Įkraunama...
Įkraunama...

Colchester'io mamytės ir jų mažyliai

QUOTE(MilliVanilli @ 2009 12 15, 23:52)
Ataisiu ,ataisiu  beee.gif  neatsikratysit po to  irnesakyk.gif


Galesi likti, padesi man Kaledoms ruostis lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nieko nespeju doh.gif
Atsakyti
o as nezinau ar ateisiu verysad.gif Krisciui negeriau. Visa nakti garavom, net soda baiges, blaskes, neprakvepavo, duso, kosejo-lojo, verke, ai baisu net unsure.gif o MB egzaminas siandien tai as viena su jais ir nakti ir diena. Gerai unique, kad ir neprisiskambinai-nesusikalbetum, nes jau tik zliubt noris.
Atsakyti
QUOTE(k@stone @ 2009 12 16, 11:49)
o as nezinau ar ateisiu  verysad.gif Krisciui negeriau. Visa nakti garavom, net soda baiges, blaskes, neprakvepavo, duso, kosejo-lojo, verke, ai baisu net  unsure.gif o MB egzaminas siandien tai as viena su jais ir nakti ir diena. Gerai unique, kad ir neprisiskambinai-nesusikalbetum, nes jau tik zliubt noris.

console.gif
Atsakyti
K@stone, laikykis console.gif Zinau, kad tai ne paguoda, bet pagalvok, kad tai, aciu dievui, laikina unsure.gif Mes va pernai visa ziema su ligom praziemavojom, i poliklinikas ir Emergency kelius pramynem.. Taip jau yra su tais kleckiukais.. O dar kai du doh.gif Laikykites!
Atsakyti
QUOTE(unique @ 2009 12 16, 12:04)
Galesi likti, padesi man Kaledoms ruostis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nieko nespeju  doh.gif



Jaigu dovanas pakuot tai su didžiausiu džiaugsmu bigsmile.gif mažum man kas nuskils biggrin.gif

k@stone kaip jūs ten su tom ligom?gal pasveikot jau wub.gif
Kaip dėl ryt?kaip ir tarėm?ar dar ligoniukų sąrašas pailgėjo? unsure.gif
unique takus prakasei ,nes aš tai atvarau nei sniegas nei vėtros manys nesulaikys!!! biggrin.gif
Atsakyti
Nezinau, nezinau, mamukai, siandien vis dar ne iki svenciu doh.gif doh.gif ligoniu sarasas: esami ir +1(as) verysad.gif bet Kristuciui geriau, net sniegucio buvo isejes paziuret trumpam siandien wub.gif
Atsakyti
velnias gi nu verysad.gif
o tai jūsų tos problemytės užkrečiamos?aš gal jus aplankyčiau kokiam pirmadienį ar antradienį,jei jūs nieko prieš blush2.gif aš tai nebijau ligų,aš gaji kaip katė nė kuolu manęs tsakant... hihihi.gif tik kad jums dar kokios zarazos neužnešt unsure.gif
Atsakyti
Niu matyt, Millivanili, kad kazkokiu budu uzkreciamos, bet nezinau kaip ir nuo ko, nes Augustas sirgo kazkokiu tkitu virusu, o Kristis is lempos ar draugu (sveikai atrodanciu) sekmadieni praeita pasigavo-niekur mes nejom visiskai nei vienas, as nuo jo-bet mano imunitetas po praeito plauciu uzdegimo gaidys . g.gif
MB neserga pvz, nors ir taikos vis-neiseina jam biggrin.gif gal koki antradieni jau ir link sveikimo butume g.gif pranesim! mano skypas shiaure1 mirksiukas.gif
Atsakyti
Tustutes Kaledos

'Ot Kutiuras' nematytas
Povo plunksnos, dekolte
Gucci bateliai, swarovski kristalai...

Lekiu gatvelem, palei kioskeli,
Nusiperku pigu cigareciu pakeli
Ir isipyliau benzino bakeli.
Varysiu sventem pas Virgeli,
Ir kalsim vodkes po taurele.

Na stai ir baigesi dainele.

/by D. S. K. M./
Atsakyti
QUOTE(unique @ 2009 12 21, 14:18)
Tustutes Kaledos

'Ot Kutiuras' nematytas
Povo plunksnos, dekolte
Gucci bateliai, swarovski kristalai...

Lekiu gatvelem, palei kioskeli,
Nusiperku pigu cigareciu pakeli
Ir isipyliau benzino bakeli.
Varysiu sventem pas Virgeli,
Ir kalsim vodkes po taurele.

Na stai ir baigesi dainele.

/by D. S. K. M./


Tuštutės Kalėdos lotuliukas.gif liuks pavadinimas thumbup.gif

Atsakyti
Mamytės,ramių ir šiltų Šv.Kūčių ir džiaugsmingų ir linksmų Šv.Kalėdų

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilliVanilli: 23 gruodžio 2009 - 19:28
Ale kaip tylu cia.... rolleyes.gif dar vis gyvenam pokaledinem nuotaikom ir laukiam Naujuju mirksiukas.gif
Petal kazkur dingusi... g.gif Gal kas matet ar girdejot? Tikiuos, viskas gerai.
K@stone, kaip tavo mazyliai, ar baigiat ligas nugalet? Tikiuos Kaledu senis 000054.gif kartu su maisu, pilnu dovanu atnese ir maisa sveikatytes, kad uztektu visiems metams smile.gif
Visoms mamytems ir seimyniskiams geros sventines nuotaikos ir didziausiu noru issipildymo sutinkant 2010-uosius Naujus metus!!!
wink_3.gif
Atsakyti