Įkraunama...
Įkraunama...

Sodo/daržo kenkėjai

QUOTE(dooovile @ 2009 06 06, 20:16)
nugrauze kurklys 6 agurku daigus  doh.gif  doh.gif
skelbiu kara  gun_rifle.gif

parsiveziau namo 4 kurklius - bandysiu pamaitinti kiaushiniu lukstais su aliejum kad isitikint ar jie toki daikta valgo ir ar tikrai nuo jo stimpa  unsure.gif

reikes dar kazka sugalvoti.....
dar ir shiltnamis pilnas tuneliuku.... gun_rifle.gif  gun_rifle.gif

Čia kaip anekdote apie muses: užmušinėti nehumaniška, geriau trintų raudonų plytų į gerklę- ir tikrai nustips lotuliukas.gif
Linkiu sėkmės kovoj essen.gif
Atsakyti
Mūsu kaimynai,tai ant strypu armatūros uzmove 5lt,plastmasines bonkas,vejas pučia,jos makaluojasi dundena,ir pereina tas garsas i zeme...tokiu bonku pristate visam sklype....Sako to garso bijo kurmiai ....o va kaip kurkliai tai nezinia,,,nes pvz..pas juos niekas nieko nenugrauzia,o pas mus nugrauzia....Tad dabar jau itariam,gal ir kurkliai nemegsta to triukšmo?gal kas bandet?
Atsakyti
baisu man tos armatūros strypai ir tie plastmasiniai buteliai - visus išmečiau iš kiemo. Tiesa, gerietis kaimynas dar man ne tik plastikinius butelius, bet ir nuo alaus skardines buvo sukabinęs doh.gif Juk galima ir dailesnių vėjo malūnėlių pasidaryt ar nusipirkt.
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 06 07, 13:28)
baisu man tos armatūros strypai ir tie plastmasiniai buteliai - visus išmečiau iš kiemo. Tiesa, gerietis kaimynas dar man ne tik plastikinius butelius, bet ir nuo alaus skardines buvo sukabinęs doh.gif Juk galima ir dailesnių vėjo malūnėlių pasidaryt ar nusipirkt.


yra pas mus tu maluneliu bet nuo ju kurkliams tik juokas ima schmoll.gif

mano eksperimentinis nuodijimas turbut suzhlugs unsure.gif du nusibaige sava mirtimi, o va dar du gyvena stiklainyje, nuo ryt norejau pabandyt duot kiaushinio lukstus su aliejum, bet per tas dvi dienas kazkaip prisipratinom tai dabar truchinti gaila ( o paleisti nera kur doh.gif )
va kokie:
user posted image

jie kazkoki smirdanti skysti leidzia blink.gif
Atsakyti
Mano kriauses uzpuole skruzdeles unsure.gif . Gerai apziurejau medeli ir pamaciau, kad ten kazkokie juodi plemai. Pagramdziau, o ten kazkokie slykstus vabaliukai, panasus i erkes ir pajudinus ropoja blink.gif . As taip suprantu, kad skruzdes del ju puola mano medeli. Gal zinot, kas tai per padarai ir kaip ju atsikratyti g.gif .
Atsakyti
O tokių user posted image bjaurybių pas nieką nėra? blink.gif
Atsakyti
Agniska, pas tave ten eilinis slimokelis irnesakyk.gif

mano kurkliai NUMIRE verysad.gif verysad.gif visi keturi, nei is sio nei is to verysad.gif net nuodu suruosti nespejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2009 06 08, 19:07)
mano kurkliai NUMIRE  verysad.gif  verysad.gif visi keturi, nei is sio nei is to verysad.gif  net nuodu suruosti nespejau  doh.gif

nu va biggrin.gif Klausykis, dabar reiktų jų lizdų ieškot, birželio mėn deda kiaušinius - tai iš savos praktikos galiu pasakyt, kad dažniausiai tie lizdai esti ten, kur prieš tai pasodintas daigas ėmė ir staiga buvo nužnybtas. Gudruoliai taip apsaugo lizdą nuo augalų metamo šešėlio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 06 08, 19:13)
nu va  biggrin.gif Klausykis, dabar reiktų jų lizdų ieškot, birželio mėn deda kiaušinius - tai iš savos praktikos galiu pasakyt, kad dažniausiai tie lizdai esti ten, kur prieš tai pasodintas daigas ėmė ir staiga buvo nužnybtas. Gudruoliai taip apsaugo lizdą nuo augalų metamo šešėlio wink.gif


na tada reikes po visa darza ieskoti, nes tu nugrauztu daigu pas mane kas antras, net svogunus (galvutes) nugrauze doh.gif doh.gif doh.gif
imu galvoti gal jiems bloga pasidare nuo pries tai suvalgytu kiausiniu, nes praeita savaite i urvus buvau prideliojus g.gif nes kazkaip itartinai..... pries menesi pagautas kurklys tai butelkoje menesi be jokios zemes, be maisto dvi savaites gyveno kol nebuvo pribaigtas kai MB mano "kalini" rado doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2009 06 08, 20:07)
Agniska, pas tave ten eilinis slimokelis  irnesakyk.gif

mano kurkliai NUMIRE  verysad.gif  verysad.gif visi keturi, nei is sio nei is to verysad.gif  net nuodu suruosti nespejau  doh.gif

Jo jo biggrin.gif gerai būtų,kad eilinis,per vakarą 200 tokių pririnko,viską naikina ir gėles ir daržoves-baisu,nes sodinti nieko nesinori doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvita @ 2009 06 08, 01:24)
Mano kriauses uzpuole skruzdeles  unsure.gif . Gerai apziurejau medeli ir pamaciau, kad ten kazkokie juodi plemai. Pagramdziau, o ten kazkokie slykstus vabaliukai, panasus i erkes ir pajudinus ropoja blink.gif . As taip suprantu, kad skruzdes del ju puola mano medeli. Gal zinot, kas tai per padarai ir kaip ju atsikratyti g.gif .

Purksti nuo amaru.
Atsakyti
vel primaliau kurkliams kiausiniu lukstu - ryt vel bandysiu su aliejum truchinti doh.gif
Atsakyti