Įkraunama...
Įkraunama...

Colchester'io mamytės ir jų mažyliai

nu gal ir mintis g.gif thumbup.gif ale, klausyk, rastu kalna girtu mergu po stalu parejes bigsmile.gif biggrin.gif siaip dar tiksliai nezinau, nes Telis tas musu stebukladarys su liga savo, dabar jau sloga lyst pradeda doh.gif blink.gif toks jausmas, kad serga inside out g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k@stone: 09 gruodžio 2009 - 22:45
QUOTE(k@stone @ 2009 12 09, 21:44)
nu gal ir mintis  g.gif  thumbup.gif ale, klausyk, rastu kalna girtu mergu po stalu parejes  bigsmile.gif  biggrin.gif siaip dar tiksliai nezinau, nes Telis tas musu stebukladarys su liga savo, dabar jau sloga lyst pradeda  doh.gif  blink.gif toks jausmas, kad serga inside out  g.gif


Na jei tokio jau isvirkscia eiga, tai sloga kaip ir paskutinis etapas thumbup.gif

nemanau, kad Marius supyks kalna mergu namie rades wink.gif
Atsakyti
QUOTE(unique @ 2009 12 09, 21:23)
kita sestadieni mano vyras iseina i darbo vakareli, pas mane plotas  lotuliukas.gif  Gal norit pas mane vyno isgerti (kripli ko nors kito) mirksiukas.gif
  alc.gif


As uz thumbup.gif kol kas jokiu trukdziu neturiu. O tai cia kita sestadieni tai iseina 19d.? Unique, gal pakartojam tavo gimtadienio repertuara drinks_cheers.gif , tik jau Keriu nebeiseis pavaidint rolleyes.gif ir reikes namies sedet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KRIPLI @ 2009 12 10, 11:27)
As uz thumbup.gif kol kas jokiu trukdziu neturiu. O tai cia kita sestadieni tai iseina 19d.? Unique, gal pakartojam tavo gimtadienio repertuara drinks_cheers.gif , tik jau Keriu nebeiseis pavaidint rolleyes.gif ir reikes namies sedet ax.gif

o ka g.gif ir namie keres galim buti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unique: 10 gruodžio 2009 - 21:04
Aš irgi už drinks_cheers.gif

Kripli, mes visi sveiki raudonskruosčiai cool.gif
K@stone kaip tavo ligoniukai?
petal tai sakė kad labai dirbs ,kažin ji galėtų prisijungti prie musų po stalu šeštadienį bigsmile.gif Turėtų būt smagu group.gif
Atsakyti
tai cia kokia diena gaunas? 19 ania ?nu ten tu keriu ar ko tai nezinau ar vaidint noriu (kas tas yr visu pirma g.gif ), bet po stalu noriu. bigsmile.gif taigi jei kazkas labai nenumatyto neislys-pasirasau thumbup.gif atsinesam gerimu, zakuskes (agurku,lasiaku,svoguno biggrin.gif ) ir baliavojam sau thumbup.gif
Augustui jau trecia d ner tempos, bet dar kosina. Nusipirkau net brangu Braun termometra ta proga, bo nelengva vaikui buvo taip daznaiu ta tempa cekint su paprastu termometru ax.gif neprisimenu ar rasiau, bet MB nuvede ji pas gyd, tai konstatavo kad taip virusas, ne kiaulinis, ir jau bepraeinas. sake, issikosins ir pasveiks g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k@stone: 11 gruodžio 2009 - 19:43
Sveiki mamukai wub.gif
Facebook'e aš bendrauju su angeliuko mamyte iš "Rugutės",aš žadėjau jai siųsti Kalėdinę atvirutę,bet prie atvirutės sugalvojau kad pridėsiu ir saldainių dėžutę ir to pasekoj dar sugalvojau kad paprašysiu savo vyresnėlio mokytojo,jis tikrai sutiks kad visa klasė parašytų rugučiukams po atvirutę,gal kas kokį saldainiuką įmes smile.gif bet tada jau gaunasi cielas siuntinys,o mes kaip tik darome siuntinį į LT apie 20 gruodžio.Tai vat sakau gal dar kuri norėsit kuom nors dasidėt ar saldaine ar atviruku ar kokiu pliušiniu žaisliuku ax.gif Išsiųstumėm viską kartu,mano sesuo atiduotu vienai mamytei iš rugučiukų , jau jie ten pasidalintų kas kam smile.gif tai jei reiks vardų į až. smile.gif
Atsakyti
o kas ta rugute g.gif g.gif ax.gif
pas mus sirgimo ikarstis-Krisciui laringitas doh.gif verysad.gif as be miego nezinau jau kiek unsure.gif baisu.
Atsakyti
k@stone taip ir neišsikapstėt dar unsure.gif kaip gaila mažiaus... sveikatytės 4u.gif
Rugutė,tai onkologinėm ligom sergančių vaikų ir jų mamyčių užeigėlė ir paramos fondas. ax.gif
Modesto mokytojas atvirutes pažadėjo penktadienį, žinant koks jis užuomarša doh.gif prismauginėt pradėsiu nuo ryt biggrin.gif beje pažadėjo kad vaikai atvirutes pagamins taip jos bus šiltesnės bigsmile.gif
Atsakyti
K@stone, neprisiskambinu tau. O taip dziugavau, kad bent kristupas kaip ridikas verysad.gif Imkit 4u.gif ir laikykites.

Pasisedejimas ivyks apie 20:30 valanda, sestadieni. Visas maloniai prasome.

Atsakyti
QUOTE(k@stone @ 2009 12 15, 16:38)

pas mus sirgimo ikarstis-Krisciui laringitas  doh.gif  verysad.gif as be miego nezinau jau kiek  unsure.gif baisu.


K@stone, stiprybes ir kantrybes. baisu, kai mazyliai taip serga. Buckis ligoniukams. Laikykites ir sveikit kuo greiciau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(unique @ 2009 12 15, 18:48)

Pasisedejimas ivyks apie 20:30 valanda, sestadieni. Visas maloniai prasome.


MilliVanilli, tik nesakyk, kad neateisi rolleyes.gif , tada jau tikrai sulauksi nelauktu sveciu ax.gif Nu juk reikia gi viena karta susitikt ir susipazint! thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ataisiu ,ataisiu beee.gif neatsikratysit po to irnesakyk.gif
Atsakyti