Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės drabužių, avalynės parduotuvės

Apklausa: Kiek išleidžiate per mėnesį pirkdamos drabužius internetu (tiek užsienio parduotuvėse, tiek LT)? (380 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pirkausi internetu jau labai daug visko .Is VS tai labai liux rubeliai,apatiniai,naktinukai-kokybe liux,o grozis atitinka foto,del dydziu jie ten buna daznai dydziu padidinti tad imu vienu dydziu mazesni.Dar pirkau is BODYC bliuska kokybe nieko gero,grazi bet jau labai paprasta tad daugiau ten ir nepirkau. Zodziu bijant pirkti as pabandau viena rubeli uzsisakyt jei nepatiko is tos parduotuves daugiau neperku biggrin.gif kinieciu teko apsipirkti ir nusivilti -baisu visiskas skuduras ,kreivai susiutas biggrin.gif

Na man VS ir ASOS liux o kitos seip sau aisku dar daug ir nepabandius parduotuviu bet i prekybos centra jau nepamenu kada buvau apsipirkti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonija @ 2006 09 06, 19:24)
Sveikos,
kilo minčių apie internetinę batų parduotuvę? Kokia Jūsų nuomonė apie jas? Ar perkate? Užsienio šalyse tai labai populiaru, pamažu ši mada ateina ir į Lietuvą..bet labai jau pamažu  4u.gif Rašykit savo nuomones, ar tai Jums atrodo patikima, patogu, kokia ji turėtų būti, kad Jus sudomintų  4u.gif


Sveikos,
As tai beveik visada perku per inernetines parduotuves batus smile.gif is pradziu labai bijodavau, bet paskui kai pamatai, kad yra dydziu lenteles, kazkaip drasiau pasidaro smile.gif ir perku is LT internetiniu parduotuviu, nes kazkaip pigiau iseina nei is uzsienio smile.gif galiu duoti keleta nuorodeliu jei kam reikia smile.gif Plius gali visada pasiteirauti del dydzio, o jei pirksi is uzsienio, tai nelabai ten iseina ko pasiklausti del dydzio..
Atsakyti
jau senai perku drabuzius ir avalyne internetu ir ziuriu, visai atpratau nuo ilgu pasivaiksciojimu po parduotuves drabuziu beieskant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 12 29, 22:53)
ir ziuriu, visai atpratau nuo ilgu pasivaiksciojimu po parduotuves drabuziu beieskant doh.gif


drinks_cheers.gif biggrin.gif O gaila, nes kartais ir mūsų parduotuvėlėse galima ką nors gražaus ir tinkamo rasti. ax.gif Sakiau, daugiau iš interneto siųsiuos tik tai, ko tikrai labai labai noriu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 12 29, 23:10)
drinks_cheers.gif  biggrin.gif O gaila, nes kartais ir mūsų parduotuvėlėse galima ką nors gražaus ir tinkamo rasti.  ax.gif Sakiau, daugiau iš interneto siųsiuos tik tai, ko tikrai labai labai noriu.  biggrin.gif

pora kartu bandziau susirasti norima drabuzi LT, bet tam reikia laiko rolleyes.gif o as visai nenoriu laiko svaistyti tokioms nesamonems kaip smutkiu paieska, patogiau prisest prie kompo ir per kelias akimirkas susirasti norima drabuzi ar batus (tiesa, turiu jau pamegtas pardes is kur perku ir nesiblaskau po interneto platybes) rolleyes.gif
Atsakyti
o man patinka prekintis internetu, nes nelabai mėgstu po parduotuves vaikščiot rolleyes.gif
žinoma, kelis pirmus kartus su dydžiais nepataikiau(ypač batų) bet dabar viskas super thumbup.gif ir šiaip aš mėgstu išskirtinius daiktus, tai pvz JAV parduotuvėse oj kokių grožių galima rasti wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
matau daugelis mamyciu perkasi apatinius is VS, gal galite pakomentuoti lemeneles ar atitinka? Vis gundausi, gundausi, bet abejoju del dydzio. Is anksto dekoju atsakiusioms smile.gif
Atsakyti
Turiu keleta rubu is ivairiu parduotuviu internetiniu, tai nusivyliau forever 21 pora papuosalu, old navy marskineliai buvo ne tokio trikotazo kokio tikejausi,tas pats su urban outfitters marskineliais, o american eagle, forever 21 drabuziai, vans batai-labai super, pirksiu dar ir dar smile.gif Aisku, dar pirksiu ir is urban outfitteriu, bet tik per ispardavima ir tai, labai apziuresiu nuotraukas, nes, vis delto, dauguma daiktu kainos uzkeltos, o kokybe ne tokia jau ir gera smile.gif
Atsakyti
Man patinka apsipirkti internetu, nes galima rasti daug gražių dalykėlių, kokybė super, o po parduotuvės nemėgstu, mane jos vargina.
Atsakyti
Niekad neesu pirkusi rubu internetu ir net neketinu... nes man ruba reikia pamatyti, "paciupineti" ir pasimatuoti smile.gif
Atsakyti
Viska perku tik internetu, buna kad tenka ir nusivilti, bet....
ir pigiau ir kokybe kita ir visas miestas nevaiksto su ta pacia pvz. bliuskute thumbup.gif
Atsakyti
as daznai perku internetu. kartais neturiu laiko lakstyti po parduotuves, kartais galima internetu ka pigiau ar geriau rasti. Ir siaip man tai paprasta pirkti ir grazinti kas netinka, nes gyvenu UK.
Atsakyti