Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

Sena temelė čia

sena temėle pasibaigė, todėl paklausia čia, jeigu Jus nieko prieš.


brangiosios ekspertes, sveikutes bigsmile.gif reiketu Jusu nuomones - miego nenoriu, bet kiekviena ryta jau kelias savaites mane pykina ir sonus tempia ir labai jautri krutine pasidare ar as nestuke.gif???

labai laukiu Jusu nuomones..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaLooSion: 29 liepos 2008 - 01:05
QUOTE(JaLooSion @ 2008 07 29, 02:03)
miego nenoriu, bet kiekviena ryta jau kelias savaites mane pykina ir sonus tempia ir labai jautri krutine pasidare ar as nestuke.gif???

Tai gal pradziai testuka pasidaryk bent jau? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

jau nebežinau ką i rgalvot,gal kai noriu tai vaidenasi visokie simptomai,bet savaitė pas mane labai žemas spaudimas,kiekvieną dieną temperatūra 37.2-37.4, krūtinę skauda taip kaip prieš kiekvienas mėnesines, naktim nemiegu,tikriausiai dėl žemo spaudimo,jeigu tiksliai suprantu apie vaisingas dienas,tai jos turėjo būt 16-20d, vakar dariausi testą,bet nieko gro nepamačiau,tai nežinau ką ir galvot unsure.gif Gal dar permažai laiko praėjo kad testukas ką nors parodytų g.gif O gal aš pati išsigalvoju nežinia ką,perpūtė gal kur,turiu tempos,spaudimas šiaip nukritęs ir tiek doh.gif
Atsakyti
na dar karta kreipiuosi į Jus, situacija tokia:
mano mmm labai nereguliarus, birželio 18d. prasidėjo tepimas, tuo metu buvau Turkijoje, ir taip tesesi iki birželio pabaigos, iš Turkijos gryžau 21 diena. Tepimas buvo labai skirtingas, vien diena net ir pakraujuodavau, kita diena nieko. Nuėjus pas gydytoja, jį man be jokių tyrimų pasakė, kad taip organizmas reaguoja į klimato permainas ir t.t. unsure.gif liepos 17 diena kaip iš giedro dangaus prasidėjo toookios mmm su tokiais skausmais, kad prisiminiau paauglystė, kai kankino per mmm nežmoniški skausmai blink.gif liepos 18,19 vėl ramu, šiek tiek išskyrų, bet pagrinde toks tepimas. šiuo metu baisiai skauda krutinę ir pilvo apačią verysad.gif galvojau gal nestuke.gif bet pasidariau iš ryto testuką-neigiamas. jug negali čia but tas skausmas dėl vėl artėjančių mmm... g.gif be to man prieš mm labai, labai retai buna PMS.
Atsakyti
JaLooSion


As manau, kad cia nestumo pozymiai mirksiukas.gif Pasidaryk NT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina_Linute: 29 liepos 2008 - 11:19
QUOTE(Lina_Linute @ 2008 07 29, 12:18)
JaLooSion
As manau, kad cia nestumo pozymiai  mirksiukas.gif  Pasidaryk NT.


aciu, mergaites, nusipirkau NT - nieigiamas verysad.gif ech, stengsimes toliau.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2008 07 29, 12:53)
aciu, mergaites, nusipirkau NT - nieigiamas  verysad.gif  ech, stengsimes toliau.. doh.gif

O kada tau turi but mm? man testas vakar rode neigamaats,bet as optimiste,man mm turi but tik po poros dienu,tai itkiuosi kad dar pamatysiu II jeigu as cia aisku neprisigalvoju blush2.gif
Atsakyti
Arba tiesiog dar anksti, kad parodytu NT teigiama mirksiukas.gif Man tai irgi buvo va dabar taip, kad as vartodama KT, pamirsau viduryje isgerti viena..tada ta pamirsta isgeriau kita diena, o vakare kai turejau normaliai gerti, su laiku susimaisiau.. doh.gif ir dar kita diena susimaisiau. Na tai man prasidejo tepliojimas. Ir kai pradejau reguliariai gerti, ir stengtis nebepamirsti, man tepliojimas nesiliauna verysad.gif ir pilvo apacia skauda, nugara pamaude kelias dienas, viduriavau keleta kartu. Gal man koks uzdegimas eina, kaip manote? g.gif
Atsakyti
Bet man dabar ir pilvo apacia pradejo taip skaudet, kad siandien ar ryt jau atvyks raudonosios dienos bigsmile.gif is tikruju, nes nusivyliau, taip tikejausi teigiamo verysad.gif
Atsakyti
aš irgi dar nepraradau viltį blush2.gif pasiskaičiau šia temą tema ir pirksiu už kelių dienu dar vieną NT, nes tyriausi su RapiPreg unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fainnka @ 2008 07 29, 12:55)
aš irgi dar nepraradau viltį  blush2.gif pasiskaičiau šia temą tema ir pirksiu už kelių dienu dar vieną NT, nes tyriausi su RapiPreg  unsure.gif

nenoriu aš čia nieko varažinti, bet kai pirmą kartą pastojau du kartus dariausi tuos RapiPreg, bet gerai rodė, gal kokia brokuota partija buvus, bet dėl visa ko pirkis puodelį, sako, kad jis parodo netgi mažą nėštumą
Atsakyti
doh.gif niu, as jau 100 testu turbut isnaudojau per paskutinius kelis menesius smile.gif kazkaip kol kas nesiseka doh.gif
aj tiesa, dar norejau paklaust, ar gali buti nestumas su mmm? ir kada vaisingiausios dienos po mmm? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaLooSion: 29 liepos 2008 - 14:30