Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Žemuogėlė

QUOTE(lairam @ 2009 09 29, 21:38)
Įsivaizduokite, kad sugalvojote bute pasikeiti langus iš senų medinių į naujus plastikinius... Juk keičiate langą su visu rėmu  ax.gif . Neteko matyti, kad į senus sutrunijusius rėmus kas sudėtų naujus plastikinius stiklo paketus  schmoll.gif . Tai tokia sistema ir su durimis  mirksiukas.gif

Aš kalbu ne apie staktą, o apie visą angą. doh.gif Pas Nykštukus pvz viršuj, virš durų, dar ir langelis yra. Tai ar išmuš viską ir bus kaip daugiabučių laiptinėse, ar tik staktą įstatys, o va tą langelį paliks? g.gif Pas mus laiptinėj tik įstatė spyną, o duris senas paliko, todėl ir klausiu, nes visaip būna. rolleyes.gif
Atsakyti
Na ir oreliai savaitgaliniai, baisu pagalvoti, kokio šiltumo grupės bus ryt.... Abejoju ar leisti net vyresnįjį, nekalbant jau apie lopšelinukę g.gif

QUOTE(negriuke @ 2009 10 03, 23:56)
Aš kalbu ne apie staktą, o apie visą angą. doh.gif Pas Nykštukus pvz viršuj, virš durų, dar ir langelis yra. Tai ar išmuš viską ir bus kaip daugiabučių laiptinėse, ar tik staktą įstatys, o va tą langelį paliks? g.gif Pas mus laiptinėj tik įstatė spyną, o duris senas paliko, todėl ir klausiu, nes visaip būna. rolleyes.gif

Paprastai visi šoniniai, viršutiniai langeliai keičiami kartu su stakta ir durimis.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2009 10 04, 09:54)
Na ir oreliai savaitgaliniai, baisu pagalvoti, kokio šiltumo grupės bus ryt.... Abejoju ar leisti net vyresnįjį, nekalbant jau apie lopšelinukę g.gif


Na mes bandysime eiti, gal nesušalsime g.gif . Rengsimės šiltą megztinį, pėdkelnes, kelnes su pašiltinimu.


P.S. Pupytuk, tau didžiausi sveikinimai clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 10 04, 23:05)
P.S. Pupytuk, tau didžiausi sveikinimai  clap_1.gif

bis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupytukas: 05 spalio 2009 - 13:23
QUOTE(Pupytukas @ 2009 10 05, 14:22)

Gal koki skype turi arba el pasta gal gali duot? Jeigu noretum, tai turiu kelias Agotos foto darzelyje 4u.gif . Mano skype lairam0528
Atsakyti
Ale rytoj balius kaikieno nusimato ax.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupytukas @ 2009 10 18, 18:02)
Ale rytoj balius kaikieno nusimato ax.gif  friends.gif

Balius nusikėlė į rytojų, nes po šeštadienio šventimo vakar sloga išlindo, tai šiandien neleidau į daržą, nors nuo ryto jokios slogos g.gif . Svarstau, ar tą sloga buvo alia liga, ar koks dančiukas kalasi, nes seilės iki kelių...
Papildyta:
Prašome vaišintis mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2009 10 19, 09:44)
Balius nusikėlė į rytojų, nes po šeštadienio šventimo vakar sloga išlindo, tai šiandien neleidau į daržą, nors nuo ryto jokios slogos  g.gif . Svarstau, ar tą sloga buvo alia liga, ar koks dančiukas kalasi, nes seilės iki kelių...

blink.gif oje,po tokio baliaus ne tik sloga turėjo išlyst tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupytukas @ 2009 10 19, 10:24)
blink.gif oje,po tokio baliaus ne tik sloga turėjo išlyst tongue.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Esu jauna mamyte, bet jau pradejau dometis i kuri darzeli leisti suneli. Mamos, ar galetumete parasyti atsiliepimu apie si darzeli. Mes gyvename Karoliniskese ir butu labai patogu leisti suneli po poros meteliu. Siame reikale esu visai zalia kolkas.
Atsakyti
QUOTE(Aldonyte @ 2009 10 20, 19:12)
Esu jauna mamyte, bet jau pradejau dometis i kuri darzeli leisti suneli. Mamos, ar galetumete parasyti atsiliepimu apie si darzeli. Mes gyvename Karoliniskese ir butu labai patogu leisti suneli po poros meteliu. Siame reikale esu visai zalia kolkas.


Na, mes irgi jaunos blush2.gif ax.gif Pakolkas atsi;iepimai labai geri.
Atsakyti
QUOTE(Aldonyte @ 2009 10 20, 19:12)
Esu jauna mamyte, bet jau pradejau dometis i kuri darzeli leisti suneli. Mamos, ar galetumete parasyti atsiliepimu apie si darzeli. Mes gyvename Karoliniskese ir butu labai patogu leisti suneli po poros meteliu. Siame reikale esu visai zalia kolkas.

Nepatingėkit paskaityt visos temos, va beveik 50 puslapių prirašyta biggrin.gif
Apibendrinant darželinę patirtį, galiu parašyt 4 žodžiais- mano vaikui čia patinka thumbup.gif O kai vaikui gerai, tai ir tėvai patenkinti smile.gif
Atsakyti