Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Žemuogėlė

QUOTE(Aldonyte @ 2009 10 20, 19:12)
Esu jauna mamyte, bet jau pradejau dometis i kuri darzeli leisti suneli. Mamos, ar galetumete parasyti atsiliepimu apie si darzeli. Mes gyvename Karoliniskese ir butu labai patogu leisti suneli po poros meteliu. Siame reikale esu visai zalia kolkas.

Mamytė tinginėlė biggrin.gif . Juk visa tema apie daržiuką prirašytą, netingėk pasivartyti ir pasiskaityti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, ax.gif ruosiuosi su savo vaikciu nuo Gruodzio 1d. i darzeli keliaut. Ten karta jau buvom nueje, tai kaip ir apsiziurejom, tik norejau paklausti ka reiktu vaikuciui i darzeli atnesti, jus daugiau gi praktikos turit! Dar kaip ten su tuo gripu? ar labai vaikuciai serga?
Atsakyti
Aš irgi norėčiau sužinoti kaip dabar situacija? Mes tai namie sergam, Ūmus kvėpavimo takų uždegimas. doh.gif Serga jau 5 šeimos nariai iš 6 tuo "uždegimu"... Bet taip lengvai, dabar tik kosulys varginantis liko.
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2009 11 25, 13:52)
Aš irgi norėčiau sužinoti kaip dabar situacija? Mes tai namie sergam, Ūmus kvėpavimo takų uždegimas. doh.gif Serga jau 5 šeimos nariai iš 6 tuo "uždegimu"... Bet taip lengvai, dabar tik kosulys varginantis liko.


Na,pirmadini tai ryte dar atvedziau vaika normaliai i grupe, o pasiemem jau is kitos.... Jei grupiu neapjunginetu, tai gal ir visai neblogai butu, nes max 2-3 vaikai buna
Atsakyti
Ir neisk man neiko neatsako(
O del ligu gal ir aukletojos susirgo?? Del to apjungineja..
Atsakyti
Del sujungimo. Kaip supratau, ten pagrindine priezastis butent ir yra aukletojos sirgimas... Vienos pastoviai nebuna. Tai man toks klausimas iskilo, cia vaikai nuo tu aukletoju uzsikreciai, ar aukletojos nuo vaiku... g.gif
Del epidemijos. Viskas dabar normalizuojasi,kaip ir visoje Lietuvoje, susirgimu mazeja, vis daugiau vaiku grizta i grupes. Karantinas istaigos viduje paskeltas nebuvo.Tokia informacija gavau is valdzios 4u.gif
Atsakyti

Ramių švenčių ir nekrizinių ateinančių metų 4u.gif . O svarbiausia, kad mūsų mažieji angeliukai būtų sveikučiai 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 10 19, 08:44)

Prašome vaišintis  mirksiukas.gif
user posted image


Labai grazios foto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mes irgi cia sventem gymtadieni
Atsakyti
Tylu čia kažkaip g.gif . Gal kas ką naujo sužinojot? Gal kokios naudingos info?
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 01 12, 17:03)
Tylu čia kažkaip  g.gif . Gal kas ką naujo sužinojot? Gal kokios naudingos info?


Jūs jau pildėt lenteles apie vaikų pažangą ir pasiekimus? Gal kokios instrukcijos yra g.gif Gal kokia auklėtoja pasakojo ką nors? ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti