Įkraunama...
Įkraunama...

Logo klubas

Aš tai vis dar stengiuosi nesigilinti ax.gif kai jau bus faktas - algalapis, tada ir bus aišku, nes niekas nešneka, nieko nesako ir nieko nežino, taigi belieka laukti ax.gif
Atsakyti
[Girdėjau, vienam mūsų mikrorajono daržely logopedei neurėžė 0,5 et. mad.gif Duok Dieve, kad tai būtų tik gandai unsure.gif .


Tikrai zinau, kad puse etato nureze aleksoto vienam darzely. Paliko visam darzeliui tik 0.5 etato logopedei. Nors vaiku, besilankanciu pas logopede uzteko pilnam etatui.
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2009 08 28, 19:54)
Tikrai zinau, kad puse etato nureze aleksoto vienam darzely. Paliko visam darzeliui tik 0.5 etato logopedei. Nors vaiku, besilankanciu pas logopede uzteko pilnam etatui.

verysad.gif liūdna...
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2009 08 28, 20:54)
[Girdėjau, vienam mūsų mikrorajono daržely logopedei neurėžė 0,5 et.  mad.gif  Duok Dieve, kad tai būtų tik gandai  unsure.gif .
Tikrai zinau, kad puse etato nureze aleksoto vienam darzely. Paliko visam darzeliui tik 0.5 etato logopedei. Nors vaiku, besilankanciu pas logopede uzteko pilnam etatui.

oho verysad.gif nekas verysad.gif
Atsakyti
Ačiū speciuke už įstatymų nuorodas 4u.gif Bet tuose įstatymuose nenurodoma koks regos aštrumas turi būti su korekcija.Anksčiau buvo 0,3 dabar kiek girdėjau kažkas keitėsi g.gif
Grįžau į darbą po 2 m. pertraukos,tai net nupurtė sužinojus kiek popierizmo prisidėjo:reikia rašyti kiekvienam vaikui individualų planą ir dar kiekvienos pamokos planą-ko anksčiau nereikėjo,ir šiaip dar visokių smulkesnių popieriukų... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rhetta: 28 rugpjūčio 2009 - 19:56
QUOTE(Rhetta @ 2009 08 28, 20:55)
su korekcija.Anksčiau buvo 0,3 dabar kiek girdėjau kažkas keitėsi  g.gif
Grįžau į darbą po 2 m. pertraukos,tai net nupurtė sužinojus kiek popierizmo prisidėjo:reikia rašyti kiekvienam vaikui individualų planą ir dar kiekvienos pamokos planą-ko anksčiau nereikėjo,ir šiaip dar visokių smulkesnių popieriukų... verysad.gif

TAI TURBŪT LABAI SUNKŪS VAIKAI? g.gif O KAM PAMOKOS PLANAI? blink.gif BENT JAU MAN TAI NEREIKIA unsure.gif
Atsakyti
net nupurtė sužinojus kiek popierizmo prisidėjo:reikia rašyti kiekvienam vaikui individualų planą ir dar kiekvienos pamokos planą-ko anksčiau nereikėjo,ir šiaip dar visokių smulkesnių popieriukų... verysad.gif
[/quote]

dėl pamokų planų nesąmonė, kad reikia rašyti gun_bandana.gif Kuo remiantis? g.gif Nebent mokyklos ar darželio taryba taip patvirtinusi, nors labai abejoju...Turi pasitikslinti. Juk šitiek darbo prisideda verysad.gif
Atsakyti
Sveikos naujuose namučiuose. Aš apie darbą ir atlyginimus dar nieko nežinau. Posėdis pirmadienį, tada bus daugiau naujienų. Nors dar nedirbu, šiandien apsilankiau abiejuose darbuose (ačiū die dar abu turiu). Tai kol kas nieko naujo. Pas mane abiejuose darbuose nauji vadovai, jaunesni ir šiuolaikiškesni už buvusias. Tikiuosi tai į gera. Naujovių nebijau, o asmeniškumų (kurių netrūko) dar nesuspėjo prisikaupti thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2009 08 28, 19:54)
Tikrai zinau, kad puse etato nureze aleksoto vienam darzely.
Tai gal ir Tu I mikrorajone? mirksiukas.gif

QUOTE(Rhetta @ 2009 08 28, 20:55)
Ačiū speciuke už įstatymų nuorodas  4u.gif Bet tuose įstatymuose nenurodoma koks regos aštrumas turi būti su korekcija.Anksčiau buvo 0,3 dabar kiek girdėjau kažkas keitėsi  g.gif
Šitie "reikalai" nesikeitė.

Visi mūsų dokumentai yra sppc tinklapyje mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2009 08 29, 00:12)
Sveikos naujuose namučiuose. Aš apie darbą ir atlyginimus dar nieko nežinau. Posėdis pirmadienį, tada bus daugiau naujienų. Nors dar nedirbu,  šiandien apsilankiau abiejuose darbuose (ačiū die dar abu turiu). Tai kol kas nieko naujo. Pas mane abiejuose darbuose nauji vadovai, jaunesni ir šiuolaikiškesni už buvusias. Tikiuosi tai į gera. Naujovių nebijau, o asmeniškumų (kurių netrūko) dar nesuspėjo prisikaupti thumbup.gif .

jo, tai turėtų tik į gera išeiti, manau mirksiukas.gif kai pensininkai vadovauja, tai kažkoks absurdas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristute123 @ 2009 08 29, 08:25)
kai pensininkai vadovauja, tai kažkoks absurdas schmoll.gif
Nenorėčiau sutikti... biggrin.gif Žinau vieną pensininkę, dėl kurios visas kolektyvas dreba, kad tik neišeitų biggrin.gif , pas ją ir aš eičiau dirbti biggrin.gif . Bet tai neaktualu, nes ir mūsų pakankamai gera tongue.gif . Ir ne pensinikė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kristute123 @ 2009 08 28, 23:22)
TAI TURBŪT LABAI SUNKŪS VAIKAI?  g.gif O KAM PAMOKOS PLANAI? blink.gif  BENT JAU MAN TAI NEREIKIA unsure.gif

Sunkiausi vaikai su kompleksiniais sutrikimais ir ribotu ar nežymiu PA,bet tokių nėra daug
Papildyta:
[quote=speciuke,2009 08 29, 00:27]

[/quote]

dėl pamokų planų nesąmonė, kad reikia rašyti gun_bandana.gif Kuo remiantis? g.gif Nebent mokyklos ar darželio taryba taip patvirtinusi, nors labai abejoju...Turi pasitikslinti. Juk šitiek darbo prisideda verysad.gif
[/quote]
Prieš man ateinant vidurinė mokykla tapo gimnazija,tai labai purtė visus popierius ir nuo to laiko yra rašomi kiekvienos pamokos planai doh.gif
Atsakyti