Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip su ta meile?

QUOTE(breatheme @ 2013 09 07, 16:16)
Na ne ant to pacio:) nezinau net pati, uzvakar buvom susitike, o jis buciuoja, apkabina, glaustosi.. po to paklausiau kam taip reikia elgtis.. sako kad pasiilgo. Ir kad geriau nebesusitikti nes abiem tik dar skaudziau. Nesuprantu ko jam skauda.. sako viena, o elgesys sako ka kita.. nebezinau laukti ar mesti is galvos ir is sirdies.
Ir svarstau ar tai galetu buti baime nudegti jam? Nes pries tai turejo mergina, ilgai draugavo, bet ji iskaudino ji. Gal bijo?.. bandau rasti atsakyma..

su kuoka tokiam per galva reiktu gerai trinkteleti blink.gif
9 menesius kartu, ir dabar pasake kad nieko nejaucia.. nieko sau.
is salies atrodo kad jis jums tikrai nieko nejaucia ir elgiasi kaip su suniuku - glaustosi, ir cia pat pasako kad reiktu nesusitikti.. juk pats supranta kad jus skaudina, ir bent jau man atrodo kad jeigu zmogui kazka jauti tai tikrai nenori skaudinti..
o jis tiesiai sviesiai paklausus kas cia vyksta ir ko nori bei kaip mato ar nemato jusu santykiu atsako ar issisukineja?
Atsakyti
QUOTE(breatheme @ 2013 09 05, 13:05)
9 menesius draugavom.
Na as nesusigaudau vistiek.. bet aciu uz istorijas. Padariau isvada, kad reikia nebedeti vilciu..



na buvo ir man panasiai, tik tai truko 6 ar 7 menesius, as tiesiog atsitraukiau ir viskas, atsibodo, kad zaidzia su mano jausmais ir dabar praejus trim metam, manau, kad tai buvo vienas teisingiausiu mano gyvenimo sprendimu 4u.gif
Atsakyti
breathme kaip toliau jums klostosi?
Atsakyti
Aš manau, kad meilė atsiranda, kai praeina įsimylėjimas, visi tie drugeliai pilve, kojų linkimas pamačių JĮ, kai nebelieka to jausmo, kai žmogus taip patinka, kad kartais net negali į jį pažiūrėti, nes net silpna pasidaro, koks jis tau patrauklus ir nuostabus visu kuo... Reikia suvalgyti ne tik maišą cukraus kartu, bet ir druskos smile.gif Mes pasakėm, kad vienas kitą mylim po daugiau nei mėnesio draugystės (pusantro mėnesio pažinties), bet manau tai tebuvo stiprus įsimylėjimas, toks, kokio niekada nebuvom patyrę, o pamilom vienas kitą tik po tam tikrų skaudžių išgyvenimų, kai supratom, kad ir kas benutiktų, nenorim būti atskirai, norim likti kartu, norim, nes...mylim. Ir tai įvyko praėjus beveik pusmečiui. Bet kiekvienam skirtingai smile.gif Būna juk žmonės gyvena ir 30m. kartu, nes taip patogiau, sutinka kažką kitą ir tik tada supranta, kad dabar tikrai myli smile.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz nuomones ir patarimus.. o sekasi, gerai!:) parasiau laiska vyrui, viska isdejau tiesiai sviesiai, ka jauciu, ko noriu, kas gerai ir kas blogai.. tai gaves laiskuti, su asarom sugrizo ir sake, kad tai buvo geras spyris i sikna ir be manes niekur! biggrin.gif nu labai smagu ir pasikeites, meilesnis kazkoks. Tai va taip ir sekasi:)
Atsakyti
QUOTE(breatheme @ 2013 09 21, 14:13)
Aciu merginos uz nuomones ir patarimus.. o sekasi, gerai!:) parasiau laiska vyrui, viska isdejau tiesiai sviesiai, ka jauciu, ko noriu, kas gerai ir kas blogai.. tai gaves laiskuti, su asarom sugrizo ir sake, kad tai buvo geras spyris i sikna ir be manes niekur! biggrin.gif nu labai smagu ir pasikeites, meilesnis kazkoks. Tai va taip ir sekasi:)

o geras, smagu girdet! linkiu kad viskas klostytusi tik geryn ir geryn 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2013 09 21, 20:11)
o geras, smagu girdet! linkiu kad viskas klostytusi tik geryn ir geryn  4u.gif

