Įkraunama...
Įkraunama...

Centro vaikiukai

Sveiki
Gal kas norit palengvinti senyviems zmpnems mokesciu nasta?Noretume surasti savo mamai viena atskira kambari,gyventi kartu su ramiais seimininkais.Pasisuko gyvenimas taip,kad reikia pradeti man eiti i darba ,o lialka kazkam saugoti.Taigi ieskom vieno kambario geriausiai Dainavos raj(nors siulyti ir kitus)senyvai moteriai be zalingu yprociu,gyventi katru su seimininkais.Anksti iseina apie 7val ryto,gryzta po pietu ir eina anksti miegoti.Valgyti daug negamins (na arbata ir lengvi uzkandziai) Penktadieni isvaziuoja namo ,gryzta sekmadieni vakare,o gal ir negrys visai savaitgali.Labai laukiu i az
Geriausiai butu nuo gruodzio pradzios
KAUNAS

Atsakyti
seniai buvau cia uzsukusi,ziuriu ir organizavot susitikima mamukai 4u.gif
gal dar kada suorganizuojam,jai orai leis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutukas111 @ 2010 11 01, 20:58)
seniai buvau cia uzsukusi,ziuriu ir organizavot susitikima mamukai 4u.gif
gal dar kada suorganizuojam,jai orai leis? ax.gif


prasom, organizuojames smile.gif) Jei neblogas oras kodel gi ne, galim i lauka, o jei negeras, galim iki vaiku kambario pajudet i Akropoli kad ir smile.gif)
Atsakyti
toks jausmas kad centre vaiku nera is viso lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Matau, kad neaktyvios centro mamytės. Šiandien ir aš sumasčiau čia prisijungti, kasdien su mažyle vaikštom, matom mamyčių su leliukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistukazz @ 2011 01 07, 17:42)
Sveikos. Matau, kad neaktyvios centro mamytės. Šiandien ir aš sumasčiau čia prisijungti, kasdien su mažyle vaikštom, matom mamyčių su leliukais smile.gif

Yra cia tu mamyciu,tik matyt labai neorganizuotos biggrin.gif kiek jum metuku,kuriam laisves gale gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(Giedr@ @ 2011 01 08, 13:32)
Yra cia tu mamyciu,tik matyt labai neorganizuotos  biggrin.gif kiek jum metuku,kuriam laisves gale gyvenat?


Mes dar metuku neskaičiuojam smile.gif. Trys mėnesiukai tik. O gyvenam Donelaičio g. prie fontano praktiškai. Kai tik orai leidžia, į laukutį einam.
Atsakyti
QUOTE(Aistukazz @ 2011 01 09, 17:27)
Mes dar metuku neskaičiuojam smile.gif. Trys mėnesiukai tik. O gyvenam Donelaičio g. prie fontano praktiškai. Kai tik orai leidžia, į laukutį einam.

Tai visai netoli,cia praktiskai visos is Laisves pradzios thumbup.gif oi
Atsakyti
QUOTE(Aistukazz @ 2011 01 07, 17:42)
Sveikos. Matau, kad neaktyvios centro mamytės. Šiandien ir aš sumasčiau čia prisijungti, kasdien su mažyle vaikštom, matom mamyčių su leliukais smile.gif


sveika, prisijungus drinks_cheers.gif Mes daznai keliaujam i laukuti po laisve pasivaikstinet su viena mamyte , mes abi nuo Putvinskio g. nuo Funikulieriaus puses drinks_cheers.gif jei ateinancia sav. bus noro pasivaikstinet, prasom jungtis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2011 01 10, 00:48)
sveika, prisijungus  drinks_cheers.gif  Mes daznai keliaujam i laukuti po laisve pasivaikstinet su viena mamyte , mes abi nuo Putvinskio g. nuo Funikulieriaus puses  drinks_cheers.gif jei ateinancia sav. bus noro pasivaikstinet, prasom jungtis mirksiukas.gif


Mielai prisijungčiau prie mamyčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistukazz @ 2011 01 10, 10:49)
Mielai prisijungčiau prie mamyčių smile.gif


brukstelsim laiskuti , kai eisim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2011 01 10, 00:48)
sveika, prisijungus  drinks_cheers.gif  Mes daznai keliaujam i laukuti po laisve pasivaikstinet su viena mamyte , mes abi nuo Putvinskio g. nuo Funikulieriaus puses  drinks_cheers.gif jei ateinancia sav. bus noro pasivaikstinet, prasom jungtis mirksiukas.gif

As tai kazkaip paskutiniu metu is kiemo toliau neislendu,noriu jau pavasario.Kaio=ip jus gyvenat?Gal jau vaikstot?
Atsakyti