Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Inočka @ 2009 05 28, 10:33)
Galima galima aptept, super gaunasi  thumbup.gif , jis kai gerai isplaktas, buna vientisas ir labai lygiai dengia pavirsiu. Paskui atsargiai reikia su karstu peiliu apeit, tai tada visiskai lygus buna


Aciu! smile.gif
Atsakyti
na, va "snikers" tortas gavosi superinis thumbup.gif o jau skanus koks blink.gif tik as vietoj RUDUDU dejau paprasta kondensuota piena, na vistiek dar karta darysiu tai pameginsiu ir su Rududu(bet ir su paprastu viskas puikiai isejo) tik va labai sunkiai susiplake ganasas (plakiau atsaldyta) ir man jo buvo mazai, uzteko papuosti tik virsu dzibukais 28 cm skersmens tai sonus teko tepti su likusia grietinele, tai kita karta reikes daryti is dvigubos normos, o mano vyriskis sake zemai lenkia galva pries kepejeles supermamas, kurios mane ir ikvepe pradeti kepti torciukus ax.gif 4u.gif anksciau vis nesiryzdavau, atrode labai sunku ir kad nesigaus blush2.gif kiek veliau ikelsiu ir nuotraukas
Atsakyti
QUOTE(spin2liux @ 2009 05 28, 07:40)
na, va "snikers" tortas gavosi superinis thumbup.gif  o jau skanus koks blink.gif tik as vietoj RUDUDU dejau paprasta kondensuota piena, na vistiek dar karta darysiu tai pameginsiu ir su Rududu(bet ir su paprastu viskas puikiai isejo) tik va labai sunkiai susiplake ganasas (plakiau atsaldyta) ir man jo buvo mazai, uzteko papuosti tik virsu dzibukais 28 cm skersmens tai sonus teko tepti su likusia grietinele, tai kita karta reikes daryti is dvigubos normos, o mano vyriskis sake zemai lenkia galva pries kepejeles supermamas, kurios mane ir ikvepe pradeti kepti torciukus ax.gif  4u.gif anksciau vis nesiryzdavau, atrode labai sunku ir kad nesigaus blush2.gif kiek veliau ikelsiu ir nuotraukas

Saunu,kad pavyko,o ganaso reikia dvigubos normos,as lyg rasiau,kad dariau dviguba g.gif ,bet galima ir kitaip puosti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 05 28, 11:47)
Saunu,kad pavyko,o ganaso reikia dvigubos normos,as lyg rasiau,kad dariau dviguba g.gif ,bet galima ir kitaip puosti. mirksiukas.gif

na, darai ir mokaisi blush2.gif rasei kad reikia digubos normos, bet as nevalgiau jo lotuliukas.gif ( bet paragavau, tai tikrai laaaabai skanus) tai maniau uzteks, na bet kaip naminiam suvartojimui viskas gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(urgit@ @ 2009 05 27, 13:34)
Dar toks klausimas  blush2.gif
Kur Vilniuje galima nusipirkti dekoravimo maiseliu  ax.gif  Vienkartiniu arba daugkartiniu, tik ne popieriniu  blush2.gif
Aciu uz atsakyma  4u.gif

Sangaidoj as perku beveik viska, ko man reikia tortu puosimui mirksiukas.gif Parduotuve yra Paneriu 20. kaino sakyciau nei dideles nei mazos, be to, kai kitur daug ko nera, tai man labai patinka ax.gif
Atsakyti
stai mano sniker'as
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(spin2liux @ 2009 05 28, 13:21)
stai mano sniker'as

o jau vidus koks bigsmile.gif niam wub.gif wub.gif
Atsakyti
mmm wub.gif koks gardumelis
Atsakyti
QUOTE(spin2liux @ 2009 05 28, 14:21)
stai mano sniker'as

isore kaip isore, bet jau vidus tai net per ekrana matosi, kad skanus essen.gif

gal galetumet imesti nuorodele to snikers torto receptuko rolleyes.gif
Atsakyti
žinokit, tikrai - tas snikersas vertas dėmesio thumbup.gif jau biskvitas kokio skanumo wub.gif dabar šis gaminys NR 1. pas mus thumbup.gif Aš dariau naminiam vartojimui tai negaminau nei to sviestinio kremo, nei šokolado, pertepiau su grietinėle ir vieną sluoksnį su šokoladiniu ganašu (nes irgi pabandymui pirmą kart dariau) bet ir tai skonis nerealus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzniukas: 28 gegužės 2009 - 15:19
QUOTE(spin2liux @ 2009 05 28, 11:21)
stai mano sniker'as

bigsmile.gif Kaip as jo dabar noreciau,mmmmmmm.
snikersas
tik ten ivelta klaida,reikia 2 stikliniu miltu,ir 1 stiklines cukraus.
Atsakyti
joooo, už biskvitą medalis, ir už kremus irgi thumbup.gif bus einamas daiktas thumbup.gif skanus tikrai, aš pabandymui sau dariau, tai irgi visi apžavėti kas ragavo krikštynoms aš jį dariausi
Atsakyti