Įkraunama...
Įkraunama...

Colchester'io mamytės ir jų mažyliai

QUOTE(agniukas22 @ 2010 01 21, 11:24)
sveikos, mamytes smile.gif dekui kad atsakete. ka as galiu apie save papasakoti, cia esu tik keleta menesiu, dirbu naktinej pamainoj, diena miegu smile.gif dienos sviesos nematau... gyvenu greensted'e. vaikeli zadu pasiimti kovo menesi ir iki to laiko noreciau viska smulkiau issiaiskinti. smile.gif beje, o batu "ismieros" reikia europietiskos ar UK?  lotuliukas.gif


Agniuk, ir as gyvenu greenstede mirksiukas.gif Gal kaimynes esam, tik nezinom rolleyes.gif Naktine pamaina labai vargina, bet kartais (is savo patirties) zinau, kad nera kito pasirinkimo ir turim suktis is situacijos, kaip ismanydamos. Nera lengva su mazyliais cia UK, turi labai pasukt galva, kad suplanuot diena, savo darba ir kur palikt mazyli tuo metu. Todel, manau, dauguma cia mamu ir nedirba, namie augina savo vaikucius. Kiek galejau ir as auginau, bet mano pupa labai jau judri, zingeidi, smalsi, imli daug kam, tai jau del jos pacios norejau pradet vest i darzeli ir tuo labai dziaugiuos. Mazyte irgi patenkinta, grizta pilna ispudziu, nuotykiu, visa vakara ciauska ir pasakoja ka veike, ka dare, ka valge, ka piese, kaip zaide ir t.t. Del mokykleliu nelabai zinau ka jie ten veikia ar tik mokinasi ar ir dar ka veikia. Cia jau daugiau MilliVanilli galetu tau papasakot. Na o tu laikykis, sekmes naktineti (tik nepavirsk peleda smile.gif ) Ir butu malonu susitikt kada. mes cia kartais meetus organizuojam gathering.gif tai jau orams atsilus ir pagerejus, manau suorganizuosim nes turim net kelias naujokes, kuriu dar nematem g.gif
Atsakyti
Na ir ramybe cia.... g.gif mamytes auuuuuuuuuuuu Kur dingom visos? Zinau, kad darbai, mokslai, namai, rupesciai, bet kartais juk galima brukstelt kelis zodelius kas ir kaip rolleyes.gif
va pasibedavosiu ir as, juk vel sergam verysad.gif jeigu tai galima taip pavadinti. jau nebezinau kas darosi tai mano pupai doh.gif Jau virs menesio kovojam su simptomais, kuriuos laikiau kaip persalimo, o nuejus pas daktare, pasirodo ALERGIJA mega_shok.gif nuo ko????????? NO IDEA scare.gif galva neisnesa kas, del ko ir kaip. Tai israse vaistus nuo alergijos. geriam, lyg ir pradejo geret. Bet va sianakt..... nuo 1 val. esam be miego, nes pakilo temperatura ir visa nakti pravemem cray.gif Nuo pat paryciu sedejau internete ir skaiciau skaiciau jau pati tikriausiai nebezinau net apie ka, tiek visko prisiziurejau ir del alergiju ir del simptomu ir dar daug apie ka... Ryte mazyte pamiegojo biskuti ir nubudo zvalesne bei linksmesne, net pusrytukus valgem, bet va vel temperatura (kol kas neauksta- iki 38 nepakilo) net nezinau ar verta vaistuku duot ir ja numusinet, nes ji pati kaip priemone organizmui kovojant su visokiom zarazom. nebezinau ar mes vel kokia zaraza pasigavom, ar tikrai mums ta alergija stebuklingai atisradus ne is niekur... Tai kita savaite isvaziuojam i Londona tyrimu darytis, nes cia nemanau, kad sulauksim kokios normalios pagalbos unsure.gif Tai tikuos, kad bent jau tyrimai parodys kas is tikruju tai mano vargsytei pupai yra.
Atsakyti
Na taip,tema totaliai miršta bandau taisyt padėtį unsure.gif
KRIPLI mergytei viskas bus gerai 4u.gif Pamatysi.
Petal,kaip laikaisi?Ar bent dar užsuki čia? g.gif Įdomu būtų sužinoti kaip tau sekasi.
Agniukas22 kaip tu laikaisi? wub.gif
Unique,kaip jums sekasi? ax.gif
k@stone,kaip vaikutai tavo?
Pala pala dar tokia giunatre lyg ir buvo pas mus g.gif kaip ir turėtų būt parvykusi jau iš LT.
Aš tai gerai laikaus,ačiū kad paklausėt biggrin.gif
Atsakyti
sveikos! 4u.gif
na va pabaigem semestra thumbup.gif dabar atostogu dvi savaites-skrendamsu maziausiu vaikutu i lt. Augustas gyvens su teciu visa savaite.Siaip nieko naujo. visi sveiki, atrodo. rolleyes.gif
KRIPLI, kaip mazulele tavo? ar pagerejo?man atrodo, kad veme ji nuo reakcijos i vaistus g.gif kazkaip keistai juos israse manyciau, is akies, be tyrimu alergenui nustatyti g.gif turbut ten kazkokie antihistaminai buvo, jie plecia kraujagysles, tai turbut praplete ir gerklytes, uztai atrode, kad geriau jaucias vaikas g.gif tikiuos Londone padarys normalius tyrimus ir viskas bus ok! 4u.gif gal cia tik koks virusiukas neaiskus 4u.gif arba pvz adenoidai mirksiukas.gif
agniukas22, sveika prsijungus! 4u.gif
MilliVanilli, thumbup.gif moki kazkaip linksmai parasyt. smile.gif
Atsakyti
bzzzzzzzzz..... pliaukšt!
Girdėjot musė zvimbė unsure.gif
Atsakyti
girdejau girdejau MilliVanilli thumbup.gif Mirsta mirsta ta musu temele
Prisijungusiu nemazai, o pasisakanciuju - nulis verysad.gif kazi kodel g.gif mamytes, nagi pasisakom, kaip besilaikot, kaip begyvenat?
Va as parasysiu savo istorijos pabaiga. Nagi nuvaziavom mes i ta Londona i tas vadinamas klinikas, kadangi, dukryte dar mazyte, tai gavom siuntima tiesiai i laboratorijas, kur ir atlikom visus testus. Tai vat, pagaliau sulaukem visu rezultatu ir... JOKIOS ALERGIJOS NETURIM mirksiukas.gif aciu Dievui. Tai dabar bent jau rami busiu.
Atsakyti
Nagi nagi atgaivinkim temele ir mamyciu dienos bei moters dienos proga susiorganizuokim meeeta drinks_cheers.gif

