Įkraunama...
Įkraunama...

Centro vaikiukai

QUOTE(Giedr@ @ 2010 06 02, 11:25)
Sveika.Malonu,galim koki penktadieni apie piet susimatyt visos.

Penktadieni gali nepavykti blush2.gif Rytoj bijau, kad laukan neisim, nes mano Jonukas atrodo karscio labai nemegsta - siandien po pusvalandzio lauke, kad pradejo verkt, tai teko viena ranka nesti, o kta vezima stumti doh.gif O rytoj tai 26-28 pranasauja blink.gif Dabar namie prie ijungto kondisono pucia sau ramiai i aki mirksiukas.gif Bet kitos savaites pirmadieni ar antradieni tai butu thumbup.gif Sakykime kokia 13 ar 14 val prie fontano arba Soboro?
Atsakyti
QUOTE(June24 @ 2010 06 02, 21:00)
Penktadieni gali nepavykti  blush2.gif Rytoj bijau, kad laukan neisim, nes mano Jonukas atrodo karscio labai nemegsta - siandien po pusvalandzio lauke, kad pradejo verkt, tai teko viena ranka nesti, o kta vezima stumti  doh.gif O rytoj tai 26-28 pranasauja  blink.gif  Dabar namie prie ijungto kondisono pucia sau ramiai i aki mirksiukas.gif  Bet kitos savaites pirmadieni ar antradieni tai butu  thumbup.gif  Sakykime kokia 13 ar 14 val prie fontano arba Soboro?

Tai galim ir vakarop kai jau vesiau.o siaip geriausia per sms susirasyt biggrin.gif mano nr cia turi but kazkur.
Atsakyti
QUOTE(Giedr@ @ 2010 06 03, 00:20)
Tai galim ir vakarop kai jau vesiau.o siaip geriausia per sms susirasyt  biggrin.gif mano  nr cia turi but kazkur.

Okis smile.gif Einu ieskoti nr mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos centro mamytes smile.gif niu tai gal kada organizuojam kokia susiburima,ir pasivaiksciojima po laisve? g.gif orai zada pagereti,tai gal visai nieko butu susiburti y kompanija biggrin.gif
Atsakyti
Kaip liudna,centro mamyciu nebeliko schmoll.gif arba visai bendrauti neberori schmoll.gif
Atsakyti
visai pradingo centro mamytes schmoll.gif
negi ju visai cia neliko? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutukas111 @ 2010 10 06, 00:02)
visai pradingo centro mamytes schmoll.gif
negi ju visai cia neliko? g.gif  bigsmile.gif



yraa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2010 10 10, 22:10)

Tai kada galetumet ir pasirodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedr@ @ 2010 10 10, 22:19)
Tai kada galetumet ir pasirodyti  smile.gif



siūlau III-iadienį išeiti į lauką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2010 10 12, 01:40)
siūlau III-iadienį išeiti į lauką  4u.gif

Mum tai tinka biggrin.gif
Atsakyti
siulau tiktis apie 14val prie kokio soboro smile.gif)) ka manot? nes ryt nuo ryto i sportus vaziuoju, tai grizus isvirsiu valgyti ir tada galima i lauka... tik ka dlietus neuzpultu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2010 10 12, 22:09)
siulau tiktis apie 14val prie kokio soboro smile.gif)) ka manot? nes ryt nuo ryto i sportus vaziuoju, tai grizus isvirsiu valgyti ir tada galima i lauka... tik ka dlietus neuzpultu... 4u.gif

sutarta tiktis 14:30 prie soboro smile.gif prasom jungtis biggrin.gif
Atsakyti