Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės valymas

[COLOR=red]Sos!susitepe vestuvine suknele!!!!! verysad.gif

ne kazkokiom super demem, bet gal kas bande valyti pacios!!? Pirkau suknele nuo manikeno, bet nepastebejau kad visa apacia nuo grindu purvina, dar vienas sonas su dulkiu purvo deme...valymui duoti nenoriu, nes neezinia ar sveika grazins tada g.gif
Atsakyti
Kaip gali is valyklos grazinti "ne sveika"? biggrin.gif Patarciau nesti tik i valykla, nes pati tik dar labiau isterliosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 05 19, 12:42)
Kaip gali is valyklos grazinti "ne sveika"? biggrin.gif Patarciau nesti tik i valykla, nes pati tik dar labiau isterliosi unsure.gif

gali valyklos grazinti sugadinta, kaip tycia pas mane suknute buvo be etikeciu, tai valykloj uzsidejo dviguba kaina ir dar pareiske mes nezinom schmoll.gif , kas bus. taip kad teko paciai susitarkyti savaja suknyte cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo draugee: 19 gegužės 2009 - 13:13
Kad jau uzvesta tokia tema, tai pateikite valyklas su pavadinimais, kuriose likote patenkintos isvalyta po vestuviu suknele biggrin.gif Nes kitaip istrins sia temele ax.gif
Atsakyti
Bandyk pati valyti. As valymui naudoju Vanish skysti (kur skystis is dvieju pusiu pilamas - vienoj baltas, kitoj rozinis). Gerai isvalo net pacias baisiausias demes: ipilk i vonia vandens silto, sumesk milteliu ir pripilk daug Vanish+ant demiu uzpilk Vanish. Patrink lengvai ir palik valandai ar kelioms valandoms. Po to vel patrink, nuskalauk, jei dar liks demiu - pakartok procedura dar karta
Atsakyti
Kadangi teko padirbeti proginiu drabuziu salone tai turiu siewk tiek patyrimo plaunant vestuvines sukneles. Labai puiki priemone paprasta geriamoji soda, prileidi vonia silto vandens iberi nemazai sodos ir pamerki suknele, dulkiu demes issiplauna ir medziagos needa kaip visokie milteliai.
Atsakyti
na as patarciau nunesti i valykla g.gif
Atsakyti
neduok dieve per vestuves issiterliotu suknele vestuvine ka jus tokiu atveju darytute? ar is vis ka galima padaryti g.gif as jau cia apie blogiausia kalbu....
Atsakyti
As manau, kad tikrai gali susitepti - ypac sleifai, kurie i dienos gala vis tiek kazkiek pasiviks zeme - juk per ta jauduli gali pamirsti ir pasikelti tuos visus raukinius kiekviename zingsnyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 05 20, 23:00)
As manau, kad tikrai gali susitepti - ypac sleifai, kurie i dienos gala vis tiek kazkiek pasiviks zeme - juk per ta jauduli gali pamirsti ir pasikelti tuos visus raukinius kiekviename zingsnyje    g.gif




jo pas mane taip issitepe shleifas..oi oi ..mat buvo sausa...nelijo ilgai, tai daug dulkiu, o balta suknele...viens ir issitepe sliefas...nespejau net sureaguot...gerai, kad siuvaus, po to mama nuneshe i valykla, ja prieme..ir net nepasake, kad gali kas negerai but...kai grazino..sukneles nepazinau.... doh.gif spalva ir audinio tekstura pasikeitus...siaubas....zodziu ..jokiu valyklu... schmoll.gif butumem geriau pacips bandziusios valyt....
Atsakyti
nešk į valyklą. ir tik į valyklą. nes neduok dieve pačiai kažkas nepavyktų...
Papildyta:
QUOTE(Ritusikas @ 2009 05 24, 17:55)
jo pas mane taip issitepe shleifas..oi oi ..mat buvo sausa...nelijo ilgai, tai daug dulkiu, o balta suknele...viens ir issitepe sliefas...nespejau net sureaguot...gerai, kad siuvaus, po to mama nuneshe i valykla, ja prieme..ir net nepasake, kad gali kas negerai but...kai grazino..sukneles nepazinau.... doh.gif  spalva ir audinio tekstura pasikeitus...siaubas....zodziu ..jokiu valyklu... schmoll.gif  butumem geriau pacips bandziusios valyt....

nu žinok, Tu man priepuolį įvarysi doh.gif maniškė kaip tik dabar valykloj lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 24 gegužės 2009 - 17:10
QUOTE(something else @ 2009 05 24, 18:10)
nešk į valyklą. ir tik į valyklą. nes neduok dieve pačiai kažkas nepavyktų...
Papildyta:

nu žinok, Tu man priepuolį įvarysi  doh.gif maniškė kaip tik dabar valykloj  lotuliukas.gif



niu matai pas mane buvo shilkine suknele, tai gal del to taip atsitiko, nors mama sake, kad neleido i kazkoki bugna det...man tik siutas paeme, kad apsieme valyt....ir kad ne as pati atsiemiau...buciau palundra pakelus...

gal pas Tave visai kita medziaga...gal nieko nenutiks....gal cia man nepasiseke... g.gif
Atsakyti