Aciu ax.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios dar karta...kreipiausi i jus patarimu ar kazkokiu minciu rudeni, viskas susitvarke, bet dabar vel.. jau praejo virs metu kaip mes kartu, per ta laika buvo ir pykciu zinoma, bet siaip viskas buvo labai gerai. is mano puses meile isaugo nemazai, na o is draugo.. po praeito issiskyrimo vis sakydavo, kad jo jausmai man auga ir auga su kiekviena diena, bet dabar paeme ir vel paliko, nes nemyli. niekaip nesuprantu. stengiuosi realiai perzvelgti viska ir pati matau, bei suprantu, kad jis jaucia man kazka tikrai, jeigu nebutu jautes, manau, kad suprasciau tai ir na nesijausciau nei mylima, nei norima, nei manimi nebutu rupinamasi ir negauciau demesio... o issiskyrem pries menesi, ir pykau ir iskvociau visaip ir ramiai stengiausi pasikalbeti, bet tiesiog pasako, kad nemyli ir daugiau nesileidzia i kalbas. tai siandien buvom trumpam susitike, bet tiesiog pasikalbejom apie nieka ir tiek.. bet tas jo zvilgnis.. uzmusantis, atrodo kad tuoj ciups ir nebepaleis.. nezinau, SUNKU:( ir vel nezinau ka daryti, atrodo, kad pati geriau zinau kaip jauciasi jis pats. be to snekejau su jo draugu, tai pasakojo, kad savo ankstesniuose santykiuose taip pat, tai skirdavosi, tai taikydavosi.. nezinau.. ar tai duokit patarima, ar tai man spyri i sikna..
Atsakyti
breatheme, laikykis 4u.gif
Uzmirsk ji, kam tau jis? Tu pati atsakyk sau i klausyma, ar noretum su tokiu zmogum gyventi, kuris kai myli buna salia, pajaucia nebemyli iseina, kai vel pradeda mylet vel ateina? Nori taip visada gyventi? Jis nepasikeis.....ir cia ne jokia meile. Suprantu tavo skausma, bet del savo laimes uzmirsk ji, mylek labiau save mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(breatheme @ 2014 02 13, 23:47)
Sveikos mielosios dar karta...kreipiausi i jus patarimu ar kazkokiu minciu rudeni, viskas susitvarke, bet dabar vel.. jau praejo virs metu kaip mes kartu, per ta laika buvo ir pykciu zinoma, bet siaip viskas buvo labai gerai. is mano puses meile isaugo nemazai, na o is draugo.. po praeito issiskyrimo vis sakydavo, kad jo jausmai man auga ir auga su kiekviena diena, bet dabar paeme ir vel paliko, nes nemyli. niekaip nesuprantu. stengiuosi realiai perzvelgti viska ir pati matau, bei suprantu, kad jis jaucia man kazka tikrai, jeigu nebutu jautes, manau, kad suprasciau tai ir na nesijausciau nei mylima, nei norima, nei manimi nebutu rupinamasi ir negauciau demesio... o issiskyrem pries menesi, ir pykau ir iskvociau visaip ir ramiai stengiausi pasikalbeti, bet tiesiog pasako, kad nemyli ir daugiau nesileidzia i kalbas. tai siandien buvom trumpam susitike, bet tiesiog pasikalbejom apie nieka ir tiek.. bet tas jo zvilgnis.. uzmusantis, atrodo kad tuoj ciups ir nebepaleis.. nezinau, SUNKU:( ir vel nezinau ka daryti, atrodo, kad pati geriau zinau kaip jauciasi jis pats. be to snekejau su jo draugu, tai pasakojo, kad savo ankstesniuose santykiuose taip pat, tai skirdavosi, tai taikydavosi.. nezinau.. ar tai duokit patarima, ar tai man spyri i sikna..

koks istorijos finalas? issisprende kas nors? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(breatheme @ 2014 02 13, 22:47)
Sveikos mielosios dar karta...kreipiausi i jus patarimu ar kazkokiu minciu rudeni, viskas susitvarke, bet dabar vel.. jau praejo virs metu kaip mes kartu, per ta laika buvo ir pykciu zinoma, bet siaip viskas buvo labai gerai. is mano puses meile isaugo nemazai, na o is draugo.. po praeito issiskyrimo vis sakydavo, kad jo jausmai man auga ir auga su kiekviena diena, bet dabar paeme ir vel paliko, nes nemyli. niekaip nesuprantu. stengiuosi realiai perzvelgti viska ir pati matau, bei suprantu, kad jis jaucia man kazka tikrai, jeigu nebutu jautes, manau, kad suprasciau tai ir na nesijausciau nei mylima, nei norima, nei manimi nebutu rupinamasi ir negauciau demesio... o issiskyrem pries menesi, ir pykau ir iskvociau visaip ir ramiai stengiausi pasikalbeti, bet tiesiog pasako, kad nemyli ir daugiau nesileidzia i kalbas. tai siandien buvom trumpam susitike, bet tiesiog pasikalbejom apie nieka ir tiek.. bet tas jo zvilgnis.. uzmusantis, atrodo kad tuoj ciups ir nebepaleis.. nezinau, SUNKU:( ir vel nezinau ka daryti, atrodo, kad pati geriau zinau kaip jauciasi jis pats. be to snekejau su jo draugu, tai pasakojo, kad savo ankstesniuose santykiuose taip pat, tai skirdavosi, tai taikydavosi.. nezinau.. ar tai duokit patarima, ar tai man spyri i sikna..

Tas žvilgsnis tik jums toks skvarbus ir mylintis atrodo. Greičiausia jūs matote tai, ką norite matyti, nes mylite. Laikykitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2014 03 20, 18:54)
koks istorijos finalas? issisprende kas nors?  unsure.gif

Issisprende smile.gif likimo ironija.. atsukau pati nugara, tai vel grizo kaip zaibas.. nezinau ar gerai padariau, kad priemiau, bet...smile.gif tai skustis negaliu, pagaliau i jo sirdi atklydo pavasaris, tai prisipazino meileje. Tai susitaikem pries menesi gera, o pries gera savaite iskele sparnus i uzsieni dirbti. Tai is vienos puses dziaugiuosi, nes laikas tikrai parodys kas ir kaip. O is kitos puses liudna, kad kai jo jausmai prazydo, reikejo isvaziuoti.. Na bet kaip nors:) Tik stengiuosi per daug mintyse neprisikurti grazios ateities...smile.gif Gal vaikiskai nuskambes, bet smagu matyt, kad si karta bijo prarasti jis, o ne as... nail.gif lotuliukas.gif
Atsakyti