Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

Labas mergaites 4u.gif

Turiu toki klausima... Praeitos mm buvo liepos 6d ir buvo suvelavusios apie 5 dienas g.gif na, taciau vistiek jos atejo, buvo gal siek tiek mazesnes ir truko mazdaug 3 dienas... Pries joms prasidedant ir kaip sakiau veluojant jauciau pykinima, sleikstuli ryte. dabar pastoviai issiputes pilvas, nors niekada man taip nebuna, lyg rimtai viduje butu kazkoks pilvo gyventojas biggrin.gif As nejuokauju, tai tikrai yra rimtai, netgi is ryto atsikelus jis buna apacioj apvalus, o as esu smulkaus sudejimo biggrin.gif Dariau pries keleta dienu testa, taciau antra juostele per 10-15min neisryskejo ir as ji ismeciau, kita diena issitraukiau del idomumo is siukliu dezes nesdama siuksles lauk ir buvo lyg dvi juosteles, abi rozines ir neryskios. Beje kas labai keista darant testa pirmoji kontroline juostele gavo neryski, ir tik prasidedant langeliui ten kur viskas raudonuoja prie pat krasto buvo ryski linija... Na zinokit panos nzn ka cia daryt, siaip jeigu buvo mmm tai kaip ir negaleciau but nescia, bet tas pilvas kazkoks kosmaras, gal reiktu apsilankyt pas gine? Beje testas buvo darytas antroje dienos puseje apie 18h. Help! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuciacia @ 2009 07 30, 14:08)
Labas mergaites  4u.gif

Turiu toki klausima... Praeitos mm buvo liepos 6d ir buvo suvelavusios apie 5 dienas  g.gif  na, taciau vistiek jos atejo, buvo gal siek tiek mazesnes ir truko mazdaug 3 dienas... Pries joms prasidedant ir kaip sakiau veluojant jauciau pykinima, sleikstuli ryte. dabar pastoviai issiputes pilvas, nors niekada man taip nebuna, lyg rimtai viduje butu kazkoks pilvo gyventojas  biggrin.gif  As nejuokauju, tai tikrai yra rimtai, netgi is ryto atsikelus jis buna apacioj apvalus, o as esu smulkaus sudejimo  biggrin.gif  Dariau pries keleta dienu testa, taciau antra juostele per 10-15min neisryskejo ir as ji ismeciau, kita diena issitraukiau del idomumo is siukliu dezes nesdama siuksles lauk ir buvo lyg dvi juosteles, abi rozines ir neryskios. Beje kas labai keista darant testa pirmoji kontroline juostele gavo neryski, ir tik prasidedant langeliui ten kur viskas raudonuoja prie pat krasto buvo ryski linija... Na zinokit panos nzn ka cia daryt, siaip jeigu buvo mmm tai kaip ir negaleciau but nescia, bet tas pilvas kazkoks kosmaras, gal reiktu apsilankyt pas gine? Beje testas buvo darytas antroje dienos puseje apie 18h. Help!  4u.gif


Na pabandyk dar karta pasidaryti testa. O siaip kai kurioms buna nedideles mm pradzioje, o kitos ir 4 menesius dar vis sulaukia
Atsakyti
4u.gif visko gali pasitaikyti.Patarciau pasidaryti dar testa arba nueiti pas gydytoja.Cia UK buvo atsitikimas kai moteris nezinojo kad nestuke.gif 6-a menesi dvynuku nes kas menesi jai budavo menesines ir ji nieko ne neitare tongue.gif
Atsakyti
o tai pilvas neaugo? judesiuku nejaute? jauciu geras, :MB, mes laukiames dvynuku, juos turesim greit, ne ne po 9 men, o po 3 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jauciu isgriutu vietoj...
Atsakyti
manieji nestumo pozymiai buvo tokie,kad nuolat norejosi klaikiai miego ir kas pusvalandi pasisiot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sensuelle @ 2009 07 30, 21:31)
4u.gif visko gali pasitaikyti.Patarciau pasidaryti dar testa arba nueiti pas gydytoja.Cia UK buvo atsitikimas kai moteris nezinojo kad  nestuke.gif  6-a menesi  dvynuku nes kas menesi jai budavo menesines ir ji nieko ne neitare tongue.gif

