Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip su ta meile?

Dar norėčiau pridėt, kad man ir pačiai blogai baigėsi panaši istorija, kai vyrukas tik mykia mykia, lyg ir nori kažką turėt, bet iš tikrųjų gi nenori... Tai pasimokiau ir daugiau tokių gyvenime nebepasitaikys, nes nebeleisiu. Nervų gadinimas, ir tiek. Vėliau jis man pasakė, kad susižavėjimas dingo ir turbūt dar charakteris pradėjo nebepatikti, kai pradėjom pabendrauti tik draugiškai. Ot kur asilo galva, kai tada prašiau pasakyti, kas yra, tai varė savo "nežinau". Grrr. Ogi vis tiek jauti, kad kažkas negerai, ir tai labai atsiliepia viskam... Netgi charakteriui. Užburtas ratas, vedantis į pabaigą. Nebent man būtų nerūpėję...

Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Turiu dabar tokį, dėl kurio poelgių niekad neteko abejot, ir nešneka nieko į lankas. Taip ir turi atrodyt normalių santykių pradžia. smile.gif
Atsakyti
Su ta MEILE viskas yra pakankamai sudėtinga. Aš pvz labai apatiška buvau tam jausmui ilgą laiko tarpą, niekad neleidau sau ten įsižiūrėti, svaigti dėl kokio vyriškio mirksiukas.gif Taip ir gyvenau visai ramia širdim, sakiau, jog jausmais nesimėtysiu. Bet štai atėjo tokia akimirka, kai būnu su žmogum ir tiesiog mintyse skamba tie žodžiai, kad myliu jį.
Kai atsakiau MB jam tuo pačiu jausmu, jis labai nustebo, nes tikrai nesu iš tų, kad alpėčiau ir apsiseilėjus sėdėčiau. Tiesiog, yra toks žmonių tipas, kurie sunkiai įsileidžia tokį stiprų jausmą į savo mintis, pojūčius.. blush2.gif
Taigi kartais tas 'mykimas' kaip čia įvardinot tikrai nereiškia, kad žmogus nerimtai žiūri į santykius. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnite: 07 sausio 2010 - 11:13
QUOTE(agnite @ 2010 01 07, 12:11)
Su ta MEILE viskas yra pakankamai sudėtinga. Aš pvz labai apatiška buvau tam jausmui ilgą laiko tarpą, niekad neleidau sau ten įsižiūrėti, svaigti dėl kokio vyriškio mirksiukas.gif  Taip ir gyvenau visai ramia širdim, sakiau, jog jausmais nesimėtysiu. Bet štai atėjo tokia akimirka, kai būnu su žmogum ir tiesiog mintyse skamba tie žodžiai, kad myliu jį.
Kai atsakiau MB jam tuo pačiu jausmu, jis labai nustebo, nes tikrai nesu iš tų, kad alpėčiau ir apsiseilėjus sėdėčiau. Tiesiog, yra toks žmonių tipas, kurie sunkiai įsileidžia tokį stiprų jausmą į savo mintis, pojūčius..  blush2.gif
Taigi kartais tas 'mykimas' kaip čia įvardinot tikrai nereiškia, kad žmogus nerimtai žiūri į santykius.  rolleyes.gif


Uj, na ten visai kitoks atvejis buvo. Ir jokios meilės. rolleyes.gif Suprantat, nebūtina kalbėti, jaučiasi iš veiksmų, kad ne taip pat žiūri, kaip aš, ir niekur tai nenuves. Plius nuojauta. Labai blogai jausdavaus. smile.gif Na, išmokau dar ir neklausinėti per daug, vis tiek, jei nenori kažko sakyti, tai tuo metu, kai reikia, ir nesakys... Gal praėjus kažkiek laiko ir iškvostum, kaip man pavyko. Tik va, apkaltino mane tuo, kad man atseit dar jis rūpi. biggrin.gif O aš tik tiesos norėjau, nemėgstu būti nežinioj.
Atsakyti
Nemanau, kad praėjus dviem mėnesiams galima jau kalbėti apie meilę... prie ko čia myliu, nemyliu... per tokį laiko tarpą tiesiog žmogus suvokia, ar nori toliau tęsti pažintį, ar nori su tuom žmogum bandyti megzti rimtus santykius ar ne... Nemanau, kad tas vyriškis dėl to abejojo jūsų santykiais, nes nepajuto stebuklingo meilės jausmo, manau tiesiog buvot ne ta ir tiek, kažkas jumyse netiko ir tiek... Mes apskritai su vaikinu tik beveik po metų šitą žodį ištarėme, nes tikrai mylėti gali, kai pažįsti žmogų, žinai visus jo trūkumus, bet vis tiek negali be jo..
Atsakyti
Sveikos mielos moterys,
istiko siokia tokia krize ir noreciau jusu patarimu, gyvenimiskos patirties ar kad grazintumet mane i realybe. Taigi. I mano gyvenima labai staigiai netiketai ir nelauktai atkeliavo vyriskis. Nuostabus, protingas, zodzio kiseneje neieskantis. Viskas klostesi graziai, budavo pykciu, bet nedaug ir nerimtu. Sis vyras mane daug ko ismokino, daug dave ir atvere ties kai kuriais klausimais akis.
Jauciausi gerbiama, manimi buvo rupinamasi, davau demesio, daug ir nuostabaus sekso taip pat. Jis viska gavo atgal, o gal net ir daugiau. Prisipazinau jam meileje. Jis tuo paciu atsakyti negalejo. O as ir nespaudziau.
Per gan neilga laika jis perprato mane, o as ji. Niekad nenorejau seimos, vaiku, bet jis ta nora atnese. Zodziu, viena diena, lyg perkunas is giedro dangaus man jis pranesa, kad nebenori santykiu, kad manes nemyli ir nieko nejaucia. Niekaip nesuprantu, kaip per viena nakti gali viskas taip apsiversti, kai buvo kalbama apie ateiti drauge, apie seima, vaikus. Nesuprantu to, kad jis pats taip nusprende, ir pats sedi, verkia, matau kad grauzia save del to, sako, kad negali manes pamilti, kad pyksta ant saves uz tai, kad daugiau turbut tokios kaip as nesutiks. Taigi svarstau ar cia jau tikrai nieko neiseis, ar issigando santykiu ar kame cia problema ir ko tiketis ar visai nebesitiketi..? verysad.gif atrodo, kad isprotesiu...Dekoju is anksto uz nuomones ir atsakymus..
Atsakyti
QUOTE(breatheme @ 2013 09 03, 01:45)
Sveikos mielos moterys,
isprotesiu...Dekoju is anksto uz nuomones ir atsakymus..

