2009 06 05, 16:25)
as pilnai su jumis sutinku ax.gif auklem pagarba isgaravo irgi gal del grizes g.gif teko susutikt su keleta teveliu del mazyliu prieziuros.tai kokie reikalavimai dideli verysad.gif viena seima norejo,kad priziureciau du leliukus ir sveisciau visa ju dvieju aukstu nama ,veranda. plius raveciau gelyna ir dar uzsimine,kad reiktu ir garaza isvalyt.ar tai aukles darbas,tikrai jau ne schmoll.gif suprantu maista galima pagamint,nuvalyt dulkes,isplaut indus.tai ira auklei gal net butina,aisku kai vaikutis miega.kai  atejau i pokalbi,net nepasiule atsisest .kai pavargau stovet,atsisedau.jokios pagarbos verysad.gif nesinori daugiau tokiu seimu sutikt schmoll.gif

nu sakes, isnaudojimas konkretus, ir tikrai idomu kiek tau mokejo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(deitoma @ 2009 06 05, 14:58)
Laba diena. OOOO, kiek daug aukliu atsirado ginti savo poziciju  biggrin.gif
Trumpai pasikartosiu, kad moketi pinigus galima ir reikia. Taciau privalote suprasti, kad aukle negali reikalauti beprotisku pinigu, atostoginiu ir dovanu ( ko prisiskaiciau siame forume). Moterys, kurios neturi normalaus darbo darbineje aplinkoje, kurios nepasiekusios asmenines karjeros ir neturi tinkamos kvalifikacijos privalo susitaikyti del tokio darbo, kaip aukle. Taip, tai sunkus darbas, taciau kaina turi buti protinga. Dabar krizine situacija, atlyginimai krite, tad ir jus, mielosios vyresnio amziaus moterys, nusileiskite ant zemes.


O kas sako, kad aukles, tai vyresnio amziaus moterys, neturincios kvalifikacijos ir pan?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 05 birželio 2009 - 17:36
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 06 05, 16:09)
O cia jus labai KLYSTATE 4u.gif  nebutinai moteris neturinti normalaus darbo darbineje aplinkoje ir nieko nepasiekusi karjeroje eina dirbti aukle 4u.gif
As pati dirbu su vaikuciais...turiu darzeliuka...pries tai dirbau geroje darbineje aplinkoje,turejau geras pareigas,dirbau vadovaujanti darba. 4u.gif pagimdziusi antra vaikuti wub.gif nusprendziau i ankstesni darba nebegristi...ten jau buvau visko pasiekusi ko siekiau,viska padariusi ka buvau uzsibrezusi.Nusprendziau dirbti su vaikais,jauciau,kad pasiseks..pasiseke,sekmingai dirbu,atradau save visiskai kitoje sferoje ir kol kas nesiruosiu jos keisti 4u.gif o atvirksciai kuo toliau tuo labiau trokstu ir toliau dirbti su vaikais,kuo toliau,tuo labiau tobulinuosi.Taip,kad ne visos moterys,kurios nesuranda darbo ar neturincios profesijos negalincios gauti geru pareigu eina dirbti aukle 4u.gif



