Įkraunama...
Įkraunama...

Berniukas ar mergaitė?

aha neapsilanko smile.gif
Atsakyti
Aš dar prieš pastojimą maniau, kad pirmą turėsim bachuriuką.
Dabar visi aplinkui kartoja, kad turėsiu mergaitę. Bet aš kažkaip ir toliau manau, kad bernužėlis. Echo po savaitės. Nu žiūrėsim, jei pamatysim lotuliukas.gif

Nors iš tikrųjų juokinga. Iki pastojimo galvojau, kad noriu mergaitės. O dabar nu taip nesvarbu, kad net faina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2007 03 17, 22:40)
Aš dar prieš pastojimą maniau, kad pirmą turėsim bachuriuką.
Dabar visi aplinkui kartoja, kad turėsiu mergaitę. Bet aš kažkaip ir toliau manau, kad bernužėlis. Echo po savaitės. Nu žiūrėsim, jei pamatysim  lotuliukas.gif

Nors iš tikrųjų juokinga. Iki pastojimo galvojau, kad noriu mergaitės. O dabar nu taip nesvarbu, kad net faina  biggrin.gif


na pries apstojima maniau kad nesvarbu, bele sveikas smile.gif kai pastojau norejau mergytes, kai echo parode kad berniukas, noriu berniuko smile.gif
Atsakyti
Pirmojo nėštumo metu mano dukrytė taip duodavosi per echoskopijas, kad gydytoja vos spėdavo pažiūrėti tai, kas priklauso. O savo lytį mažulė slėpė iki pat gimimo, nors mano pačios nuojauta pasitvirtino.

Dabar laukiuosi dvynių ir jie (jos) taip pat slapukai, nenorėjo išsiduoti per echoskopiją 19 sav. Labiau man norėtųsi porelės, nors vaikučiams manau smagiau augti būnant vienos lyties.

Ai, turbūt pasikartosiu tūkstantąjį kartą - svarbiausia sveiki smile.gif
Atsakyti
Mano draugė kai laukėsi mergaitės irgi echo niekaip negalėjo nieko įžiūrėti.
O aš jai visad sakydavo - na ką tu ten pamatysi, jei nieko nėra - gi mergaitė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lime @ 2007 03 18, 12:54)
Pirmojo nėštumo metu mano dukrytė taip duodavosi per echoskopijas, kad gydytoja vos spėdavo pažiūrėti tai, kas priklauso. O savo lytį mažulė slėpė iki pat gimimo, nors mano pačios nuojauta pasitvirtino.

Dabar laukiuosi dvynių ir jie (jos) taip pat slapukai, nenorėjo išsiduoti per echoskopiją 19 sav. Labiau man norėtųsi porelės, nors vaikučiams manau smagiau augti būnant vienos lyties.

Ai, turbūt pasikartosiu tūkstantąjį kartą - svarbiausia sveiki  smile.gif



pritariu 100% kad svarbu sveikas (tau sveiki) smile.gif
bet sveikai pasvarstyti apie lyti manau visai gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 18, 17:28)
pritariu 100% kad svarbu sveikas (tau sveiki) smile.gif
bet sveikai pasvarstyti apie lyti manau visai gerai  ax.gif


Tai tame ir esmė, kad neturu ką svarstyti, nes labai jau daug tų variantų. O gydytoja mus su MB gerai išdūrė per echo. Sako taip - berniukas ir mergytė. Dabar pažiūrim berniuką, o dabar mergytę ir t.t. O pačioj pabaigoje tyrimo sako, o jūs tik nepagalvokit, kad aš čia rimtai, aš tik juokavau mirksiukas.gif doh.gif, tipo dar nieko nesimato blink.gif
Tai su MB išėjom nei tokie, nei šokie g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lime @ 2007 03 18, 20:44)
Tai tame ir esmė, kad neturu ką svarstyti, nes labai jau daug tų variantų. O gydytoja mus su MB gerai išdūrė per echo. Sako taip - berniukas ir mergytė. Dabar pažiūrim berniuką, o dabar mergytę ir t.t. O pačioj pabaigoje tyrimo sako, o jūs tik nepagalvokit, kad aš čia rimtai, aš tik juokavau  mirksiukas.gif  doh.gif, tipo dar nieko nesimato blink.gif
Tai su MB išėjom nei tokie, nei šokie  g.gif


geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
as tai matai pora kartu dar nezinodama sapnavau, kad berniuka turesiu, viena karta ryskiai susapnavau, akd pagimdau berniuka vardu JULIUS , svere 4200gr ir buvo 59cm! ir taip guliu savo lovoj ir galvoju nei daktaru nei vyro ir kaip as toki giganta pagimdziau be jokio skausmo!
tai maniskis sako as seniai zinojau, kad berniukas bus smile.gif
paskui kazkas pasake kad jei sapnuoji berniuka bus mergyte
nu zodziu...
paskui sapnavau, kad pardej vaikstau i atlapa toki velykini gaidi isisegus nu toki dideli ir berysio! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu va ir nuejom echo, dar vis kazkaip pupa pupa vadinom pilvelio gyventoja, o pasirodo ne pupa o zirnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 18, 19:50)
geras  lotuliukas.gif   lotuliukas.gif   lotuliukas.gif
as tai matai pora kartu dar nezinodama sapnavau, kad berniuka turesiu, viena karta ryskiai susapnavau, akd pagimdau berniuka vardu JULIUS , svere 4200gr ir buvo 59cm! ir taip guliu savo lovoj ir galvoju nei daktaru nei vyro ir kaip as toki giganta pagimdziau be jokio skausmo!
tai maniskis sako as seniai zinojau, kad berniukas bus smile.gif
paskui kazkas pasake kad jei sapnuoji berniuka bus mergyte
nu zodziu...
paskui sapnavau, kad pardej vaikstau i atlapa toki velykini gaidi isisegus nu toki dideli ir berysio!  lotuliukas.gif   lotuliukas.gif   lotuliukas.gif
nu va ir nuejom echo, dar vis kazkaip pupa pupa vadinom pilvelio gyventoja, o pasirodo ne pupa o zirnis smile.gif


Prajuokinai su tuo gaidžiu thumbup.gif
Aš tai sapnuoju, kad gimdau mergytę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 18 kovo 2007 - 22:03
QUOTE(Irunia @ 2007 03 19, 00:02)
Prajuokinai su tuo gaidžiu  thumbup.gif
Aš tai sapnuoju, kad gimdau mergytę doh.gif


tai va, arba mergaite arba berniuka turesi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 19, 09:26)
tai va, arba mergaite arba berniuka turesi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu tu matai. Tu tiesiog aiškiaregė lotuliukas.gif
Atsakyti
O mums genetikos centre pasakė,kad turėsim sesę.Kaip gerai,tiek visokių rūbelių liko,bei žaislų.Gaunasi,kad lyg ir taupiau kai auga tos pačios lyties vaikučiai. tongue.gif
Atsakyti