Sveikute. Matomai tai buvo aistra, kuri neisaugo i meile. Buna ir taip. Suprantu, kad Jums tai netiketai. Bet, jam ne. Jei nemyli, tai nieko cia ir nepakeisi. Tik nesuprantu, ko jis verkia? Ar tokiu elgesiu nori kazka nuslepti? Ar, per asaras meile prisisaukti?
Jums patarciau nestresuoti ir nepanikuoti. Jus viena nieko nepakeisit. Sitam procese turi dalyvauti du zmones. Ir, dar jei paguos. Meile, tai yra ne tik didelis dziaugsmas, bet ir didele rizika.
Belieka uzversti si puslapi, ir nekartoti, kai kuriu klaidu sekanciuose santykiuos. Manau, kad sitie santykiai pasmerkti. Per prievarta mylima nebusit. Gal, paciai teko kada koki gerbeja atstumti? Prisiminkit, ar labai apie ji ir jo jausmus galvojot? Taip ir cia. Kiekvienas nori tureti/gauti tai ko nori. Jusu abieju norai nesutapo ir tiek. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(breatheme @ 2013 09 03, 01:45)
Sveikos mielos moterys,
istiko siokia tokia krize ir noreciau jusu patarimu, gyvenimiskos patirties ar kad grazintumet mane i realybe. Taigi. I mano gyvenima labai staigiai netiketai ir nelauktai atkeliavo vyriskis. Nuostabus, protingas, zodzio kiseneje neieskantis. Viskas klostesi graziai, budavo pykciu, bet nedaug ir nerimtu. Sis vyras mane daug ko ismokino, daug dave ir atvere ties kai kuriais klausimais akis.
Jauciausi gerbiama, manimi buvo rupinamasi, davau demesio, daug ir nuostabaus sekso taip pat. Jis viska gavo atgal, o gal net ir daugiau. Prisipazinau jam meileje. Jis tuo paciu atsakyti negalejo. O as ir nespaudziau.
Per gan neilga laika jis perprato mane, o as ji. Niekad nenorejau seimos, vaiku, bet jis ta nora atnese. Zodziu, viena diena, lyg perkunas is giedro dangaus man jis pranesa, kad nebenori santykiu, kad manes nemyli ir nieko nejaucia. Niekaip nesuprantu, kaip per viena nakti gali viskas taip apsiversti, kai buvo kalbama apie ateiti drauge, apie seima, vaikus. Nesuprantu to, kad jis pats taip nusprende, ir pats sedi, verkia, matau kad grauzia save del to, sako, kad negali manes pamilti, kad pyksta ant saves uz tai, kad daugiau turbut tokios kaip as nesutiks. Taigi svarstau ar cia jau tikrai nieko neiseis, ar issigando santykiu ar kame cia problema ir ko tiketis ar visai nebesitiketi..?  verysad.gif atrodo, kad isprotesiu...Dekoju is anksto uz nuomones ir atsakymus..

