Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Žemuogėlė

Yra 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Gal pasakys kas, pries kiek laiko reikia uzsirasyti i sita darzeli? Mano mazylei rudeni bus metukai ir jau noreciau pradeti vesti i lopseliuka. Ar ne bus per velu, jei dabar kreipsiuosi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata G @ 2007 02 25, 14:08)
Sveikos mamytes  smile.gif Gal pasakys kas, pries kiek laiko reikia uzsirasyti i sita darzeli? Mano mazylei rudeni bus metukai ir jau noreciau pradeti vesti i lopseliuka. Ar ne bus per velu, jei dabar kreipsiuosi? 4u.gif



nueik dabar, manau tikrai nebus per velu

mus prieme iskarto ie jau uz keliu dienu pradejom lankyti savo grupe ;
0
sekmes
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 02 28, 16:10)
nueik dabar, manau tikrai nebus per velu

mus prieme iskarto ie jau uz keliu dienu pradejom lankyti savo grupe ;
0
sekmes


Aciu



jau uzrasiau savo mazyle i si lopseliuka. Nuo rudens pradesim eiti. Tik neramina, nes lopseli pasake, kad vaikutis jau turi buti atsisveikines su soske ir pageidautina, kad jau nedarytu i pampersus. Manau turesim problema g.gif soske.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata G @ 2007 03 04, 19:03)
Aciu
jau uzrasiau savo mazyle i si lopseliuka. Nuo rudens pradesim eiti. Tik neramina, nes lopseli pasake, kad vaikutis jau turi buti atsisveikines su soske ir pageidautina, kad jau nedarytu i pampersus. Manau turesim problema g.gif  soske.gif



hmmm g.gif vaikiukui tik metukai rudeni bus, neisivaizduoju kaip toki pypli atpratint nuo pampersu - gi dar per maza, nuo soskes tai suprantu

as kiek maciau net vyresnieji jei reikia eina su pampersu ir auletoja nieko nesako
o tokio reikalavimo dar negirdejau - tik sako kaip tik kad butu rubeliu pakankamai perrengt ir pampersu padeta kad nepritruktu

unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 03 07, 16:16)
hmmm  g.gif  vaikiukui tik metukai rudeni bus, neisivaizduoju kaip toki pypli atpratint nuo pampersu - gi dar per maza, nuo soskes tai suprantu

as kiek maciau net vyresnieji jei reikia eina su pampersu ir auletoja nieko nesako
o tokio reikalavimo dar negirdejau - tik sako kaip tik kad butu rubeliu pakankamai perrengt ir pampersu padeta kad nepritruktu

unsure.gif


Na man irgi toks reikalavimas pasirode gana keistas g.gif As taip pat sunkiai isivaizduoju kaip reiks atpratinti umn.gif bet pabandyti galima mirksiukas.gif gal gi priims jeigu ir nepavyks atprasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata G @ 2007 03 08, 00:27)
Na man irgi toks reikalavimas pasirode gana keistas  g.gif As taip pat sunkiai isivaizduoju kaip reiks atpratinti umn.gif bet pabandyti galima mirksiukas.gif gal gi priims jeigu ir nepavyks atprasti g.gif



manau tikrai priims, kaip kitaip,
as dar kitoj grupej kur vaikai 3-4m ir dar beveik 3 turi pampersus doh.gif
as net nemaniau kad tokie vaikai dar su pampersais, bet kazkaip aukletoja kazkada prasitare, kad va jei kokiam vaikui nelaime ( apsisisiojo ar nespejo ar dar kas ) tai pas ta vaika visko visada pilna ir drabuzeliu ir pampersu blink.gif
a tas leliukas jau beveik 3 metuku

tai kaip gali nepriimt metinukes su pampersu net neisivaizduoju

mes pradejom i darzeli 2,5 metuku eiti i lopsiuka (bet ne i sita darzeli, i kita)
tai ten pasakiau kad jis kartais gli pasisioti i lovyte nes labai kietai uzmiega ir net nepajunta ir kad butinai pries mieguti patupdytu ant puoduko - tada viso to isvengsi, ir nuolat kartojau i lovyte sisioti ir kakoti negalima reikia i puoduka - ir vsio
bet tokiai pyplei kaip paaiskinti tai net neisivaizduoju
nebent per vasara pratinsities ir atprasit

bet siaip jei tik yra galimybes as tai dar pusmeti paauginciau namuose, bet jei nera pinigeliu tada ir kitos iseities nera wink.gif

sekmes
Atsakyti
Mamytės, gal galit papasakoti apie šio darželio auklėtojas? Rytoj važiuosim ir bandysim užsirašyti nuo rudens. Mums lapkritį bus 3 metukai, tai gal maždaug žinot, pas kokias auklėtojas yra galimybė pakliūti 4u.gif Man nesvarbu aplinka, žaislų gausa. Svarbu, kad ten dirbtų mieli ir šilti ŽMONĖS wub.gif Na, kad dar vaikučiui būtų šilta ir sotu tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, gal atsilieps mamytes, kuriu vaikuciai lanko nykstuku grupe. Mes savo mazyle pradejome leisti pries pora dienu. Kolkas jokiu problemu nekyla, i darzeli einame su noru, ryt bandysime migdyti pietums. Butu idomu suzinoti daugiau apie aukletojas ir jusu nuomone apie sia grupe.
Atsakyti
QUOTE(spot @ 2007 04 04, 14:19)
Sveikos, gal atsilieps mamytes, kuriu vaikuciai lanko nykstuku grupe. Mes savo mazyle pradejome leisti pries pora dienu. Kolkas jokiu problemu nekyla, i darzeli einame su noru, ryt bandysime migdyti pietums. Butu idomu suzinoti daugiau apie aukletojas ir jusu nuomone apie sia grupe.



mes lankom drugeliu grupe ir is vis kai rinkomes darzeli pasirinkom arciausia bet dar ir todel kad su menine pakraipa, vaikam to manau reikia
ir man aukletojos visos geros, lankom jau puse metu si darzeli ir tikrai thumbup.gif
esam labai patenkinti
na tik mes aisku jau dideli palyginus su tavaja, tai nepergyvenk, viskas bus jum gerai, aukletojos tikrai cia visos saunios, nes vaikuciai speja su visom pabendrauti ( su kaimyninem grupem) ir mano sunus zino ir kitos grupes aukletoja, nes ten jie lankosi ir taip draugauja su kitais vaikais

nu as esu patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš lankiau šį darželį ir dabar dukra pradėjo jį lankyt. Šiaip nusiskundimų neturių (tiesa, pati nebuvau grupėj ir auklėtojų nemačiau), mama sakė, kad auklytės geros, moka prieit prie vaikų, ir užsiimt visada randa kuo. Darže ji ir valgo geriau ir pamiega pietų, nors namie nemiegodavo. Žodžiu kaip ir gerai.. smile.gif
P.S.: nežinau grupės pavadinimo, tai jei pas kurios vaikus grupėj tokia Samanta yra, duokit žinot 4u.gif
Atsakyti
Aš saviškę užrašiau į Žemuogėlę, į Drugelių grupę keliaus. Nuo birželio pirmos bandysime eiti 4u.gif Papasakosiu įspūdžius smile.gif
Atsakyti