Įkraunama...
Įkraunama...

Logo klubas

QUOTE(Rhetta @ 2009 08 29, 10:03)
Sunkiausi vaikai su kompleksiniais sutrikimais ir ribotu ar nežymiu PA,bet tokių nėra daug

ir Tu kiekvienam, net ir nesunkiam, turi rašyti individulaų planą? g.gif
Atsakyti
O man dėl atlyginimo jokių problemų clap_1.gif Net padidėjo thumbup.gif (daugiau gaunu nei eidama į darbą) Auginu 2.gif Svarbiausia, kad labai nesumažintų vyriausybė schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speciuke: 29 rugpjūčio 2009 - 10:05
QUOTE(ruzava @ 2009 08 29, 11:05)
ir Tu kiekvienam, net ir nesunkiam, turi rašyti individulaų planą?  g.gif

Nea,kiekvienam rašaus teminį planą,temas imu iš mokytojos plano,bet jas papildau,o ne tokias pačias rašaus, ir dar kiekvienai pamokai planą rašau...
Atsakyti
QUOTE(Rhetta @ 2009 08 29, 11:14)
Nea,kiekvienam rašaus teminį planą,temas imu iš mokytojos plano,bet jas papildau,o ne tokias pačias rašaus, ir dar kiekvienai pamokai planą rašau...


Ir kam tiek daug popierizmo? g.gif Tu pasidomėk ar tikrai priimtas toks nutarimas. Aš labai abejoju, kad tai būtų priimta ir įvardinta konkrečiai su spes.poreikiais ką reikia spec pedagogui rašyti blink.gif Aš ir auditą esu pragyvenus, o valdžia reikalavo nebūtų dalykų wacko.gif , bet aš nesiginčinau blush-anim-cl.gif ir nedariau ko nėra priimta tarybos. Ir aš tuo laimėjau thumbup.gif -nesudegiau
Atsakyti
Tai vat,kad per auditą valdžia to nereikalavo,o iš švietimo atvažiavę prikibo kodėl nėra atskiro spec.pedagogo teminio plano ir kodėl nerašomas kiekvienos pamokos planas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rhetta @ 2009 08 29, 12:52)
Tai vat,kad per auditą valdžia to nereikalavo,o iš švietimo atvažiavę prikibo kodėl nėra atskiro spec.pedagogo teminio plano ir kodėl nerašomas kiekvienos pamokos planas  doh.gif

tokiu atveju visda padeda nekaltas klausimas - o kur parašyta, kad tokio reikia?
Atsakyti
QUOTE(Rhetta @ 2009 08 29, 11:52)
Tai vat,kad per auditą valdžia to nereikalavo,o iš švietimo atvažiavę prikibo kodėl nėra atskiro spec.pedagogo teminio plano ir kodėl nerašomas kiekvienos pamokos planas  doh.gif
Aš rašau veiklos planą mokslo metams (vienu metu reikėjo rašyti kalendoriniams metams, bet tai buvo akivaizdi nesąmonė blink.gif ) ir parašau, kad ugdymas vyksta pagal "tokias ir tokias programas", atsižvelgiant į PPT rekomendacijas. mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Rhetta,2009 08 29, 11:03]
Sunkiausi vaikai su kompleksiniais sutrikimais ir ribotu ar nežymiu PA,bet tokių nėra daug
Papildyta:
dėl pamokų planų nesąmonė, kad reikia rašyti gun_bandana.gif Kuo remiantis? g.gif Nebent mokyklos ar darželio taryba taip patvirtinusi, nors labai abejoju...Turi pasitikslinti. Juk šitiek darbo prisideda verysad.gif
[/quote]
Prieš man ateinant vidurinė mokykla tapo gimnazija,tai labai purtė visus popierius ir nuo to laiko yra rašomi kiekvienos pamokos planai doh.gif
[/quote]
kažkokia nesąmonė doh.gif doh.gif doh.gif tai kiek tų planųs, kiek vaikų, kiek darbo dienų doh.gif siaubas verysad.gif imk 4u.gif ir manau tikrai reikia išsiaiškinti kur taip parašytą g.gif o švietimas juk yra dar kažkam pavaldus, tai manau tikrai čia jie su tais planais prisigalvojo g.gif
Atsakyti
QUOTE
Prieš man ateinant vidurinė (...) nuo to laiko yra rašomi kiekvienos pamokos planai  doh.gif
Reikėtų persvarstyt tuos nutarimus dabar, kai švietimo ir mokslo misnistras pasisako už "popierizmo mažinimą mokyklose". Sustabarėjusią tvarką sunku išjudint, bet verta! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2009 08 29, 12:54)
Reikėtų persvarstyt tuos nutarimus dabar, kai švietimo ir mokslo misnistras pasisako už "popierizmo mažinimą mokyklose". Sustabarėjusią tvarką sunku išjudint, bet vertamirksiukas.gif

VISIŠKAI SUTINKU thumbup.gif tikrai verta

Sveikos gyvos, nepasakiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andromedav: 29 rugpjūčio 2009 - 13:07
QUOTE(speciuke @ 2009 08 29, 11:03)
O man dėl atlyginimo jokių problemų clap_1.gif  Net padidėjo thumbup.gif (daugiau gaunu nei eidama į darbą)  Auginu 2.gif Svarbiausia, kad labai nesumažintų vyriausybė schmoll.gif

drinks_cheers.gif Ir aš tikiuosi, kad bent kol kas nespės manęs nuskriausti algų mažinimas blush2.gif
Atsakyti
[quote=klopedija,2009 08 29, 08:24]
Tai gal ir Tu I mikrorajone? mirksiukas.gif


Aha, musu darzelis priklauso I mikrorajonui smile.gif
Atsakyti