Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška kosmetika kūdikiams ir mažiems vaikams

mes irgi praktiškai servetėlėmis nesinaudojam, patogu tik kelionėjė, jeigu reikia pvz vaikams rebaluotus pirštus nuvalyti arba skruostus nušluostyti. Na arba jeigu nėra šalia vandens. Tačiau atsimenu kaip nustebau JAV kai draugė, sužinojus, kad aš dažniausiai po didelio reikalo dukrytę apiplaunu nustebo ir pasakė, kad tai yra labai protingas būdas taupyti serveteles blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 05 30, 21:31)
Tačiau atsimenu kaip nustebau JAV kai draugė, sužinojus, kad aš dažniausiai po didelio reikalo dukrytę apiplaunu nustebo ir pasakė, kad tai yra labai protingas būdas taupyti serveteles blink.gif

Ką čia bepridursi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 05 23, 19:00)
nu užintrigavot cool.gif grebiu savo ekologiškas serveteles ir ainu žiurėt, ko ten pridėta biggrin.gif

pažiurėjau - pats kenksmingiausias Phenoxyethanol - turi ketvirtuką. Tikrinau beaming babies veido servetėles


Gal galit pasakyti, kur internete galima tai patikrint?
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Gal patartumėte kokią galima būtų naudoti ekologišką, natūralią dantų pastą 1,5 metų vaikui? g.gif . Ir kur būtų galima nusipirkti, jei žinote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 05 31, 13:58)
Sveikutės  smile.gif

Gal patartumėte kokią galima būtų naudoti ekologišką, natūralią dantų pastą 1,5 metų vaikui?  g.gif . Ir kur būtų galima nusipirkti, jei žinote  4u.gif

Weledos dantų gelį gali pabandyti. Weledos pardavimo vietos.
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 05 31, 15:25)
Weledos dantų gelį gali pabandyti. Weledos pardavimo vietos.

Nu tos Weledos dantu pastos tai abejoju ar ekologiškos. Vaikiškos tai nepirkau, bet suaugusiems tai tikrai be to sertifikavimo ženklo, o ir pati pasta butent tas raudonas gelis man asmeniškai nepatiko.Jokio skonio, jokio gaivumo, tas pats kas vandeniu prasiskalaut. Aš vaikiška tai Urtekramo pirkau, tai pati pabandžiau, tai už Weleda man labiau patiko, o Laveros vaikiška dar geresne pasirode. Ir beje abidvi su sertifikavimo ženklais.
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2009 05 31, 21:22)
Nu tos Weledos dantu pastos tai abejoju ar ekologiškos. Vaikiškos tai nepirkau, bet suaugusiems tai tikrai be to sertifikavimo  ženklo, o ir pati pasta butent tas raudonas gelis man asmeniškai nepatiko.Jokio skonio, jokio gaivumo, tas pats kas vandeniu prasiskalaut. Aš vaikiška tai Urtekramo pirkau, tai pati pabandžiau, tai už Weleda man labiau patiko, o Laveros vaikiška dar geresne pasirode. Ir beje abidvi su sertifikavimo ženklais.

Na, o mums atvirkščiai - labiausiai patinka būtent vaikiškas dantų geliukas.
Ir prašome neklaidinti - šis gelis turi BDIH, Vokietijos sertifikatoriaus, sertifikatą, kurį galima rasti čia.
Manau, kad visos natūralios pastos yra geros, tik tereikia pagal savo skonį atsirinkti mėgstamiausią.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMarija: 01 birželio 2009 - 08:39
QUOTE(Valisa Vasilisa @ 2009 05 30, 22:49)
Gal galit pasakyti, kur internete galima tai patikrint?

cosmeticdatabase.com
galima ingredientus vesti po vieną, arba galima firmos pavadinimą įvesti. Jeigu pakankamai žymus, tiap pat parašys
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 05 31, 13:58)
Sveikutės  smile.gif

Gal patartumėte kokią galima būtų naudoti ekologišką, natūralią dantų pastą 1,5 metų vaikui?  g.gif . Ir kur būtų galima nusipirkti, jei žinote  4u.gif


Mano vaikai (5 m ir 3 m ) dantukus valosi su trintomis vaistazolemis( mano rinktomis - ramuneles+metos), sumaisytomis su trupuciu druskos. bet kokia pasta turi perdirbtu, taigi ir nenaturaliu medziagu. Padariau klaida is pradziu mazajai davusi valytis iprastine kvepiancia dantu pasta, buvo sunku atkalbinti nuo tokio 'skanaus' produkto, bet su laiku iveikeme.
Atsakyti
QUOTE(beer @ 2009 06 01, 11:36)
Mano vaikai (5 m ir 3 m ) dantukus valosi su trintomis vaistazolemis( mano rinktomis  - ramuneles+metos), sumaisytomis su trupuciu druskos.

Jėga 4u.gif. Nenustoju žavėtis tokiu pasišventimu natūralumui ax.gif ir įvairiausi sertifikatai patampa tokie nesvarbūs...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMarija: 01 birželio 2009 - 12:06
QUOTE(MAMarija @ 2009 06 01, 09:35)
Na, o mums atvirkščiai - labiausiai patinka būtent vaikiškas dantų geliukas.
Ir prašome neklaidinti - šis gelis turi BDIH, Vokietijos sertifikatoriaus, sertifikatą, kurį galima rasti čia.
Manau, kad visos natūralios pastos yra geros, tik tereikia pagal savo skonį atsirinkti mėgstamiausią.

Šio vaiku gelio tai aš neturejau, bet turiu suaugusiu geli, tai tikrai neturi, dar karta pažiurejau. Nera jokio ženklo ant jo. Ir rozmarinu šampunas neturi.
Papildyta:
QUOTE(MAMarija @ 2009 06 01, 13:04)
Jėga 4u.gif. Nenustoju žavėtis tokiu pasišventimu natūralumui ax.gif ir įvairiausi sertifikatai patampa tokie nesvarbūs...

Nu gal ir geras budas, bet kai mano vaikai, ir aš pati, alergiški visokiom žolem tai ne išeitis...Man dantiste tai liepe jokios pastos nenaudoti leliui 1,5m. tik vandenuku praplauti. Nežinau ar čia geras budas, bet mes ji taikom.
Atsakyti
Diena as plaunu uzpakaliuka su vandeniu, bet nakti naudoju "Earth friendly baby"serveteles, nes ir pati bunu kaip lavonas, kad nesiociau vaika i vonia prausti uzpakalio, o ir vaiko nesinori labai isbudint is miegu.
O siaip pakaitomis maudomes su Sebamed prausikliu (be abejo jis neekologiskas) ir Weleda pieneliu voniai. Po maudyniu itrinu "Earth friendly baby" aliejuku. Dar uzpakaliukui turiu "Earth friendly baby" krema su raudonaisiais dobilais, bet man jis kazkaip nelabai, nes jo tekstura kazkokia grudeta...Ir siaip man sitos firmos produkcija patinka, o be to ir kaina labai nesikandzioja palyginus su kitomis ekologiskomis firmomis.
Atsakyti