O as sutinku su Jumis 4u.gif Turejom puikia aukle ir gal delto nedegu pykciu ir nesisivaidau purvais kaip cia ne kai kurios. O jei aukle dirba is pasaukimo ir meiles vaikams,tai ji turetu but nuostabi . 4u.gif ir tarp ju gali buti blogu ,kaip ir tarp bet kurios kitos profesijos zmoniu. Tai nereiskia,kad reik nusistatyt pries visas kaip kokias pinigu siurbeles ar rajunes,kurios istustina saldytuvus ir apvalgo ju vaikucius. Na zinokit ir juokinga, ir kartais bjauru net skaityt. Jei su tokiu nusistatymu samdai aukle ir nelaikai jos zmogumi,tai tokia ir gauni 4u.gif
Atsakyti
Apie aukles visada tokios įdomesnės ir dažnai aršios temos užverda biggrin.gif
Iš karto galiu pasakyti, kad dirbau valandine auklyte dviejose šeimose (į pokalbius teko eiti daigiau nei pas dvi šeimas), dabar nebedirbu šio darbo (pasisakau, kad nepultumėt biggrin.gif ). Ir žinote ką, teko susidurti su toookiom įdomybėm, kad.. doh.gif
Tikrai ne visos auklės bjaurybės ir ne visos mamytės auksinės mirksiukas.gif toli gražu.
Nieko konkrečiai neįvardinsiu, tiesiog, pasakysiu, kad viena šeina ilgai ieškojo auklės, kelios "pabėgo", mane "ėmė" dar net nebaigus kalbėtis (ir pačiai net neleido pagalvoti, ar MAN tinka jų salygos blink.gif , toks vaizdas, kad MES tavęs norim, tinki, o ką aš manau, tai nesvarbu biggrin.gif ). Užteko apsilankyti vieną kartą, kad suprasčiau, jog negalėsiu dirbti šioje šeimoje pagal jų, bent jau man, keistas taisykles, keistą požiūrį į vaikus, jų auginimą, auklėjimą, atpratinimą nuo kai kurių dalykų ir pan. Tiesiog nepakeliui, todėl net neėmiau kiek norėjo duoti po to pirmo atėjimo (nemėgstu jaustis skolinga), paėmiau tik tiek, kiek tarėm ir viskas, gražiuoju išsiskyrėm. Dar skambino po pusmečio, turbūt taip ir nerado kitos auklytės, bet net ir pasiūlyta didesnė alga nesuviliojo schmoll.gif
Kitas variantas buvo tas, kaip panašiai kažkas rašė, kuopti namus, tvarkyti aplinką, virti valgyti, tvarkyti tai, kas lieka po vaiko ir vos ne kaip šalutinis darbas - užmesti akį, ar viska sgerai vaikui blink.gif (kuriam, beje, 9mėn blink.gif ). Tai čia normalus pačių tėvų požiūris į vaiką ir auklę? g.gif
Dar vienas variantas buvo geras, gražiai sutarėm, tik va, "kažkas" kažkada nutiko, kad tyliai ramiai pradėjo mažėti ir taip minimalus (tikrai ne 7lt/val) atlygis, mamyt4 nieko nesakė į akis šypsojosi..o aš durnė nedrįsau pasakyti, kad jei kažkas ne taip, tai pasišnekėkim, o ne be jokių paaiškinimų daryti savo doh.gif Čia vat buvo mano kaltė, kad tylėjau. Po to nebespėjau su mokslais ir dar buvau apšaukta, kai pasakiau, kad nebegalėsiu dirbti (nors nebuvo jokių sutarčių, oficialaus darbo laiko, susitarimo prieš kiek laiko turiu įspėti norint baigti darbą ir t.t.).
Ir per visą tą nelabai ilgą, tačiau turiningą ir patirtimi naudingą laiką biggrin.gif draugavau su viena labai šaunia šeima, su kuriais nebuvo jokių problemų dėl sutartos algos, priekaištų, kad kažką darau ne taip. Su mergyte sutarėm puikiai, užsiimdavom, "vykdėm" ir mamytės prašymus (kada miegoti, keltis, ką padaryti valgyti ir pan.) ir tikrai buvo smagu važiuoti pas šią šeimą bigsmile.gif Nes nebuvo nesamonių, nuo kurių buvau pavargusi.
Jau keli mėn nebedirbu šio darbo (skyriau laiką mokslams) ir tiesą sakant gerai svarsčiau, ar verta vėl pradėti g.gif kai paskaitau ką mamos šneka, kaip juodina aukles, kaip jas peikia (nors tik jos pačios ir išsirenka jas) ir pan.
Kažkas neblogai pasiūlė, gal verta sukurti temą, kurioje pasisakytų ir auklės, susidūrusios su "nekokiom" mamytėm, tėveliais ir pan., ir taip pat galėtų rekomenduoti ar "pakuždėtų" kuo toliau bėgti nuo kai kurių šeimų? biggrin.gif
Ilga žinutė išėjo, bet tikiuosi teisingai suprasit, ką norėjau pasakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglytia @ 2009 06 06, 11:25)
Apie aukles visada tokios įdomesnės ir dažnai aršios temos užverda biggrin.gif
Iš karto galiu pasakyti, kad dirbau valandine auklyte dviejose šeimose (į pokalbius teko eiti daigiau nei pas dvi šeimas), dabar nebedirbu šio darbo (pasisakau, kad nepultumėt biggrin.gif ). Ir žinote ką, teko susidurti su toookiom įdomybėm, kad.. doh.gif
Tikrai ne visos auklės bjaurybės ir ne visos mamytės auksinės mirksiukas.gif  toli gražu.
Nieko konkrečiai neįvardinsiu, tiesiog, pasakysiu, kad viena šeina ilgai ieškojo auklės, kelios "pabėgo", mane "ėmė" dar net nebaigus kalbėtis (ir pačiai net neleido pagalvoti, ar MAN tinka jų salygos blink.gif , toks vaizdas, kad MES tavęs norim, tinki, o ką aš manau, tai nesvarbu biggrin.gif ). Užteko apsilankyti vieną kartą, kad suprasčiau, jog negalėsiu dirbti šioje šeimoje pagal jų, bent jau man, keistas taisykles, keistą požiūrį į vaikus, jų auginimą, auklėjimą, atpratinimą nuo kai kurių dalykų ir pan. Tiesiog nepakeliui, todėl net neėmiau kiek norėjo duoti po to pirmo atėjimo (nemėgstu jaustis skolinga), paėmiau tik tiek, kiek tarėm ir viskas, gražiuoju išsiskyrėm. Dar skambino po pusmečio, turbūt taip ir nerado kitos auklytės, bet net ir pasiūlyta didesnė alga nesuviliojo schmoll.gif
Kitas variantas buvo tas, kaip panašiai kažkas rašė, kuopti namus, tvarkyti aplinką, virti valgyti, tvarkyti tai, kas lieka po vaiko ir vos ne kaip šalutinis darbas - užmesti akį, ar viska sgerai vaikui blink.gif  (kuriam, beje, 9mėn blink.gif ). Tai čia normalus pačių tėvų požiūris į vaiką ir auklę? g.gif
Dar vienas variantas buvo geras, gražiai sutarėm, tik va, "kažkas" kažkada nutiko, kad tyliai ramiai pradėjo mažėti ir taip minimalus (tikrai ne 7lt/val) atlygis, mamyt4 nieko nesakė į akis šypsojosi..o aš durnė nedrįsau pasakyti, kad jei kažkas ne taip, tai pasišnekėkim, o ne be jokių paaiškinimų daryti savo doh.gif  Čia vat buvo mano kaltė, kad tylėjau. Po to nebespėjau su mokslais ir dar buvau apšaukta, kai pasakiau, kad nebegalėsiu dirbti (nors nebuvo jokių sutarčių, oficialaus darbo laiko, susitarimo prieš kiek laiko turiu įspėti norint baigti darbą ir t.t.).
Ir per visą tą nelabai ilgą, tačiau turiningą ir patirtimi naudingą laiką biggrin.gif draugavau su viena labai šaunia šeima, su kuriais nebuvo jokių problemų dėl sutartos algos, priekaištų, kad kažką darau ne taip. Su mergyte sutarėm puikiai, užsiimdavom, "vykdėm" ir mamytės prašymus (kada miegoti, keltis, ką padaryti valgyti ir pan.) ir tikrai buvo smagu važiuoti pas šią šeimą bigsmile.gif  Nes nebuvo nesamonių, nuo kurių buvau pavargusi.
Jau keli mėn nebedirbu šio darbo (skyriau laiką mokslams) ir tiesą sakant gerai svarsčiau, ar verta vėl pradėti g.gif  kai paskaitau ką mamos šneka, kaip juodina aukles, kaip jas peikia (nors tik jos pačios ir išsirenka jas) ir pan.
Kažkas neblogai pasiūlė, gal verta sukurti temą, kurioje pasisakytų ir auklės, susidūrusios su "nekokiom" mamytėm, tėveliais ir pan., ir taip pat galėtų rekomenduoti ar "pakuždėtų" kuo toliau bėgti nuo kai kurių šeimų? biggrin.gif
Ilga žinutė išėjo, bet tikiuosi teisingai suprasit, ką norėjau pasakyti 4u.gif