na kadangi po uzvakar as mmm irgi nezinau ar sulauksiu tai pradejau po ivairias temas vaikscioti blush2.gif
negirdejot to nutikimo kai panele is uk isvaziavo us i tecio vestuves.prasidejo neaiskus skausmai ,kurie tesesi dvi dienas(kaip veliau paaisekjo tai buvo saremiai)ji jau nebegalejo kenteti ir buvo isvezta i ligonine,o ten jai ir sako jus uz pusvalandzio gimdysit blink.gif vos is klumpiu neiskrito lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu cia tai bajeris biggrin.gif Na nezinau zinokit panos as vakar vel nusipirkau ta testa, bet jau gaila pinigu buvo nusipirkau juostele, tai antras bruksniukas atsirado po 3 valandu, vel ryto neiskenciau biggrin.gif O ryte neturejau kada pasidaryt biggrin.gif Nu tikrai nenormali lotuliukas.gif Ai siaip ar taip einu siandien pas gydytoja ir viskas bus aisku 4u.gif Nors siaip kad as laukiuosi tai yra labai labai labai maza tikimybe blush2.gif Aisku noreciau blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal yra labiau nusimananciu nei as. Pas mane dar tik 4 DPO, nu bet jau visas tas 4 dienas taip tempia pilvo apacia, kazi ar cia i gera, ar nelabai g.gif Kiek as suprantu, tai jokiu nestumo pozymiu neimanoma jausti, kol neivyksta implantacija gimdoje, ar ne taip? g.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, sveikinu visas nestukes!
as savo nelabuju irgi nelaukiu visai, bet va sian pradejo pilvo apacia skaudet taip keistai prie bambos g.gif bijau kad nebutu mmm verysad.gif si menesi nuspriandziau pailset nuo BT ir OT, tai dabar nezinau kada tos mmm turetu buti nes jos nereguliarios pas mane.
net easy cup nusipirkau, bet va nezinau kada ji daryti man biggrin.gif
gal kam taip buvo kad skaudejo pilvo apacia o mmm taip ir nesulauke ax.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif esu nescia jau 18savaiciu,tai mano pirmas nestumas.jau jauciu kaip vaikelis nestipriai spardo mane bigsmile.gif bet kiek skaiciau kad prededa jausti apie 5men.o gal as tik isivaizduoju? blink.gif
Atsakyti
O pozymiai antrojo nestumo metu gali buti tokie patys ar as tiesiog galiu ju nejausti?
Taip atsitiko kad viena diena ziurejau kada tinkamiausia "daryti" berniuka, ir mano paskaiciavimais tai buvo 13 diena,mes su vyru "tai" padareme jau praejo 2 savaites ar gali nestumo testas parodyti blush2.gif ar esu nescia?
Atsakyti
QUOTE(katrinka @ 2009 08 01, 19:52)
sveikos mergaites, sveikinu visas nestukes!
as savo nelabuju irgi nelaukiu visai, bet va sian pradejo pilvo apacia skaudet taip keistai prie bambos g.gif bijau kad nebutu mmm verysad.gif si menesi nuspriandziau pailset nuo BT ir OT, tai dabar nezinau kada tos mmm turetu buti nes jos nereguliarios pas mane.
net easy cup nusipirkau, bet va nezinau kada ji daryti man biggrin.gif
gal kam taip buvo kad skaudejo pilvo apacia o mmm taip ir nesulauke ax.gif


Aha skaudejo ir pilva ir sonus (na kaip pries mmm) ax.gif
Atsakyti