O siaube, kaip seniai buvau cia ax.gif taigi nuotrauka dar kaledine doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unique: 04 kovo 2010 - 19:31
QUOTE(unique @ 2010 03 04, 20:30)
Nagi nagi atgaivinkim temele ir mamyciu dienos bei moters dienos proga susiorganizuokim meeeta  drinks_cheers.gif

O siaube, kaip seniai buvau cia  ax.gif taigi nuotrauka dar kaledine  doh.gif

užeinu šiandien su baime į SM ir įdomumo dėlei,perverčiau kelintam puslapį mūsų temelė,pradėjau nuo paskutinio žinoma ir ką gi,mes antram puslapy
O jau buvau išsigandus unsure.gif
Na meeto tai tikrai jau reiktų,bet kiek procentų kad čia dar užeis naujos mamytės ir pamatys ką mes čia organizuojam g.gif Dingę visos,užsislapstinę,o mums jau pažįstamoms tai skype kiša koją rolleyes.gif o galėtumėm ir čia ir džiaugsmais ir vargais dalintis bent jau paviršutiniais.
taigi pradedu.Mano gyvatė gavo kontraktą biggrin.gif taigi dabar mums krizės nebaisios (kad neprisišnekėjus unsure.gif )
Be to labai laukiu pavasario ir noriu kur nors į kempingą prie vandens rolleyes.gif
Noriu prisipirkt gėlių BQ apsodint visą sodą,tada nusipirkt šašlykinę ir pasikviesti jus kept šašlų .
Nu tai va pradžia šiokia tokia yra dabar lauksiu atsakymų...unique tikiuos ne iki kitų kalėdų biggrin.gif
Atsakyti
Pareigingai prisitatau hi.gif
Mano zuikiui ausies uzdegimas, tai visa savaite abu sedim namie... rezultatai tokie: vaikas jau beveik sveikas, bet nebemiega pietu, o keliasi 5:40 ryte doh.gif paguoda: vakare 7-a nuluzta kaip lapelis. As iki nuprotejimo isiknisusi i studijas... ir nei galo nei krasto... liepa ruosiames 5-ioms savaitems i Lietuva, i Portugalija kaip planavom per Velykas, neiseina, vyrui atostogu neuztenka, o man tiek reikes padaryti, kad ir pagalvoti baisu... o taip svajojau vacation4.gif ... cray.gif kad nors cia atsiltu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(unique @ 2010 03 11, 00:45)
Pareigingai prisitatau  hi.gif
Mano zuikiui ausies uzdegimas, tai visa savaite abu sedim namie... rezultatai tokie: vaikas jau beveik sveikas, bet nebemiega pietu, o keliasi 5:40 ryte  doh.gif  paguoda: vakare 7-a nuluzta kaip lapelis. As iki nuprotejimo isiknisusi i studijas... ir nei galo nei krasto... liepa ruosiames 5-ioms savaitems i Lietuva, i Portugalija kaip planavom per Velykas, neiseina, vyrui atostogu neuztenka, o man tiek reikes padaryti, kad ir pagalvoti baisu... o taip svajojau  vacation4.gif ... cray.gif kad nors cia atsiltu  doh.gif

Smagu kad vaikas sveikas, nesmagu,kad neišvažiuosit ten kur šilta ir neišsivešit šito šiaurės ašigalio pavasario biggrin.gif Smagu, kad išažiuojat vos ne pusei vasaros rolleyes.gif Nesmagu,ei ką mes veiksim be tavęs?
Mes žadam irgi važiuoti liepos pabaigoj-rugpjūčio pradžioj (jei finansai leis) bet tik porai savaitėlių.Užteks.Gal biggrin.gif Tai gal ir Lietuvėlėj susitiksim mirksiukas.gif Smagu būtų.
Nagi mergyčkos,kur jūs ?

Atsakyti
verysad.gif musu temele mirsta. O tiek daug mamyciu colchester'yje... ir orai gereja... galetumem toki meeta suorganizuoti, ech
Atsakyti
Tyliai tyliai tema ėmė ir numiro verysad.gif


Būtų neėmus būtų nenumirus lotuliukas.gif

Mamos kur jūs? g.gif
Atsakyti