Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma nėščiosios apžiūra ginekologo kabinete

Sveikos smile.gif Atėjau ir aš su panašiu nuogąstavimu dėl echoskopo darymo, buvau prieš kelias dienas pas gydytoją (pirmasis apsilankymas), kuomet eina nėštumui 11 savaitė ir kažkaip irgi tikėjaus echoskopo, tačiau gydytoja tarė, jog pirmąjį echoskopą darys tik 18-20 savaitę, apžiūrėjo tik ginekologiškai. Ir nežinau kaip išlaukti dar keletą mėnesių, nes tikrai tikėjausi, jog bus tokia apžiūra, kad įsitikintume ar viskas gerai. Vyras sako, pasitikėk gydytoja, bet visgi neramu, nes norisi žinot, kad širdutė plaka, kad vaikiukas gerai vystosi. Ar daug kam pirmąjį echoskopą darė tik 18-20 savaitę?
Atsakyti
QUOTE(Novelle @ 2014 08 31, 05:50)
Sveikos smile.gif Atėjau ir aš su panašiu nuogąstavimu dėl echoskopo darymo, buvau prieš kelias dienas pas gydytoją (pirmasis apsilankymas), kuomet eina nėštumui 11 savaitė ir kažkaip irgi tikėjaus echoskopo, tačiau gydytoja tarė, jog pirmąjį echoskopą darys tik 18-20 savaitę, apžiūrėjo tik ginekologiškai. Ir nežinau kaip išlaukti dar keletą mėnesių, nes tikrai tikėjausi, jog bus tokia apžiūra, kad įsitikintume ar viskas gerai. Vyras sako, pasitikėk gydytoja, bet visgi neramu, nes norisi žinot, kad širdutė plaka, kad vaikiukas gerai vystosi. Ar daug kam pirmąjį echoskopą darė tik 18-20 savaitę?

as asmeniskai niekaip neislaukciau be echo net 11 savaiciu, nueiciau privaciai pasidaryt jau 6-7 savaite blush2.gif
jau neuzilgo ir raukslyte matysis (nuo 11 sav iki 13 sav 6 d.),tai galit nueiti tiesiai pas genetikus, jums nuodugniai viska suziures smile.gif
Atsakyti
Jau iki dabar nekantriai laukiau ir baisiai nusivyliau vizitu, nors gydytoja labai puiki, visų ir mano pačios mėgstama, bet matyt, teks tuomet mokamai nueiti dėl šventos ramybės. Genetikas geriau visgi nei ginekologas akušeris?
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2014 08 31, 09:15)
as asmeniskai niekaip neislaukciau be echo net 11 savaiciu, nueiciau privaciai pasidaryt jau 6-7 savaite blush2.gif


Kad ten nieko nematyti taip anksti. Neičiau

QUOTE(Novelle @ 2014 08 31, 17:42)
Jau iki dabar nekantriai laukiau ir baisiai nusivyliau vizitu, nors gydytoja labai puiki, visų ir mano pačios mėgstama, bet matyt, teks tuomet mokamai nueiti dėl šventos ramybės. Genetikas geriau visgi nei ginekologas akušeris?

taip, geriau. Poliklinikoje ir nepriklauso echo be 18 - 20 sav.
Aš ėjau privačiai 12tą savaitę vieną tam, kad išmatuotų sprando raukšlę.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 09 01, 13:33)
Kad ten nieko nematyti taip anksti. Neičiau

Kaip tai nematyti? Kuo puikiausiai ateiviukas didele galvyte echoskopuotojos duotoje nuotraukoje matosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 09 01, 13:33)
Kad ten nieko nematyti taip anksti.

tai kad matyti, jus blogai informuota ax.gif ir sirdeles plakimas mazojo embrioniuko ir tonus net galejau pasiklausyt.Matosi galu gale ar nestumas gimdoj ir net ar vienas vaisius ar du pasakyt galetu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2014 09 01, 13:40)
Kaip tai nematyti? Kuo puikiausiai ateiviukas didele galvyte echoskopuotojos duotoje nuotraukoje matosi rolleyes.gif

aš 12tą savaitę sunkiai ten įžiūrėjau ką nors.