Na as pati studente esu dieninio, valandine aukle dirbau apie 9 menesius, taciau apie tai negaliu pasakyti nieko blogo, kadangi nebuvo jokiu nesusipratimu 4u.gif
Dabar ieskausi kito darbelio, ziuresim kokia kita seima rasiu smile.gif
Taciau tikrai zinau, kai pacios mamytes buna baisesnes uz aukles.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 06 birželio 2009 - 10:34
QUOTE(aistuliaa @ 2009 06 06, 10:34)
Taciau tikrai zinau, kai pacios mamytes buna baisesnes uz aukles..  doh.gif

thumbup.gif
Aš irgi jokio pykčio nelaikau ir netgi sutikusi tokias skirtingas šeimas netaikau viso to, su kuo susidūriau, bendrai visiems. Taip negalima. Stereotipai l.greitai prilimpa, bet kam to reikia. Na ir kas, kad sutikau nelabai malonių, galima taip išsireikšti, žmonių, bet tai tik "indėlis" į mano patirtį. Mano teisė rinktis ar nesirinkti šį darbą, kaip ir mamytės renkasi tinkama ar ne atėjusi auklė mirksiukas.gif

Beje, skaičiau nuo pirmo psl, ir mačiau ten įdėtą auklės (kaip profesijos) aprašą, tai..nu ten šiaip surašyta, ko moko aukles, kokias žinias suteikia, kur kokios ir kaip atliekamos praktikos ir t.t. tai nelabai supratau..jei norit tokių auklių - ieškokit, tikrai rasti turėtumėt, tik klausimas, ar auklė su tam tikru diplomu ir įgyta specializacija sutiks dirbti už 3lt/val g.gif
Atsakyti