Įkraunama...
Įkraunama...

Colchester'io mamytės ir jų mažyliai

QUOTE(MilliVanilli @ 2010 06 07, 13:18)
Tyliai tyliai tema ėmė ir numiro  verysad.gif
Būtų neėmus būtų nenumirus lotuliukas.gif

Mamos kur jūs?  g.gif

Facebooke blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k@stone: 07 birželio 2010 - 15:52
Uzsukau paziureti temeles... verysad.gif taip jos ir nepabaigem, o ir nauju mamyciu greitai atsiras Colchester'yje.. liudna, kad musu planas suburti lietuviu mamu unija suniui ant uodegos nuejo...

o gal yra dar gyvu ...
Atsakyti
Aš esu labiau nei gyva bigsmile.gif
Galim pabandyt palaikyt gyvastį temelėj,tikiuosi kad atsiras naujų mamukų.
Atsakyti
unsure.gif Ir orai jau atsalo nors ne nepamenu ar jie buvo nors kiek atsile unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Petal @ 2010 09 08, 14:50)
unsure.gif  Ir orai jau atsalo nors ne nepamenu ar jie buvo nors kiek atsile unsure.gif


Lietuvoje buvo... kokia palaima buvo grizti i UK ir ikvepti ORO wink.gif

Atsakyti
QUOTE(unique @ 2010 09 08, 15:44)
Lietuvoje buvo... kokia palaima buvo grizti i UK ir ikvepti ORO wink.gif

verysad.gif o mes net Lietuvelej neisvengem lietaus unsure.gif pataikem kaip tik ant salciausios vasaros savaites unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Petal @ 2010 09 09, 17:36)
verysad.gif o mes net Lietuvelej neisvengem lietaus unsure.gif pataikem kaip tik ant  salciausios vasaros savaites unsure.gif

console.gif console.gif tada tai jau nekas.. mes kadangi 6 savaites buvom (pacias karsciausias) grizus dziaugemes anglisku oru thumbup.gif
Atsakyti
Petal,sveikutukė,seniai nematyta bigsmile.gif tiksliau tas tavo katinas avatare...
Kaip tavo vaikeliukas,pagal mano astronominius skaičiavimus jau turėjo pradėt eit į mokyklėlę?Tai pasipasakok kaip jam sekasi,ar patinka?Kaip tu ar dirbi kur?

Ei,klausykitės.Šeštadienį Colchester'į vyksta dviračių kokios tai lenktynės,bet ne lenktynės,šou ne šou,žodžiu kažkas susiję su dviratėm transporto priemonėm,galvoju ir aš prisijungt prie tų ratuotųjų su savo vyresnėliu,bet dar neapskaičiuoju ar sugebėsiu iš centro parmynt atgal. blush2.gif
tai misliju gal susibėgam visos,kas po kokį užkandį pasiruoš,kas kavos termosą..
kaip manot?
aišku jei oras neblogas bus.
Atsakyti
As uz thumbup.gif (Kad tik is namu iseiti ax.gif ) Damon'as gal irgi su nauju dviraciu atvaziuos (tiksliau pusciau atvaziuos pusiau kas nors jam ta dvirati atnes biggrin.gif)
Atsakyti
Labutis, dziaugiuos atradus sia temele, tik ziuriu nelabai cia kas vyksta... Mes gyvenam Colchestery, St. Johns jau beveik 2 metus, mano dukrytei 7 menesiukai, smagu butu susipazint, nes gatvej nelabai drasu uzkalbint smile.gif
Atsakyti
sveikutes mamkutes!! 4u.gif As gyvenu taip pat colchesteri netoli centro,labai noreciau su jumis susitikti ir pakukuoti apie musu mamyciu dziaugsmus ir vargus.mano nr,07424846269 .laukiu jusu sms,gal jus galesit pakonsultuoti mane nes nieko nezinau suo metu viena esu mano sunus lietuvoje kol susitvarkysiu dokumentus.laikykites as su jumis!!!!!!
Atsakyti
Kokia sarmata,sveciu pilna grycia o chazeino nei vieno blush2.gif


Sveikos merginos,smagu kad uzsukot i ta musu sukrypusi,nepriziurima,dazais nusilupusiais nameli (kaip poetiskai as cia biggrin.gif ),pabandysiu paskleist zinia kitom mamkom.Tyku cia ir niekas nevyksta del to kad dauguma susipazinom "gyvai" tai forumas kaip ir nereikalingas tapo,kitos pradingo,kas dirba,kas mokosi,kas vaikus augina,kas dar ten koki velnia veikia, tai vo del to taip pamazu ,pamazu temuke eme ir numiro ...amen
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilliVanilli: 22 birželio 2011 - 16:07