QUOTE(latte.coffee @ 2014 09 01, 21:34)
tai kad matyti, jus blogai informuota ax.gif  ir sirdeles plakimas mazojo embrioniuko ir tonus net galejau pasiklausyt.Matosi galu gale ar nestumas gimdoj ir net ar vienas vaisius ar du pasakyt galetu mirksiukas.gif

daktarei matyt, o man ten nieko nebuvo matyt. Na, taip, vaisiaus sveikatą ir lokalizaciją pažiūrėt verta, bet daugiau ne kažką smile.gif

Kiekvienos reikalas, aš neičiau taip anksti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 09 01, 22:15)
aš 12tą savaitę sunkiai ten įžiūrėjau ką nors.
daktarei matyt, o man ten nieko nebuvo matyt. Na, taip, vaisiaus sveikatą ir lokalizaciją pažiūrėt verta, bet daugiau ne kažką smile.gif

Kiekvienos reikalas, aš neičiau taip anksti 4u.gif

tai juk moteris eina ne del grazios foto sau,o del svarbiausiu dalyku,t.y. vaisiaus sveikatos: sirdeles plakimo, gimdinio/negimdinio nestumo nustatymo ir t.t.
o tai tikrai verta zinoti kuo anksciau, t.y. netempiant iki 12 sav, puikus laikas, mano manymu ,pirmam vizitui 6-7 sav 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 09 01, 22:15)
*aš 12tą savaitę sunkiai ten įžiūrėjau ką nors.
**daktarei matyt, o man ten nieko nebuvo matyt. 
***Kiekvienos reikalas, aš neičiau taip anksti 4u.gif

*Oho unsure.gif 12 savaičių gi išvis jau visas mažas žmogus yra ir matosi...
**Keista iš tikrųjų... 5 sav. ir 3 d. jau puikiai monitoriuje mačiau pulsuojant šviesų taškelį - vaikučio širdelę.
***Tikrai taip - kiekvienos reikalas smile.gif Bet aš tikrai nelaukčiau iki 11-12 savaitės.
Atsakyti
Mano nuomone verta apsilankyti pas ginekologę 7-8 nėštumo sav. (praėjus mėnesiui nuo mm nepasirodymo) - jei žinoma nejaučiama jokių skausmų, negalavimų. Šiuo metu gyd. nuspręs ar reikalingas echo ar ne (man nedarė, tik apžiūrėjo ginekologiškai). Patikrina ar nėštumas gimdoje.
Antras apsilankymas po mėn. (11-12 sav.). Šiuo metu echoskopija yra naudinga dėl tikslesnio nėštumo laiko nustatymo, vaikučio vystymosi. Tikrai viskas aiškiai matosi, širdutė, rankytės, kojytės, akys, nosis ir judėjimas smile.gif Po šio tyrimo galima lengviau atsikvėpti ir mėgautis nėštumu, juk daugelį mamyčių kankina nežinojimo, neužtikrintumo jausmas, kol nepamatai ekrane thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, mamos biggrin.gif as kaip ir jus visos pasidariau NT ir parode 2 bruksnelius bet va beda turiu nezinau ka toliau daryti blush2.gif , nes kaip ir pas gydytojus niekada per dau nevaiksciojau smile.gif del to labai dziaugiausi bet pasirodo gal ir reikejo nes dabar nezinau ka daryti ir kur kreiptis blink.gif ar cia reika registruotis pas seimos gydytoja o gal tiesej pas ginekologa? o gal kas zinot kur gera ginekologa vilniuje? ir kaip pas ji uzsiregistuoti?
Atsakyti
QUOTE(zuulee @ 2014 10 10, 22:26)
sveikos, mamos biggrin.gif as kaip ir jus visos pasidariau NT ir parode 2 bruksnelius bet va beda turiu nezinau ka toliau daryti blush2.gif , nes kaip ir pas gydytojus niekada per dau nevaiksciojau  smile.gif del to labai dziaugiausi bet pasirodo gal ir reikejo nes dabar nezinau ka daryti ir kur kreiptis blink.gif ar cia reika registruotis pas seimos gydytoja o gal tiesej pas ginekologa? o gal kas zinot kur gera ginekologa vilniuje? ir kaip pas ji uzsiregistuoti?


pas ginekologe eik.smile.gif
Atsakyti