Įkraunama...
Įkraunama...

Berniukas ar mergaitė?

Pačioj gegužės pradžioj.Nedaug jau liko ir sužinosiu,kas ten ištikrųjų pilvelyje gyvena 4u.gif Bet vistiek labai smalsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olicka @ 2007 04 16, 10:45)
Pačioj gegužės pradžioj.Nedaug jau liko ir sužinosiu,kas ten ištikrųjų pilvelyje gyvena  4u.gif Bet vistiek labai smalsu smile.gif

Tai seksim kaip sekasi gegužinukėms 4u.gif Mes birželinukės,tai nedaug nuo jūsų atsiliekam 4u.gif
Atsakyti
o man dar teks laukt iki liepos, kad smalsuma pateisint doh.gif
Atsakyti
O man nesmalsu ax.gif
Kas gims tas bus ax.gif Bus staigmena ax.gif
Taip su vyu susitarem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2007 04 21, 13:38)
O man nesmalsu  ax.gif
Kas gims tas bus  ax.gif Bus staigmena  ax.gif
Taip su vyu susitarem  ax.gif


nu bet vistiek smagiau pirkt kraiteli ir zinot ar i ruzavas kvarbatkas ziuret ar i melynus grazumynus... ax.gif
Atsakyti
As is pat pradziu norejau suzinoti, kas gims smile.gif O mano vyras NE. Tai susitarem, kad as kai suzinosiu jam nieko nesakysiu smile.gif Bet kiek ejom daryt echoskopo, tiek kartu ejo ir vyras... Tai kaip gi as galeciau prie jo paklausti, kad jis neisgirstu smile.gif Viena kart gydytojas pasake "tuoj paziuresim, kas gi cia pas mus gyvena..." ir tik pamaciau vyro ispustas akis blink.gif ... As greit gydytojui "ne, ne, nesakykit, nenorim...", o pati taip norejau taip niorejau verysad.gif Bet po to pagalvojau, jei ir suzinociau, taigi tada tikrai stengciausi ir pirkt daigtelius vienos panasios spalvos (nu jei butu berniukas, tai tikrai ryskiai ruzavu sliaustinuku nepirkciau smile.gif), ir kalbeciau su pilvuku konkreciai "jis" arba "ji" , tuomet mano vyras tikrai suprastu! Bet daktaras viena kart echoskopuodamas pasake "nu ir malasi sis bicas..." smile.gif Tai as ir galvoju, ar jis siaip ji taip pavadino, ar netycia prasitare smile.gif Nors man visa laika nuojauta kuzda, kad mano pilvuke berniukas, arba tada bus jau labai padykusi mergyte smile.gif
Atsakyti
as tai neislaikyciau tokios paslapties jei as zinociau kas pas mane o vyras ne smile.gif
parasyciau emeilu jei ausis uzsidengtu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 22, 21:24)
as tai neislaikyciau tokios paslapties jei as zinociau kas pas mane o vyras ne smile.gif
parasyciau emeilu jei ausis uzsidengtu  lotuliukas.gif


Nu i padykusi esi hihihi.gif
Atsakyti
Nors man kai darė echo, sakė, kad tikriausiai mergytė, bet aš kažkaip stengiuosi neužsiciklinti, ir manau , kad galutinį rezultatą pamatysiu kai jau gims wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 21, 20:14)
nu bet vistiek smagiau pirkt kraiteli ir zinot ar i ruzavas kvarbatkas ziuret ar i melynus grazumynus...  ax.gif


Todėl aš nusprendžiau pirkti žalią lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu gal kas isbandet olickos recepta vaikucio lyciai nustatyti? Rasykit kas gavosi, idomu gi... g.gif biggrin.gif Man tai vis nerakaip, vis kasnors namie buna is ryto, tai tikrai nera kaip, nors knieti pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Nezinau, kas gims, bet nuojauta kuzda mergaite nuo pat nestumo pradzios. O suzinoti lyti del kraitelio spalvos, tai truputi kvaila. Pats pirmasis kraitelis, reikalingas naujagimiui, po keleto savaiciu jau bus isaugtas, o per tas keleta savaiciu Jusu vaikas gal moralines traumos nepatirs aprengtas "ne tos spalvos" drabuzeliais. Tuo labiau, kad pirmas keleta savaiciu ir lanktytojai nebuna pageidaujami, tai niekas net nematys, kokios spalvos pirmieji kudikio drabuzeliai. As kraiteli pradedu dabar nuziurinet. Ir pirkau "neutraliu" spalvu (zalsvus, geltonus, baltus) smelinukus, marskinelius, sliauztinukus, kepuraites. Jau nuo to mitologinio butinumo pirkti rozinius/zydrus negera darosi irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jbs: 25 balandžio 2007 - 11:02