kiek laiko jus buvot drauge?
ka jis pats sako apie toki greita savo noro pasikeitima?
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2013 09 03, 07:48)
Sveikute. Matomai tai buvo aistra, kuri neisaugo i meile. Buna ir taip. Suprantu, kad Jums tai netiketai. Bet, jam ne. Jei nemyli, tai nieko cia ir nepakeisi. Tik nesuprantu, ko jis verkia? Ar tokiu elgesiu nori kazka nuslepti? Ar, per asaras meile prisisaukti?
Jums patarciau nestresuoti ir nepanikuoti. Jus viena nieko nepakeisit. Sitam procese turi dalyvauti du zmones. Ir, dar jei paguos. Meile, tai yra ne tik didelis dziaugsmas, bet ir didele rizika.
Belieka uzversti si puslapi, ir nekartoti, kai kuriu klaidu sekanciuose santykiuos. Manau, kad sitie santykiai pasmerkti. Per prievarta mylima nebusit. Gal, paciai teko kada koki gerbeja atstumti? Prisiminkit, ar labai apie ji ir jo jausmus galvojot? Taip ir cia. Kiekvienas nori tureti/gauti tai ko nori. Jusu abieju norai nesutapo ir tiek. 4u.gif

Pritariu šiam pasisakymui..
Man tai pažįstamas jausmas ir patirtas. Aš ir turėjau gerbėją, kuris pradžioje buvo tobulas, gražus, dėmesingas, tačiau, po kurio laiko pajutęs, kad jis man rūpi, ėmė manimi nesidomėti.Vyrai mėgsta būti užkariautojais, ir pasiekę tikslą, dažnai nebesidomi. Aš,ko gero, taip pat susipažinau su tokiu vyru. Laimei, mes pažįstami labai trumpai, ir iš mano pusės tai tik susižavėjimas, kuris greitai praeis.Branginu tą jausmą ir patirtį. Pažinusi jį, maniau, kad jis gali būti mano svajonių vyru, gerbėju, daugiau apie nieką nenorėjau ir neturėjau teisės galvoti.
Taigi, domėjosi, ir vieną gražią dieną atsirado darbų nesibaigiančių, išblėso rašyti žodžiai sad.gif Giliai širdy tikiuosi kad jis vėl bus toks, tačiau..
Atsakyti
9 menesius draugavom.
Na as nesusigaudau vistiek.. bet aciu uz istorijas. Padariau isvada, kad reikia nebedeti vilciu..
Atsakyti
breatheme istorija labai panaši į mano. Pas mane buvo analogiškai. Jau net pasipiršęs buvo ir likus 6 ar 5 mėn. iki vestuvių jis pasakė, kad nebežino ką jaučia, kad daugiau tokios nuostabios kaip aš neras, vos neverkė ir t.t. Po to aš sužinojau, kad toks scenarijus kartojosi jau ne kartą ir tokiu pačiu būdu jis iš savo gyvenimo yra išprašęs ne vieną merginą. Va tada ir supratau, kad nei meilės, nei noro kurti šeimą pas jį nėra.
Nors neesu patikli, bet "užmuilino" jis man akis. Ne tik man, bet ir mano tėvams ir draugams. O esmė buvo tame, kad jis skendėjo skolose ir "ištraukęs" finansiškai viską ką gali, ieškodavo "naujos aukos".
Vėliau sužinojau, kad jis vienai merginai ir jos šeimai tiek prikabino makaronų, kad net jos tėvai jam padėjo finansiškai, o ji pati nemažai savo pinigų "sukišo" į jo namo įrenginėjimą, tikėdama jo pažadais. Maža to jis dar ją įkalbėjo pasiimti paskolą, nes jam kažkam reikėjo pinigų. Šeip ne taip jis ją įkalbėjo ir tada pasiėmęs pinigus "nustojo ją mylėt" smile.gif
Labai tikiuosi, kad breatheme užpuolė ne ant to pačio smile.gif
Atsakyti
Na ne ant to pacio:) nezinau net pati, uzvakar buvom susitike, o jis buciuoja, apkabina, glaustosi.. po to paklausiau kam taip reikia elgtis.. sako kad pasiilgo. Ir kad geriau nebesusitikti nes abiem tik dar skaudziau. Nesuprantu ko jam skauda.. sako viena, o elgesys sako ka kita.. nebezinau laukti ar mesti is galvos ir is sirdies.
Ir svarstau ar tai galetu buti baime nudegti jam? Nes pries tai turejo mergina, ilgai draugavo, bet ji iskaudino ji. Gal bijo?.. bandau rasti atsakyma..
Atsakyti
Na aš manau, kad jam gal trūksta tos šilumos.. Juk jis pripratęs prie Jūsų dėmesio, švelnumo ir pan... O dabar staiga visa tai dingo. Va to, man rodos, jis ir ilgisi.
Jei jis sako, kad geriau nesusitikti, tai manau, kad viskas aišku. Kiek teko matyti, tai vyrai nelinkę dramatizuoti, Jų ne, reiškia ne.
Nebent jį gal slegia kažkiokios bėdos, kurių Jūs nežinote, todėl jis blaškosi. Nors abejoju, man čia labiau panašu į tai, kad jis nebenori būti su Jumis ir tiek.
Atsiprašau, jei įžeidžiau ar įskaudinau pareikšdama savo nuomonę 4u.gif
Atsakyti