Įkraunama...
Įkraunama...

Žalias maistas / Raw food

Jau idejo britama i savo tinklapi dziovintuvu aprasymus
http://www.britama.l...&...d=6&lang=lt
As turiu kainas jei idomu bus.
Atsakyti
QUOTE(Silwer @ 2010 09 11, 07:06)
Jau idejo britama i savo tinklapi dziovintuvu aprasymus
http://www.britama.l...&...d=6&lang=lt
As turiu kainas jei idomu bus.


idomu idomu. Tai su 9 padeklais ir timeriu imesk, kiek kastuoja...
Ir as UZ, kad reikia pirkt, kai dar yra rudens gerio! Ka paskui ten dziovinsim, jei teks pirkt parduotuvej?

Kuri is musu norejo sukurt receptu blog'a? Kaip ten reikalai? gal kas turit duonytes darymo recepta???
ir sakot, anarkadziai kaip ir nebe row? Gaila...Bet aciu va, uz tokia informacija!!!As vokieciu tinklapi skaiciau, kad mirkytu pupeliu valgyt negalima, nes ten yra kazkokia kenksminga medziaga..Irgi atsargiai!

Labas rytas, aisku! 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif as jau apie savaitele paskaitineju cia pas jus bet dar nedrystu junktis nes neesu 100% raw... rolleyes.gif esu priklausoma nuo paprasto maisto bet stengiuosi bent pamazu atprasti nuo jo...manau kad buryje yra drasiau ir geriau blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egzotic@l @ 2010 09 11, 09:59)
labas rytas 4u.gif  as jau apie savaitele paskaitineju cia pas jus bet dar nedrystu junktis nes neesu 100% raw... rolleyes.gif  esu priklausoma nuo paprasto maisto bet stengiuosi bent pamazu atprasti nuo jo...manau kad buryje yra drasiau ir geriau blush2.gif  mirksiukas.gif


sveika prisijungusi.. 4u.gif Drąsiai rašyk, tikrai ne visos čia matinasi 100 proc raw... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2010 09 10, 13:15)

chufu, radau Berlyne Row restorana, 27d spalio skrendu ir ten zadu apsilankyt.
Gal mama kokiu ideju "pasiskolins" www.lamanoverde.com


Sveikos,

Aciu, faustluk, uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
Na aš tada pirmadienį darkart paskambinsiu į Britamą. Pamėginsiu dėl didesnės nuolaidos pakalbėt.
Kaip suprantu pirktume keturios, ane?
Atsakyti
QUOTE(-Sanpaulija- @ 2010 09 11, 11:47)
Na aš tada pirmadienį darkart paskambinsiu į Britamą. Pamėginsiu dėl didesnės nuolaidos pakalbėt.
Kaip suprantu pirktume keturios, ane?


as irgi suprantu, kad pirktume 4ios. tik reikia apgalvot tos nuolaidos buda. as is kauno, kitos is kitur. gal jiems duot pavardes tu musu 4-iu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo faustluk: 11 rugsėjo 2010 - 11:06
QUOTE(faustluk @ 2010 09 11, 13:05)
as irgi suprantu, kad pirktume 4ios. tik reikia apgalvot tos nuolaidos buda. as is kauno, kitos is kitur. gal jiems duot pavardes tu musu 4-iu..

As is Vilniaus smile.gif Tai man dar siuntimas kainuotu.
o ten kur siule kazkas laivu siustis- sunkiai pavyktu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spalvota: 11 rugsėjo 2010 - 12:41
QUOTE(spalvota @ 2010 09 11, 13:24)
As is Vilniaus smile.gif Tai man dar siuntimas kainuotu.
o ten kur siule kazkas laivu siustis- sunkiai pavyktu?

aš ten iki galo nesuprantu ar būtų pritaikyti kokie papildomi mokesčiai, ar ne.
ar ten kažkaip galima tokius daiktus apiforminti kaip labdarą ir tada nebūtų mokesčių?
faustluk, gal tu žinai?

aš irgi iš Vilniaus
Papildyta:
QUOTE(faustluk @ 2010 09 11, 12:05)
as irgi suprantu, kad pirktume 4ios. tik reikia apgalvot tos nuolaidos buda. as is kauno, kitos is kitur. gal jiems duot pavardes tu musu 4-iu..

pirmiausia reikia sužinoti ar jie duos normalią nuolaidą. nes jei ne, tai gali kai kas gal ir nepirkti iš jų, o siųstis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Sanpaulija-: 11 rugsėjo 2010 - 14:32
as tkrai neturesiu laiko su sergancia mergina rasinet i amerika. Kam idomu ir kas norit siustis is amerikos- rasykit man i az, imesiu kontaktus ir galesit uzklaust tiesiogiai.rasyt gailma lietuviskai, lietuvis ten smile.gif As juk visko negaliu zinot. taip nieko is ten ir nesu siuntus. bet mano drauges naudosis ju paslaugom siusdama dezes savu daiktu laivu i florida.
ir jei rasot, kad kaina butu apie 850 lt su siuntimu, tai reiktu ir man. Nes man dziovintuvas nera skubu, as jungciausi tik del didesniu nuolaidu
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 09 11, 10:26)
sveika prisijungusi.. 4u.gif  Drąsiai rašyk, tikrai ne visos čia matinasi 100 proc raw...  mirksiukas.gif


man didziausia problema yra su svoriu ir tikiuosi kad pakeitusi mityba ir sveikata geresne bus ir svoris susitvarkys ax.gif siaip prieiti prie 100% raw tai gal ir nebutu subku nes mesos jau retai kada valgau nes organizmas pats atmeta tik su saldumynais gali buti problema nes esu saldumynu megeja bet bandysiu keisti juos i daatules ar riesutus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egzotic@l @ 2010 09 11, 16:38)
man didziausia problema yra su svoriu ir tikiuosi kad pakeitusi mityba ir sveikata geresne bus ir svoris susitvarkys ax.gif  siaip prieiti prie 100% raw tai gal ir nebutu subku nes mesos jau retai kada valgau nes organizmas pats atmeta tik su saldumynais gali buti problema nes esu saldumynu megeja bet bandysiu keisti juos i daatules ar riesutus thumbup.gif


drinks_cheers.gif ir aš norėčiau svorį"susitvarkyti".O kas dėl saldumynų,sveikiau pavalgius(šią vasarą eksperimentavau su ryžių dietomis),savaime nebesinori,labai skanu ir datulės,ir slyvos,ir razinos...Bet..tik užvalgius "normalaus " maisto,seni įpročiai(ir apetitas) vėl grįžta..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 11 rugsėjo 2010 - 15:56